Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

500-700 Arası Telefon Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Merhaba arkadaşlar, yeni telefon almam gerek, fakat fazla da para vermek istemiyorum. Fotoğraf çekimi iyi olsun, sağlam olsun şarjı da çok kötü olmasın yeter. Telefonda internet ya da oyunla işim olmaz. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    15 mayıs Türkcell t60 ön sipariş fiyatı 799 tl olucak
    Zte malı güzel telefon.Alabilirsen kaçırma derim

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Asus zenfone 5 kullanıyorum ben tam bir f/p ürünü 700 tl ye kamerasıda gayet güzel tek şarj sıkıntısı var oda oyun oynayıp internette takılırsan 1günde bir şarja takman gerekir artık bütün telefonlar zaten günde 1 kere şarj istiyor.

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asus zenfone 5 kullanıyorum ben tam bir f/p ürünü 700 tl ye kamerasıda gayet güzel tek şarj sıkıntısı var oda oyun oynayıp internette takılırsan 1günde bir şarja takman gerekir artık bütün telefonlar zaten günde 1 kere şarj istiyor.
    Zenfone 5 düşündüğüm bi telefon. 8 gb olanı 640 TL. Fotoğraf çekimi nasıldır, oyun ve internet kullanmadan şarjı 2 gün gider mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 mayıs Türkcell t60 ön sipariş fiyatı 799 tl olucak
    Zte malı güzel telefon.Alabilirsen kaçırma derim
    Baktım güzel telefon fakat ön sipariş falan diyo anlamadım sonra mı gelecek, bi de daha yeni bir cihaz sorunlu çıkma ihtimali de var.

General mobil discovery guzel telefon her yonden 600 tl simdi sanirim
    drtayfun bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    galaxy s3 gibime geliyor. 4 yıl kullandım. ön sipariş ile aldım s3'ümü. tr ye ilk geldiğinde bende vardı. ve hala bozulmadı maşallahı var. öneririm.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Lumia 735 derim ben kendim kullanıyorum çok memnunum.Kamerası iyi şarjı yoğun kullanımda dahi 1 gün gidiyor.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    ikinci el bir iphone 5 tavsiye ederim.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı Alisilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zenfone 5 düşündüğüm bi telefon. 8 gb olanı 640 TL. Fotoğraf çekimi nasıldır, oyun ve internet kullanmadan şarjı 2 gün gider mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

Baktım güzel telefon fakat ön sipariş falan diyo anlamadım sonra mı gelecek, bi de daha yeni bir cihaz sorunlu çıkma ihtimali de var.
    Zenfon 5 batarya performansı oldukça iyidir.
    Fotoğrafları 2000 liralık modeller ile kıyaslanamaz ama ışık yeterli olduğunda fena değil. Panaromik çekim ve yüz tanıma var. Yakın çekimde oldukça hızlı ve iyi odaklama yapıyor. Video çekimi iyi. Tek hoşlanmadığım tarafı ses kaydında mikrofon kazancını sabit tutmayıp sese göre bir açıp bir kısması. GPS ve ekran ışığı yarı aktif kullanırsanız pilden hiç şikayetiniz olmaz..
    Haldır haldır güncelleme çıkıyor, yüklediğim bütün aplikasyonları sorunsuz çalıştırdı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    S4 zoom kullanıyorum. Boyut haricinde sikinti cekmedim

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    asus zenfone 5 kullanıyorum bende alalı daha 2 hafta oldu şimdi gelelim telefona bataryası kötü 1 gün bile yetmiyor yanında aletini taşıman lazım
    yani batarya performansı falan iyi değil ne derseniz diyin daha 2 hafta oldu daha ileride ne oldur bilmiyorum ilk fırsatta değiştirmem lazım o yüzden.
    kamerası bence çok güzel açık alanlarda falan muhteşem çekiyor ön kamerasını pek beğenmedim ama orta sınıf, yani kendi sınıfına göre oldukça iyidir.
    menüsü falan çok iyi çok çabuk alışa bilirsin genel olarak batarya harici çok güzel.
    özellikleri gene sınıfına göre baya iyi bence aklında varsa bu telefon alabilirsin genel olarak iyi yani bataryası falanda ayarlardan tasaruf moduydu galiba ayarlarsan iyi ola bilir parlaklığını kısarsam sorun çözülür diye düşünme zaten telefon en parlak modda bile o kadarda parlak değil.

Genel Olarak Çok İyi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Android Ios WindowsPhone isletim sistemi ne olursa olsun o şarj sıkıntı abi. Tek çözüm yanında güç ünitesi taşıyacaksın

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Xperia E4'e bir bak

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Zenfone 5
    Kullaniyorum 6 aydir.
    Eger cok oyuncu falan degilsen batarya her turlu yetiyor. Yetmeyenler genelede cok kullaniyorlar telefonu.
    Diger herseyiyle diger telefonlardan bayagi onde. Daha once samsung s.ericsson falan kullandim ama en icime sinen bu oldu. Nornal bir kullaniciyi her turlu tatmin eder. Benim gibi maille falan isiniz oluyorsa her turlu is goruyor.
    Bir daha olsa bir daha alirim 5 i.
    Zenfone 2 geliyor onu bekliyoruz heyeceanla alamam ama olduhunu bilmek guzEl 4 gb ram li bir telefonun

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el bir iphone 5 tavsiye ederim.
    Ben de aynisini dusunuyorum. Oyun ve internet kullanmadiktan sonra sarji 3 gun de gider. 2 yillik iphone 5'im var sabahtan %100 sarjla cikiyorum evden (saat 7.30) tum gun interneti kullanmaz ve oyun oynamazsam eve geldigimde (saat 16.00) sarji %80'in altinda olmuyo.
    Kamerasi malum incelemeleri izlerseniz 8mplik kamerasinin cogu siralamada ustun geldigini gorebilirsiniz.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    GM Discovery bu konuda tek geçer, en çok satan telefondur , bundan kaynaklanan parça ve servis kolaylığı vardır ve arızası olmadığı anlaşılıyor, şimdiye kadar anlaşılırdı yoksa.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ocak 2014'te en iyi fiyat/performans yüzünden GM discovery satın almıştım. 1 sene kullanır çöpe atarım gerekirse diyordum, hiç bir sıkıntı yaşatmadığı gibi versiyon güncelledikten sonra performansı tamamen yeterli duruma geldi. Tavsiye ederim discovery 2 vb. alınabilir telefonlar

Motosikleti
    kuba cg-100
    Galaxy grand neo 1 yildir kullaniyom sikinti yok

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Sony Xperia M2 auqa.. motorcunun dostu, su gecirmez ;)

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    General Mobile 4G adında yeni bir model çıkardı. Fiyatı 699 TL olacak ve bir kaç güne satışa çıkacak diye biliyorum. 3-5 gün daha bekleyip incelemeleri izleyip karar verebilirsiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)