Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

500-700 Arası Telefon Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için. Zenfone 5 discovery ve sony e4 e bakacam bugün teknosada. İphone 5 demiş 2 arkadaşımız, mantıklı söylüyolar fakat 2. elde bildik bi makina olmadıktan sonra elektroniğe güvenemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    asus zenfone 5-6 iyidir. şarjı çok gitsin dersen 6 almalısın. çok kullanmadığım zaman 2 gün gidiyor. 5 in ebatları daha insancıl ama fotoğraf kalitesi müthiş değildir. note 3 kullanıyordum daha önce , onun gerisinde kalıyor kalite olarak.

Motosikleti
    Ktm duke 200 abs black
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/quatro-mobile-m1453-gold-edition-cep-telefonu-166464592 bizim iş yerinde muhasebe sorumlusunun telefonudur gayet memnun

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Gm Discovery 2M aldım arkadaşlar, sağolun yorumlarınız için.

GM discovery tavsiye ederim kamerası çok iyi değil fakat fiyatına göre çok kaliteli telefon 1 yıldır kullanıyorum gıkı çıkmadı tabii ggeçen haftaya kadar dokunmatiği bozuldu 50tl oda :D

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    tek soru daha önce hiç ois ve note serisi kullanmamış biri için iphone 7 mi note 5 mi şu videoyu izleyince yoldan döndüm resmen

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sosyal hayat aşırı aktif değilse gereksiz. az daha koyan ybere alır

Samsung j3 alabilirsin 8 mp arka kamera 5 mp on kameraya sahip .fiyat uygun özellik fiyata göre ideal

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    5s'den önce 1.5 sene kadar lenovo p1m kullandım, 650tl'ye almıştım. şarjı çok iyi, kamerası da o fiyata fena sayılmaz. bi göz atabilirsin

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de aynisini dusunuyorum. Oyun ve internet kullanmadiktan sonra sarji 3 gun de gider. 2 yillik iphone 5'im var sabahtan %100 sarjla cikiyorum evden (saat 7.30) tum gun interneti kullanmaz ve oyun oynamazsam eve geldigimde (saat 16.00) sarji %80'in altinda olmuyo.
    Kamerasi malum incelemeleri izlerseniz 8mplik kamerasinin cogu siralamada ustun geldigini gorebilirsiniz.
    bende lg g2 var. snapdragon 800 işlemci, adreno 330 grafik işlemci, 2gb ram ve 32 gb dahili hafıza(24 kullanıma açık)

sabah aynı senin saatte şarjdan alıyorum ve eğer oyun ve internete girmezsem akşam 18:00 sularında şarj %96 civarı oluyor, eskiden %100 olarak eve döndüğüm oluyordu. kamerası fena değil, 13 megapiksel ama görüntüler çok renkli ve emsallerine göre rengin verdiği bir bulanıklık belli oluyor karşılaştırırken.

15 civarı oyun var ve oyun oynarken şarjı oldukça iyi dayanıyor tabi ısındıkça şarj bitme hızı yükseliyor bu yüzden oyun oynarken yarım saatten sonra telefona mola verdirmek lazım.

oyundan çıktıktan sonra %69 kalan şarjım bir kaç dakika içerisinde %71'e yükseldiğini gördüm.

lg g2 2010 yılının telefonuydu galiba. sabah 7:00 de şarjdan alıp bütün gün cebimde müzik açık ve mola saatlerinde oyun oynayıp internete girme ile akşam eve geldiğimde kalan şarj kimi zaman %50 civarı arasında oluyor ikim zaman %70 üzerinde oluyor anlayamadım. bazı günler şarj çok dayanıklı oluyor.

lg g2 genel olarak güçlü ve şarjı uzun giden ve ses çıkış gücü orta seviye bir telefon ve tasarımı tam benim istediğim şekilde.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)