Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sakarya Endüstri Mühendisliği mi Kocaeli İnşaat Mühendisliği mi (İkinci Öğrt.) ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Bu meslekleri yapanların veya okuyanların yardımına ihtiyacım var.2 haftadır sürekli düşünüyorum ama ikisi arasında karar veremiyorum, tercih yaparken ikisinden hangisini üste yazarsam o gelicek gibi, o yüzden benim için çok önemli ama karar veremiyorum.Fikirlerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Benim biraderim sakarya endüstri mezunu.Okulu bitirdi,ee şimdi ne olacak dedi.(Not:Çok başarılı bir öğrencilik yaşadı.)
    3-4 ay boş boş gezdi üniden sonra.Babam baktı olacak gibi değil,biladeri yurt dışına master yapmaya yolladı.2 sene master yaptı,2 senede ingiltere'de özel bir firmada ,iyi bir pozisyonda çalıştı.Sonra Türkiye'ye geldi.İş başvuruları yaptı.En yüksek maaş veren firma 1200 lira önerdi Ben şahidim.1100 diyen mi,önce asgari sonra beğenirsek biraz zam yaparız diyen mi....Çok eziyet çekti anlayacağın.O puana diş hekimliği felan gelir.Mühendisliği okursun sonra işsizler kervanına katılırsın.Özel bi diş doktorunda bi implant yaptırdım 2 bin lira aldı.Sağlık sektörü şu anda en gözde bölümlerdir.İyi şanslar.

Motosikleti
    MT07 Abs
    İnşaat tabiki... Ama gönlünüzdeki en önemlisi...

Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Hocam diş hekimliği gelmiyor malesef, ama cevap için sağolun böyle cevaplar lazım bana Teşekkürler yorumlar için hala karar sürecindeyim

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Mekatronik mühendisliğini yaz genç, çağın mesleği

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    inşaat çevresinden tanıdığın varsa müteahhit, inşaat firması falan inşaat yazabilirsin böyle bir imkanın yoksa iş konusunda sıkıntı çekebilirsin.

Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Şükür var biraz hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)