Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorla Nasil Kiz Tavlanir

Motovento
    REKLAM ALANI
    fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    motorla/arabayla kız tavlanmaz...motor tavlanır...uyarayım dedim
    edit:pardon bir önceki sayfada aynı şeyden bahsedilmiş...ben 2.sayfayı okumadan yazmıştım
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    yaw arkadaşlar, motoru aldığımdan beri karşı cinsle ilişkim kesildi
    eskiden ne biliyim toplu taşıma araçlarına binerdim, bi iki güzel bayanla tanışma fırsatımız olurdu. şimdi atla motora git işe, akşam olunca motorla gel eve. zaten motora taksit yetiştirecez diye ne bara gidebilir olduk ne cafe ye . antisosyal bi adam oldum çıktım. siz motorla kız tavlamaktan bahsediyosunuz şaşırmamak elde değil. yazık oldu bana. bi sürü güzel kızın (ki yazın gelmesi ile o kalın kışlık giysilerden de kurtuldular) yanında zırt diye geçiyorum, olacak iş mi?
    bbrr ustama katılıyorum. bisikletle de kız tavlanır ama yanından zırt diye geçtiğin kızın arkamdan "yavruum" dediğini duymaktansa (iki gün ewel başıma geldi), karşılıklı muhabbet etmeyi tercih ederim
    değişmeyen tek şey değişimin kendisidir..

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Valla motorla kız tavlamak değil de kız kaçırılır bence Ben şimdiye kadar maalesef motorsikletlere ve motorculara sempati besleyen kız pek görmedim Anca diğer erkekler bakar motora

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi genç arkadaşlar yaşanmış olaylardan somut örnekler ister ...Ahada alın

yıl 1991 ilk cross motorum olan 1988 bir honda xl 125 almışım (Kırmızı-beyaz) o yıllarda bir otelde barmenlik yapmaktayım yaş 22 hergün motorla işe geliyorum ne kadar çıtır turist hatun var hepsi bara doluşuyo akşam çıkılacak hatunu seçiyoruz ...seçmece yani ...Ama motorda ufak bi sorun oldumu parça için yatıyo ..ee bu arada tabi biz gene puch marka mobilete talim ediyoz (Mavi) ama yine seçmece olayı aynen devam sonra baktımki motora tav olan yok bisikletle gelsem yine seçerim.. (çok ama çok alçakgönüllü olduğumu da burdan anlayın işte) ..ama karizma + dil +motor üçlemesininde tabiki ekmeğini yedik
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    Şimdi genç arkadaşlar yaşanmış olaylardan somut örnekler ister ...Ahada alın

yıl 1991 ilk cross motorum olan 1988 bir honda xl 125 almışım (Kırmızı-beyaz) o yıllarda bir otelde barmenlik yapmaktayım yaş 22 hergün motorla işe geliyorum ne kadar çıtır turist hatun var hepsi bara doluşuyo akşam çıkılacak hatunu seçiyoruz ...seçmece yani ...Ama motorda ufak bi sorun oldumu parça için yatıyo ..ee bu arada tabi biz gene puch marka mobilete talim ediyoz (Mavi) ama yine seçmece olayı aynen devam sonra baktımki motora tav olan yok bisikletle gelsem yine seçerim.. (çok ama çok alçakgönüllü olduğumu da burdan anlayın işte) ..ama karizma + dil +motor üçlemesininde tabiki ekmeğini yedik

CBR 600F Honda,

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Puch marka motorda gercekten karizma var ama.Cocuklugumda parmak ile gosterirdik onu.

Motor bir ulasim ve hobi aracidir.Kiz tavlamak erkeligin ve yetenegin getirmis oldugu yetenektir.
    Kiza tavladin diyelim gelmis cici bicili hadi giy su dizligi hadi belligi kaski , yok olmaz sacim rofleli makyajim kayar .Al iste basina belayi is orda biter.Ne ugrasacaksin, hem motorun zevki tek cikiyor.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Artık Yok...
    olayın özü şudur turkish man schön yiyicen kebabı sevicen bütün kızları

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    SS makinada:Tüm duyu organlarımız yaptığımız işe odaklanmalıdır.gözümüz ve kulağımız sağa sola kaçmamalıdır.

Ama merak etmeyin ve bilinki hemcinslerimiz ve karşı cins tarafından farkediliyoruz.(Burnunuzun biraz havada olmasında sakınca YOKTUR)

Sakın olaki bu farkı farketmeye çalışmayın.!!!
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

ghostrideremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi motorum yok ki kız tavlayım ama bisikletim var ondanda kız tavlanmazki
    [COLOR="Red"]MOTORCU OLMAK SADECE HIZ YAPMAK DEĞİLDİR-[/COLOR][COLOR="Blue"]ÖNÜNDEKİ ARACINDA NE YAPACAĞINIDA BİLMEKTİR[/COLOR]

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Valla pek uğraşmama gerek kalmıyor, hatunlar kendi geliyor
    Aksini düşünen var mı?

Geliyorduuuuu... Artık evlendim, eşimle geziyorum Zaten motor için gelecek hatunlarla işim olmadı hiç. Motor motoru çeker derler
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorla kız tavlanmaz,(Boy'ın motoru dahil değildir bu genellemeye),aksine elinizdekinizden olursunuz.Aman deyim!!!

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar

şaka şaka

Alıntı selase adlı üyeden alıntı
    eheuheu çok gereksiz çoook !! bi bayan olarak bu topiği kınıyorum.. bence bi erkeğin motoru var diye o erkekle çıkacak bi kız yoktur varsada o kızdan hayır gelmez zaten!!...
    ben onu şaka olsun dıye yazdım aldanma yazılara sen arkadaşım
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Hala mı bu topic sürüyor. Sabah işe geldiğimde bi bakayım dedim, şimdi evdeyim ama hala devam ediyor.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    discoda calısıyorum gunduzleri ise rehberlik hizmeti yapıyorum motorla daha çok iş çıkıyor efil efil daha tatlı geliyor turist kardeslerimize

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    Puch marka motorda gercekten karizma var ama.Cocuklugumda parmak ile gosterirdik onu.

Motor bir ulasim ve hobi aracidir.Kiz tavlamak erkeligin ve yetenegin getirmis oldugu yetenektir.
    Kiza tavladin diyelim gelmis cici bicili hadi giy su dizligi hadi belligi kaski , yok olmaz sacim rofleli makyajim kayar .Al iste basina belayi is orda biter.Ne ugrasacaksin, hem motorun zevki tek cikiyor.
    Uğraşma, takmasın kask falan. Düşerse düşsün, motor sende oldukça tazesini bulursun

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Her Boyayı Boyadık FıstıkıYeşili Kaldı..

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    O diil de motordan anlamayan kızları manyak kandırıyorsunuz.Kanuni 250 C modeline 'Vay Harley'' diyen bir sürü hanfendi var mesela.

gazlabeni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor 150T1 Scooter
    valla ben peşin peşin söyleyim benim motosiklete bakacak kız olacağını sanmıyorum ama bana bakma ihtimalleri var tabi

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALBATROS-FB abi ne topic acmısın ya dun oglen muhabbettini yapmıstık hala geyigi devam ediyor baksana
    ==============================
    ==============================

gazlabeni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor 150T1 Scooter
    hani bi reklam vardı yol tıklım tıkış arabalarla dolmuş trafik milim ilerlemezken Vespa sahibi yakışıklı karizmatik çocuk güzel ablaya bi bakış atıp trafiğin ortasında ona bi tas (kask!) uzatıyodu! abla şöyle bi düşünüp kaskı kafasına geçirip, motora binip çocuğun beline sarılıp, ilerlemeyen tarafikte arabaların arasından yol alıyolardı.

yaaa olursa böyle olsun işte! o sebepten yanımda yedek bi tas(!) ı hiç eksik etmem , hani caddede trafiğin işlemediği zamanlarda belki lazım olabilir diye (!)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler