Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Canım anneme(duygularımı sizlerden başka paylaşacak kimsem yok)

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

şimdi tesadüfen okudum dağıldım valla dostum naptın ya anam canım anam allah analarımıza acil şifalar versin onları başımızdan eksik etmesin

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yemein ederim okurken tüylerim diken diken oldu. Sewgili annenede acil şifalar. :(
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

vlamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inşallah annen iyileşir arkadaşım üzüldüm

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    sevgili arkadaslarim;
    28.07.06 cuma günü nihayet anneme kavusum. Durumu cok iyi. hepinizden Allah razi olsun dualarinizla destek oldunuz
    Akaliteke'm;
    Anneme giderken hepinizi gönlüme sigdirdim.
    Sizler yani site deki arkadaslarim hepiniz birer gülsünüz. O nun canim annemi hepiniz adina bir kere daha ellerinden öptüm. Inanin o an beni bir kere daha bagrina basti ama sizlerin adina. Yüzündeki mutlulugu görmenizi isterdim.
    Durumu su an cok iyi bekledigimden daha diri ve saglikli buldum.
    Hastanede yatmiyor.Ortalama ücgünde bir klinik e gidip kemoterapi tedavisi uygulaniyor. Tedavi eden dr.un söyledigine göre olabilicek en erken teshis olmus, düzelme ihtimali cok yüksekmis.
    Sizlere kiymetli arkadaslarima nasil tesekkür edecegimi bilemiyorum. Yuce rabbim hepinizden razi olsun Emin oldugum bir sey var ki o da Güzel Allahim'in sizler gibi kalbi temiz olan kullarinin duasini geri cevirmeyecektir.
    En kisa zamanda fotograflarimizi da ekleycegim.
    Kücüklerimin gözlerinden büyüklerimin ellerinden öpüyorum.
    (klavye alman alfabesine uygun oldugu icin bazi harfler bulunmamaktadir. yazim hatalari bu yuzden olmakta. 3 hafta böyle idare edecegiz artik.

Zealsun,bahadir,kurtum, barisci,biyikli, vlamix;
    sag olun var olun arkadaslarim.
    kurtum basin sag olsun kardesim. Allah gani gani rahmet eylesin. Cok üzüldüm.

Motosikleti
    gz250
    ANA GIBI YAR BAGDAT GIBI DIYAR OLMAZ demis buyukler Allah tamamiyla sifa verir insallah. vallahi de billahi de tallahi de cok sevindim. ellerinden operiz valide hanimin simdi ona cok destek olmak lazim zira morale ihtiyaci vardir.

darisi diger sifa bekleyen hastalarimizin basina insallah

---

watergun annenin iyi olduğuna o kadar sevindimki valla hüngür hüngür ağlıyorum ya 39 yaşındayım ne zamandır böyle duygular yaşamamıştım ben açıkçası yazından o kadar etkilendimki her gün forma birkaç kez bakıp inşallah annesinin durumu iyiye gidiyordur diye dua ettim acil şfalar kardeşim yanındayız hoşçakal

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    tesekkür ederim bahadir kardesim. Isin icinde gurbetlikte olunca haliyle daha bi can yakiyor ama allaha sükür 3 haftaligina da olsa yanindayim hic degilse ama bu hastaligi yenecek insallah ben inaniyorum. Bir de fotomuzu ekleyelim de tam olsun bari.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler