Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motorla Nasil Kiz Tavlanir

Motovento
    REKLAM ALANI
    ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Hey site halkı hepinize selamlar ALBATROS tan bu gün canım sıkıldı arkadaşlara yardımcı olim dedim AMAN dikkat yengeniz duymasın bu yazıyıda ağzı sıkılar okusun arkadaşlar sabah kalkın güzel bi duş alın kahvaltınızı sıkı yapınki gün icinde performansınıza cok yardımcı olacaktır.parfümünüzü sıkmayı unutmayın sıkı giyinin giyindinizmi ? yola cıkmaya hazırız hadi bol şanzlar Yanlız unutmayın kask dizlik tam koruma mont bellik takılı değilse evden cıkmayın bizim site halkına yakışmaz cünkü neyse nerde kalmıştık? kalabalık bir ortama gidilir 1 veya 2 kişi en fazla neden diyeceksiniz?nerde cokluk orda yokluk giderken sürat yok haaaa motor kaldırıma cekilir motora en yakın masaya oturulur kasklar masanın en ortasına konur gözlükler başa takılır ve uygun ve müsait kızlı masalara clark bakış atmaya başlayın hee arada bir motorun yanına gidinki sizin olduğu anlaşılsın havanız 2 ye katlasın.bakışlar illaki sizde olacaktır.baktınızki mesaj geldi hafif bir tebessümle beraber başka yerlere bakınki ilgi 10 kat artsın bakışlar devam ediyorsa yanına gidin beraber bir şeyler içebilirmiyiz deyin bu arada kask kafanızda olsun ne olur ne olmaz ters tepki olabilir olay okeyse motorun arkasına atabilirsin.HIIIII yedek kaskın varmı? bir iki tur attınızmı motorla daha ne söylimmmm SİZE kolay gelsin sakın bunlara inanmayın kelin merhemi olsa kendine sürer.İçinde motor ve güvenliğimizi ön plana cıkartan espirili bir hikayeyi sizlerle paylaşmak istedim.
    VARSA GÜZEL MOTORUN ARKANDAN GELİR DOSTLARIN
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Üstat harikasında ya bayan hanssa benzer bir erkek arkadaşı varsa ve onu bekliyorsa ve sen tam bayanı keserken çıkıp gelirde seni görürse ne olacak

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Altımda motor var diye gelecek kızdan ne hayır beklenir ki? Yarın misal daha iyi bir motor veya araba ne biliyim yatı var diye haydi boynuz

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Bu soru aşağıdaki bir kaç biçimde de sorulabilir:

Kız motorla mı tavlanır?

Motorla kız mı tavlanır?

"Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Allahım yarabbim yani sen şimdi iş yaptın dimi. yahu arkadaş zati hatunu zor ikna etmişiz kırkından sonra azmış motor almısız sen gel tut yukarıdaki gibiğ yazı yaz. Senin hiçmi işin gücün yok yada motorcu eşlerinin, yada sevgililerinin parayla tuttuğu 007 misin nesin. Eğer bizim hatun bu yazıyı okur benim veya motorumun başına bi iş gelirse iki elim yakanda haberin olsun.

bu arda sayın site yöneticilerine bu yazının ya kaldırılmasını yada şifre koyularak üyelere sadece erkek olanlara telefonla bildirilmesini rica ederim... bu çok hayati bir meseledir biline

hadi hayırlı traşlar.

bu yazının başlığı bence " motorla nasıl intihar edilir" olmalıydı
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

akalteke abi harikasın ya ama biraz daha kazak olmak lazım değilmi

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    motora bakıp gelen kız oda bir nevi neyse

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Alıntı sahinhakan04 adlı üyeden alıntı
    akalteke abi harikasın ya ama biraz daha kazak olmak lazım değilmi
    Gardaş saol ALLAH razı olsun. Kazaklığa gelince ben Artvinliyim bizim oranın bir lafı var "Karıdan korkmayan külliden kafirdir" diye ben tırsarım aga
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Akalteke Dostum Bunlar Ya Evlİ Degİl Yada Bİze TiraŞ Yapiyorlar Sen Dogrusun Devam Et Yolunda Sen İŞİnİ Bİlrsİn
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Büyüksün abi helal olsun eşinden korkmayanın mutlu yuvası olmaz derler sen işini bilirsin abi

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tavlama bi sanattır tavlayan bisikletlede tavlar...sende iş yoksa altında goldwing olmuş hava civa....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    Gardaş saol ALLAH razı olsun. Kazaklığa gelince ben Artvinliyim bizim oranın bir lafı var "Karıdan korkmayan külliden kafirdir" diye ben tırsarım aga
    Valla bayıldım bu atasözüne çok tuttum esasında çok haklısın erkeği kadın vezir de yapar rezilde çok dikkatli olmak lazım daha nişanlıyken bukadar süründürüyorsa evliyken düşünemiyorum ben.

selase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eheuheu çok gereksiz çoook !! bi bayan olarak bu topiği kınıyorum.. bence bi erkeğin motoru var diye o erkekle çıkacak bi kız yoktur varsada o kızdan hayır gelmez zaten!!...

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    bravo bbr en guzelı sen solemıssın ıs adam da, motorda yada bısıklette degıl
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    BBRR hocam tavlama sanattır demişssin doğru demişsin ama bu sanatı batıran hatunlarda var etrafda gösteriş olsun diye neler yapan hatunlar tanıyorum daha analatmıyayım...

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    bence bu motorla kız tavlamak değil halk arasında kostak kaşar ve benzeri tabir edilen hatun kısmını daha hızlı biçimde tanımak ve iletişim kurmak olarak tabir edilebilir ama genede buda bi zevk meselesi ardığın neyse onu bulursun genede sağol tavsiyen için
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Birde şöyle derler:Bekara karı boşamak kolay.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bence sürüş olarak artist olarak cafeye gelinir.Bağırttıra bağırttıra gelinir. Çünkü ahanda motor budur diyor. Tasvip edmiyorsunuz ama kızların buda hoşuna gidiyor.
    Tabi 250 cc üzeri racelerden bahsediyorum.

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    öle demeyin arkadaşlar günlük hayatımızda karşılaşıyoruz bu durumlarla sadece arabası veya motosikleti için biriyle birlikte olan kızlar tanıyorum ben bunuda kendileri sölüyo nee buluyosun bu adamda dediğimde arabasından bahsetmeye başlıyo örneğin asıl problem bence kızda değil motosiklet veya arba kullanıcısının motoru ve arabayı alma ve kullanma amacı ne ooo
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

sethi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    ihtiyar doru söyler arkadaşlar adam boşuna ağırtmamış saçları bekara karı boşamak kolaydır.
    Bence enkeyifisi rüzgarını paylaşmamaktır beah..
    tek başına ye onu göğsüne göğsüne..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler