Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Canım anneme(duygularımı sizlerden başka paylaşacak kimsem yok)

Motovento
    REKLAM ALANI
    sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Kardeşim çok duygulandım, şimdi okudum ve çok kötü oldum.Allah kimseye vermesin.. Sana da sabır versin. Çok çok çok geçiş olsun. Herhambi şey için yardımımın dokunacaksa Bizler burada ve her daim yaanında olacağız. Geçmiş olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Dostum seni eniyi ben anlarım sanıyorum çünkü benimde annem kanser oldu, şu an istanbulda tedavi görüyor yeni bir ilaç deniyorlar, inan çaresiz elimiz klumuz bağlı doktorlar ne derse onu dinliyoruz, bende annemin hayatını şöyle bir hatırladım da o kanser olmıyacak ta benmi olacağım kadına elbirliğiyle bi gün yüzü göstermedik yaaa, tam rahat edecekken bu seferde kanser oldu, allah bizi affetsin, kendisi bize hakkını helal ediyor ama allah bizi affetmiyecek biliyorum, önce annesi babası 16 yaşında evlendirmişler 20 yaşına kadar 4 çocuk 10 düşük, senelerce koca eziyeti sonra biz eziyet ettik şimdide gelinleri, ne bileyim arkadaşım bu kadınlar boşuna kanser olmuyor, ALLAH BİZİ AFFETSİN, BİZİM CEHENNEMDE BİLE YERİMİZ YOK. Allah hepsine acı çekmeden ölmeyi nasip etsin çünkü bu hastalık çok acı ve ızdırap veriyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Dostum, annemize acil şifalar diliyorum. Göğüs kanserinden kurtardık annemi yıllar önce, erken teşhis sayesinde. Acını anlıyorum. Geçmiş olsun.

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    annem;
    geliyorum,
    Cuma günü kavuşacağım ve özlediğim kokunu doya doya içime çekeceğim.

evet canım arkadaşlarım. Acı haberin şokunu üzerimden attım. Her şey Allah'tan hastalığı verenin şifasını da verecek kudrette olduğunun bilincindeyim.
    Uzun ve zahmetli uğraşlar sonucunda vize mi aldım. Uçak biletim de hazır inşallah cuma sabaha annemin yanında Almanya da olacağım 3 haftalığına. Dünya gözü ile görmek nasip olursa.
    Artık cuma günün den itibaren sizlerle Almanya'dan sıcak ve samimi ortamımızda birlikte olmaya devam edeceğim.
    Bana bu acılı günümde destek olan siz canım arkadaşlarıma tekrardan ayrı ayrı Teşekkür ediyorum

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

Dünya gözü ile göremek nasip olursa.
    böyle konuşmasan

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı

Dünya gözü ile göremek nasip olursa.
    böyle konuşmasan
    Musti ciğim o cümleyi kendim için sarf etmiştim. uçakla gideceğim. Hadi ya uçak düşerse??????

Motosikleti
    Seyhan 125
    he kusra kalma tekrar geçmiş olsun

KoD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Kardeş allah yardımcınız olsun. umarım bir an önce sağlığına kavuşur. Dualarımız sizinle ! Saygılarımla

Allah yar ve yardımcınız olsun...

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Senin hikayeni ben bile yazamam be dostum.

Annemize buraya dökülen güllerden bir demette bizim adımıza götür.

Ve deki anam bu çocuklar iyi çocuklar. ama biraz asi çocuklar. Motora biner. ana bunlar de. az birazda hesapsız yaşarlar. Ana de bir tanısan onları hepsi derviş gönüllü çocuklar. Kimseye zararları dokunmaz kendilerinden başka. Rüzgarla sevişmek hazların en büyüğüdür onlar için.
    Hep kolkola gezerler azraille herkes korksada azrailden onlar melek olduğunu bilirler onun.

