Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

buyuk ve kucuk saygisizliklar - trafik harici.

Motovento
    REKLAM ALANI
    125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kadikoyde kalabaligin cok az oldugu biyerde kafa dinliyor su iciyorum. gunduz vakti , su sisesinide ayamin dibine koydum. uzaktan yavru kopegiyle kiz bana dogru yuruyordu ve kopek birden bana atildi su sisesini yaladi , kiz hic tasmayi cekip veya ozur geregi duymayinca bende OHAA diye arkasindan bagirdim (kaldirim genisligi 2.5mt ufaktan bir dogal teras yani)
    arkadan gelen iki genc erkek arkadasindan biri hemen gucun kizami yetiyor dedi.

halbuki ben oturuyordum ve hic bir harekette bulunmadim. yani eleman tartismayi kavga olarak degerlendirdi. ozur dileyip yeni su getirecegine bide ukalalik yapiyorlar.

gencler neden boyle , pis ayakkabilarla bankin oturma yerine basip sirt yerine otururlar, hic dusunce yok acaba az once kedikopek pisligine basmis olabilirmiyim diye?
    RUHLA BEDENİ AYIRIN , İKİSİNİN İHTİYAÇLARI FARKLIDIR.
    darwin hakli evrim dogru ama insandan maymuna donusum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı 125cm3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadikoyde kalabaligin cok az oldugu biyerde kafa dinliyor su iciyorum. gunduz vakti , su sisesinide ayamin dibine koydum. uzaktan yavru kopegiyle kiz bana dogru yuruyordu ve kopek birden bana atildi su sisesini yaladi , kiz hic tasmayi cekip veya ozur geregi duymayinca bende OHAA diye arkasindan bagirdim (kaldirim genisligi 2.5mt ufaktan bir dogal teras yani)
    arkadan gelen iki genc erkek arkadasindan biri hemen gucun kizami yetiyor dedi.

halbuki ben oturuyordum ve hic bir harekette bulunmadim. yani eleman tartismayi kavga olarak degerlendirdi. ozur dileyip yeni su getirecegine bide ukalalik yapiyorlar.

gencler neden boyle , pis ayakkabilarla bankin oturma yerine basip sirt yerine otururlar, hic dusunce yok acaba az once kedikopek pisligine basmis olabilirmiyim diye?
    Dostum milli eğitim bakanına soracaksın bunu. Sen bir de git bak liseler ne alemde....
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Eğitimin kötüleşmesi iktidarın işine geldiği için durumlar böyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)