Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BEYKOZ'da kiralık ev arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    doguuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Arkadaşlar Selamun aleykum..
    Yeni evleniyorum ve bir aya kadar kiraya ev bulmam lazım. Beykoz ve çevresi tercihimdir çünkü orası ikamet için gayet ideal bir semt. 500-600 e Lira civarında doğalgazlı varsa tanıdık çevrenizde bana haber eder misiniz.
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    allah yardimcin olsun bende geni evleniyorum 2.5 ay onceden tuttum evi yrnikoyde 930 tl ye . ev yok piyasada 1.1 tuttugm ev ii bina arasndan gryosun yola paralel bile degil yani ev isi skinti hele au zamanda acayip pahali 3. Kira geldi ayin 2 snde vercem dha oturmuyorum evde o drece zor

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    yeniköy yerine 500 600 tle beylikdüzünde oturun daha iyi hocam

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    eş dost iş güç cevre hepsi burda =) beylık duzunden buraya gel git gunlük 70-80 km maliyeti aradaki farktan daha çok =)

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    He oralardaysa sorun yok ama bana baya pahalı geldi kira

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Sahibinden.com 'a baksaydınız daha iyiydi sanki. Burası bir motosiklet forumu sonuçta.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    İstanbulda 500-600 e doğalgazlı ev varmı ? Son günlerde artan fiyatlardan haberiniz yokmu. Herşey fahiş bir şekilde zamlandı kiralar ve dolayısıyla kiracılarda nasibini alacak.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Evet arkadaşım hayli zor biliyorum belli bölgelerde bu tutarda buldum fakat doğalgaz sobası ısınma var.. Arıyorum henüz (antilop_skul)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Bu fikri vermeniz ufkumu açtı doğrusu.. Zaten ben de bundan dolayı internet aracılığı ile arıyorum. Niye düşünemedim ki acaba sahibinden.com' u? Ne cahilim bakar mısın!
    (Ertugyigit)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

Henüz arkadaşlarım bu semtte 450-550 arası doğalgazlı evde oturuyorlar. (Sinan Er)

ARKADAŞLAR BURAYA YAZMAMDAKİ AMAÇ
    biraz geniş çevreye ulaşabilmek! İnternet aracılığıyla, orada ikamet eden arkadaşlarla ve hatta yürüyerek arıyorum sokak sokak. Sonuçta motosiklet ama tüm konuların paylaşıldığı bir ortam burası. Umarım ki faydası dokunacak birine rastlarım.
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Buraya yazarak bişeye ulaşamazsınız ev bulmak amacıyla. Her forumun kendi konusu ve uzmanlaştığı alan var. Şansınız düşük yani buraya ev arıyorum yazarak.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Biliyorum ama tüm ihtimalleri deniyorum. İlgilendiğin ve uyardığın için çok teşekkür ederim..! (Ertugyigit)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:16 ----------

Az evvel gördüm sen Hatay'lıydın dimi.. eski yorumlarda gördüm. (Antilop_skul)

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Site arıyorsanız o fiyatlara belki giriş bulabilirsiniz daha fazlası zor,500-600 aralığında mustakil evlerde kiralık olabilir.Kavacık mevkiğine yaklaştıkça fiyatlar artar bana kalırsa bir beykozlu olarak yeni mahalle ve tokatköy hariç beykozun tüm bölgeleri size uygundur ilan sitesinden bakabilirsinz.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    yua sanki sizin her açtığınız konu motosıletle alakalıda burda ahkam kesıyosunuz . ozaman konu dısı dıye bıse olmicaktı kocaman yazacaktınız motosıklet dısında hiç bir konu açılmayacak diye .

bu adamda gelip dicektiki beykozda ev arıyorum motosıkletımı parkedebileceğim sokagı olan . ozaman sorunsuzca cevap verirdiniz.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda 500-600 e doğalgazlı ev varmı ? Son günlerde artan fiyatlardan haberiniz yokmu. Herşey fahiş bir şekilde zamlandı kiralar ve dolayısıyla kiracılarda nasibini alacak.
    Kartal'da, merkezi, doğalgazlı, kombili, laminant parkeli, ısı camlı, 2+1
    Bir de yavşak ev sahibiyle aynı apartmanda oturmasam öyle güzel olacak ki...

