Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

üniversite seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    arkadaşlar ve değerli büyüklerim ben elektrik elektronik mühendisliği bölümünü kazandım çok kötü bir puanla soran olacaksa 282 küsürat istanbul dışı bir yer yazacağım ben derslerime çalışmıştım heyecanla bağlantılı deniyor düşük almamın sebebi ama bu geçmişte kaldı o yüzden planlarımda yatay geçiş var bunla ilgili bilgi verebilirseniz benim için çok iyi olur şimdiden saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Zongshen ZSgy125--SYM GTS250i Evo
    Sağlam bir üniye yatay geçiş üniversite sınavını kazanmaktan birkaç kat daha zordur. Eğer gittiğim ünide 4 yıl okuyamam diyorsan. Bir sene daha hazırlan.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Ülkemizdeki eğitim sistemi bana çok saçma geldiği için benim önerim ne yatay geçişi birak okulu hayata atıl. Ben üniversite okurken yine aynı düşüncedeydim okulu bıraktım ve yakın arkadaslarimin tamamina da okulu birakmalarini soyledim. Tabiiki dinlemediler ve ben okuldan ayrildiktan bikaç sene sonra(kimisi 5 sene sonra) okulu bitirdiler. Şuan bu bahsi geçen arkadaslarimin hepsi beni yanina aldirirmisin cvmi gondersem, şu projeye-firmaya girmek istiyorum referans olurmusun diyor. Ne acı değilmi? Ama ne yazikki ülkedeki egitim duzeni boyle ve tam da bu sebeple tekrarlıyorum universiteyi okuma. Okulda verilen ezberlik egitimlerdense disarda birseyleri ogrenerek kendini gelistir.
    Ha illaki okuyacaksan aklinda bulunsun; okul bittikten sonra bir ise girebilirsen muhtemelen okulda ogrendigin herseyi unutup sifirdan sahada-iş yerinde alacaksin esas eğitimini.
    Hayatta basarilar..

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    neden bir kaç kat daha zor ilk sene 12. sınıf soruyorlar o yüzden çalışarak yapabileceğime inanıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)