Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mersin KIZKALESİ'nde ikamet eden Motosiklet.net'liler

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler arkadaşlar.
    Gelecek ay 07.08.2015den 09.08.2015e 2 gece 3 gündüz tatil planlıyoruz 4 kafadar arkadaşla maalesef motosiklet tutkunu olmama rağmen ehliyet olmamasından dolayı ve dördümüzde de motosiklet olmadığı için otobüsle sefer yapıcaz.
    Uzun lafın kısası acemi arkadaşlar olarak bize kalacak pansiyonda yardımcı olabilir misiniz? Çünkü pansiyon fiyatları ne kadar, neresi iyi neresi kötü hiç bilmiyoruz. Oraya gittiğimizde direk araştırma yapıcaktık fakat ben bide buraya yazmayı tercih ettim biliyorum ki motosiklet.net üyeleri forumdaş arkadaşlarım elinden gelen yardımı yaparlar her fırsatta

Bildiğiniz pansiyon varsa (Otel huzuru aramıyoruz doğrusu eşyalarımızı iç rahatlığıyla koyalım bide ucuz olsun yeter) nerede ve ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını özel mesaj olarak atarsanız çok sevinirim arkadaşlar. Şimdiden çok teşekkürler iyi günler diliyorum tekeriniz düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    pansiyonlar 50 lira filandır heralde kişi başı. yalnız kızkalesi artık serseri yatağı oldu benden söylemesi. parayla çalışanlarmı dersin pislik insanlarmı dersin hepsi oraya takılıyor. gece rahatsızlık olabilir dikkat edin. denize girmek için olabilir. özellikle tisan tarafını çok tavsiye ederim biraz daha uzaktır ama mukemmeldır pansiyon vs varmı bılmıyorum bu işlerle cok ılgılenmedıgım ıcın yer tarıf edebılırım ancak

Abi bizim niyetimiz gidip eğlenmek yani pek fazla pisliğe bulaşacağımızı düşünmüyorum. Yine de önerin için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

uppp yukarıııı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)