Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kafam karışık

Motovento
    REKLAM ALANI

selam, motorumu alalı fazla olmadı. klasik otoparksız bir apartmanda kalıyorum. bugün aynasının kırıldığını gördüm. çalmasınlar diye gözden ırak bir yere de koydum halbuki. aksesuar püskül gibi şeyleri koparıp atmışlar. mahalle çocuk parkı gibi. yani ne yapacağım kafam karıştı.daha öncesinde de egzoz kapaklarını çaldılar. moralim bozuk fena halde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    4. motor Honda
    üstünde branda vs. yok muydu?

var hatta yeni branda aldım çalarlar diye takamıyorum. açıp bir tarafına kadar kırmışlar.

Motosikleti
    MT-25
    merhaba

bulundugunuz mahallenin mesela apartmaninizin guvenlik kamerasi var mi ?

yoksa cevrede yakin karsi ya da carpraz apartman dukkann herneyse guvenlik kamerasinin kayit alanina giren bir yer yok mu ?
    oraya park etseniz teshis edersiniz. sikayetci olurdunuz.

sesli alarm alabilirsiniz, su yuksek ses cikaranlardan dokunannin akli ciksin.

biranda cozum olur mu bilmiyorum ama egzos kapaklari diyorsunuz.. belki de hirsizlar yokluyordur motoru belli mi olur.

apartman toplantisinda apartmana guvenlik kamerasi taktirilmasini talep edebilirsiniz.

ya da biraz zahmete girip motorunuzu koyabileceginiz daha baska bir yer,guvenligi olan bekci ya da kamera vs ile desteklenmis bir yer arayisina girmeniz. otopark varsa yakinlarinda senelik sozlesme yapabilif, motorunuza da kasko yaptirabilirsniz.

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Hocam internette sahte kameralar var onlardan alıp motoru park ettiğiniz yere monte edebilirsiniz, ışığı var yanıp sönen, sanırım bataryası var uzun süre gidiyor diye biliyorum ama detaylı araştırmakta fayda var. Disk kilidi + branda + sahte kamera bence çok caydırıcı olur.

araştırayım, teşekkürler. bir de portatif garaj diye bir şey okudum.işe yarar bir şeydir belki.

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    apartmanınızda kazan daire sine eger müsaitse indirebilirsiniz bence. ben öyle yapıyordum.
    Bütün Emniyeti Çağırsan Bile...
    Bizdeki Bu Sevdayı Bitiremezsin Memur Bey .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)