Onun için Ayrılığı ve ölümü en iyi onlar bilir ana de. Benim arkadaşlarım yoldaşlarım onlar. Bak anacığım bak bu güllerin her yaprağı bir motorcuyu temsil eder işte de ana onları sana getirdim. Ellerinden öperler

kokla onları ana...
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    epey zaman olmuş bu tokic açılalı inşallah sağlığına kavuşmuştur ve anne-oğul mutlu mesut yaşıyorlardır...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet oldukça zaman olmuş inşallah proglemler kaybolmuştur teyze sağlığına kavuşmuştur inşallah

chopper_melegi:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten çok üzüldüm annen için acil şifalar dilerim ve en güzel günler sizinle olsun

Motosikleti
    gz250
    duamizida ettik Allah kabul eder insallah. acil sifalar . Rabbim dermansiz dert vermez, her serde bin hayir vardir.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üzüntüye boğdun bizi, Allah'a yakar sana anneni bağışlasın. Gerçekten çok üzgünüm söyleyecek söz bulamıyorum sadece dua edebildim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

KURTUMM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsikletim yok
    Selamun Aleyküm;
    Ana, Ana, Anaaaaaaa, şu yazılanları okudum o kadar duygulandımki, bütün arkadaşlardan Allah razı olsun, Anam keşke yaşasaydı keşke, ama 1999 yılında
    Ruhunu teslim etti. Anam için yapmadığım şey kalmadı, götürmediğim doktor kalmadı, bırak onu Başhekime bile silah çektim, yeterki CANIM ANAM kurtulsun diye, ama Doktorlar 1 Ay yaşatabildi. Onun çektiği acıyı şu yazıları okuyunca tekrar hatırladım. Keşke ben çekseydim o acılarıda Anamın çektiği acıları görmeseydim. Anamın kıymetini öldükten sonra dahada iyi anladım. Evin direği baba Değil ANA imiş, benim içim rahat nedenmi; Anamı yaşatmak için elimden gelen her şeyi yaptım ve ölmeden önce hakkını helal etti bana. Kardeş, benim yaşadığım acıları inşallah yaşamazsın, Cenabı Allahtan Annene ve tüm hastalara Acil Şifalar versin, Sizlerede Sabır versin. Elimden gelen bişey olursa söyle yardıma hazırım, Şu anda Annen ve tüm hastalar için dua ediyorum, şu anda elimden gelen bu. ALLAY YARDIMCINIZ OLSUN...SELAMLAR

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı KURTUMM adlı üyeden alıntı
    Selamun Aleyküm;
    Ana, Ana, Anaaaaaaa, şu yazılanları okudum o kadar duygulandımki, bütün arkadaşlardan Allah razı olsun, Anam keşke yaşasaydı keşke, ama 1999 yılında
    Ruhunu teslim etti. Anam için yapmadığım şey kalmadı, götürmediğim doktor kalmadı, bırak onu Başhekime bile silah çektim, yeterki CANIM ANAM kurtulsun diye, ama Doktorlar 1 Ay yaşatabildi. Onun çektiği acıyı şu yazıları okuyunca tekrar hatırladım. Keşke ben çekseydim o acılarıda Anamın çektiği acıları görmeseydim. Anamın kıymetini öldükten sonra dahada iyi anladım. Evin direği baba Değil ANA imiş, benim içim rahat nedenmi; Anamı yaşatmak için elimden gelen her şeyi yaptım ve ölmeden önce hakkını helal etti bana. Kardeş, benim yaşadığım acıları inşallah yaşamazsın, Cenabı Allahtan Annene ve tüm hastalara Acil Şifalar versin, Sizlerede Sabır versin. Elimden gelen bişey olursa söyle yardıma hazırım, Şu anda Annen ve tüm hastalar için dua ediyorum, şu anda elimden gelen bu. ALLAY YARDIMCINIZ OLSUN...SELAMLAR
    başın saolsun

KURTUMM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsikletim yok
    Dostlar sağolsun, Allah Razı olsun Musti kardeş

Yarın sizlere bir sohbet Anlatacağım, Allah izin ederse sohbetin adı CANIM ANAM okumanızı tavsiye ederim, bugün yazacaktım ama şu anda biraz işim var.

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    Annemize buraya dökülen güllerden bir demette bizim adımıza götür.

Ve deki anam bu çocuklar iyi çocuklar. ama biraz asi çocuklar. Motora biner. ana bunlar de. az birazda hesapsız yaşarlar. Ana de bir tanısan onları hepsi derviş gönüllü çocuklar. Kimseye zararları dokunmaz kendilerinden başka. Rüzgarla sevişmek hazların en büyüğüdür onlar için.
    Hep kolkola gezerler azraille herkes korksada azrailden onlar melek olduğunu bilirler onun.

Onun için Ayrılığı ve ölümü en iyi onlar bilir ana de. Benim arkadaşlarım yoldaşlarım onlar. Bak anacığım bak bu güllerin her yaprağı bir motorcuyu temsil eder işte de ana onları sana getirdim. Ellerinden öperler

kokla onları ana...

Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Geçmiş olsun...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler