Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara motosiklet servisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    !Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Arkadaşlar herkes' e iyi geceler.

Forum a bakındım daha önceden bazı fikir alışverişleri yapılmış bu konular hakkında fekat, güncel giden gelen arkadaşlar var ise onlardan birkaç tavsiye edinmek istedim, ondan ötürü konuyu açıyorum, şimdiden teşekkürler.

2011 Model Cbr 125R sahibiyim.Motorun zincir dişli seti değişecek, lastikte çivi var yama yapılacak, yağı filtreleri bujisi falan değişecek.Yani rutin bakımları + extra birkaç işi var.Orjinal bayiler sadece zincir dişli için 350 çekiyor işçilik ile beraber.
    Tanıdığınız, bildiğiniz, müdavimi olduğunuz ustalar var ise ve bilgilerini paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

Sağlıcakla kalın, iyi forumlar.
    hyo kenan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorun bakimlari icin Baskent motor metin usta'ya gidiyorum. Acitynin oralardaki liva pastanesi civarinda. Memnunum. Yetkili servisten daha ucuz olmayabilir, bilmiyorum. Lastik balansi ve tamiri icin ise ulus iskitler buyuk sanayide michelin bayii cinici kardesler'e gidiyorum.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Ankaradamı??? Bence ankarada motosiklet ustası yok soygun ustası var motorumun çoğu işini kendim yapıyorum.zincir dişli bende değiştircem ama sadece değişimini serviste yaptırcam onada 100tl istediler.zincir ve dişliyi kendim aldım.servisin 1000tl dediği zincir dişliyi KMA dan 440 tlye aldım.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankarada insan evladı bulmak mesele.

Ulan nasıl bir memleketse Kampüsten dışarı çıkmaya korkuyorum. Herhangi bir esnafa muhabbet etmemek için internetten gıda alıyorum. Seneye kurulacağı inşallah bu ce cenabet meml3kwtten

Dogru. Zincir, disli vb. malzemeyi ustadan degil internet uzerinden almak lazim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bence yetkili servis güzel fiyat çekmiş zincir+dişli ve işçilik için, sonuçta o bir Honda.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Lastik ile ilgili olarak cinici kardeslere gitmeyin, evet bugune kadar ben de bir iki kez gittim, cunku en mantikli secim onlardi ama cok sukur ki artik degil.

Incek tarafinda bull choppers in az ilerisinde ayni sokakta, trial motor var. oranin alt katta moto mekanik var. Lastik ile ilgili herseyi orda gonul rahatligiyla yaptirabilirsiniz bence, ben gittim ve memnun kaldim, ciniciler deki gibi havali tabanca ile kokune kadar kasmiyorlar tekerleri, adam gibi torklu anahtar kullaniyorlar, balans islemi daha hassas yapiliyor ve ayni para.

Usta olarak da bu aralar umitkoy tarafindaki apo ve levent e gidiyorum. Onlardan da simdilik memnunum, hicbi falsolarini gormedim, fiyati onceden konusursun, isine gelmezse yaptirmazsin, oyle 100 lira diyip de is bitince 200 lira isteyecek insanlar degiller. Ne soylerlerse onu alirlar. Ustalik konusunda da ozellikle amortisor bakimi konusunda Ankara da bir numara, gecen gittigimde sehirdisindan bir ktm cross makinanin on catalinin onlara gonderildigini gordum. Yani bos olsalar s.disindan bile onlara malzeme gonderilmez diye dusunuyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)