@doguuu kartal'da ters düşmüyorsa bakabilirsin. Ben zamanında ucuza girdim o yüzden böyle fiyat. Merkezi yerlerinde bu fiyata bulamazsın yüksek ihtimalle ama uğumumcu taraflarında bulursun

edit: fiyatı yazmamışım lan 500 TL
    Sinan Er bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Büyükçekmece'de bile 800 -1200 lira arası kiralar. Istanbul'da hala 500 liraya kiralık ev var mı ?

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ben ev ararken 2+1 ahır verdiler 1000 tl ye gerçek anlamda ahır . duvarlar 30 senedir boyanmamıs kapılar dokuluyor ev alt katta inen merdiven yok toprak yoldan iniyosun . çok köyde dagda biyerde değil sarıyerin merkezinde bu ev

Motosikleti
    honda cgl
    Bu suriyelilerin yüzünden kiralar uçtu işçi maaşları düştü gazi mahallesinde bile bodrum kata 600 tl istiyorlar 5 yıldır aynı dairedeyim kirami hiç aksatmadım allahtan ev sahibem iyi de zam yapmıyor şeytan kulağına kurşun 450 tl veriyorum

Motosikleti
    honda cbf 150
    Üstad biliyorum uzak bölgelere gezerek bakmaya gitsem 400 e doğalgaz bulurum bi ihtimal ama bunun her günü yol kahrını çekmesi var sabah iki saat akşam iki saat.. İstanbul' da dört saat mesai yapsam yolda geçirdiğim süreyle elime rahat aylık bin Lira para geçer. (MotorKafa)

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:42 ----------

Ben yine de yerinde olsam ev ararım çünkü burada da olsa eve o kadar kira vermek bana göre yanlış.. malum ben hâlâ arıyorum. Geçen gün Küçüksu Kasrı'nda buldum ama doğalgaz sobası ile ısınıyor (600 Lira) sahile ve otobüs durağında tabiri caizse sıfır çünkü üç dakika sonra duraktasın. (Antilopskul)

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:47 ----------

Kardeşim umarım artmaz burada da önceden kiralamış olan arkadaşlarım hâlâ 500 e doğalgazlı ve 3+1 dairede oturuyorlar. İşte daha önceden de ben 400 e 3+1 iki banyo müstakil doğalgaz balkon garaj ve abartmıyorum üç bina genişliğinde meyve bahçesi olan bir evde oturuyordum tek başıma. Şimdi ise şirketin tuttuğu evde kalarak kira öle ödemiyorum. İşte benim evleneceğim zamana böyle denk geldi kısmet ne diyelim.. (XuRTo)

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:53 ----------

Edebimi bozmak istemiyorum ama arkadaş zorluyorsun beni inan ki.. burada benim sohbet kısmına girdiğim bölümün başlığı "KONU DIŞI"
    Yani şu demek oluyor; insanlar motosiklet ile doğmuyor veya yaşamıyor. Bu durumda hayatımızın her dakikasında motor muhabbeti yapamayız benim geri kafalı arkadaşım. (Ertugyigit)

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buraya yazarak bişeye ulaşamazsınız ev bulmak amacıyla. Her forumun kendi konusu ve uzmanlaştığı alan var. Şansınız düşük yani buraya ev arıyorum yazarak.
    Burasinin Motosiklet forumu olmasi, İnsanlarin ev kiraları hakkında bilgi ve fikir sahibi olmasina engel değil.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyükçekmece'de bile 800 -1200 lira arası kiralar. Istanbul'da hala 500 liraya kiralık ev var mı ?
    1.5 yıl öncesine kadar vardı.
    Lakin Suriyelilerin artık ülkemize tamamen yerleşmesinden sonra kiralık evlere talep yükseldi ve mal sahipleride %20 hatta %30'a varan oranda zamlar yapmaya basladi.

İstanbulda bir mülkün 18 yıllık amortisman süresi 15 yıl'a inmiş durumda şuan.

İşin ilginç tarafı, İşverenler de artık Türk işçi çalıştırmıyor, Asgari ücretin bile altında Suriyeli çalıştıran bir çok firma gördüm.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    honda cbf 150
    Arkadaşlar herkese muhabbete katıldığı için teşekkür ederim.. hamdolsun ki 650 Lira'ya 3+1 doğalgaz Ortaçeşme merkez otobüs durağına 1 dk (bir dk) sabah sıcak ekmek almak için fırına 30 saniye, tüm market çeşitleri 1 dk.. müstakil ev buldum. Herkese nasîb ve müyesser eylesin Allah - u Teâla.
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cgl
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle oturun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler