Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5500 Tl var superlight 200 - cbr 125 R

Motovento
    REKLAM ALANI
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Abilerim bayağıdır aklımda olan cbr 125 8650 tl olarak 0 ısatılmaktadır 2 cı ellerıde aynı fıyattan satılmaktadır şuan nakit olarak 5500 tl gibi bir param var bu parayla kuba superlight 200 alabiliyorum ama şöyle bişey var ben yazın sakaryaya gidicegim gelicegim giderken ah ulan 80 le gıdıyorum bune boyle dıyıp sıkılmım ara sıra gazlım araba sollım yanı standart hızla gıdersem sıkılırım .

Cbr alırsam motor şekil zaten 120 filan 80 le giderim 90 100 duserım cıkarım ama motor zevk verır gibime geliyor ama cbr 125 alırsam 5500 tl üstünü ya kredi kartı ile tamamlıcam yada babamdan yada kredi çekicegim ailemi dahada maddi sıkıntıya sokmak gelmiyor içimden :'( birde superlight 2015 modeli 6750 olmus yok artık dıyorum cbr a yaklastı :'( superlight alsam sehir içinde dikkat filanda çeker ama sakaryayadad giderken sıkılır düşüncem var :'( napıcam abilerim yardım edin ya :'( sıkılmazsın derseniz superlight i alıcagım daha gencım yaşım 18 :'( cbr a gonlum var ama :'/ siyah böyle annemler gelsin babamla da konusum ınsalla cbr a yardım eder babam :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bunlarla hiç uğraşma, sıfır Bajaj Pulsar al. Performansı diğerlerinden çok daha yüksektir.
    antilop_skul bunu beğendi.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlarla hiç uğraşma, sıfır Bajaj Pulsar al. Performansı diğerlerinden çok daha yüksektir.
    Hiç sormuyorsun tecrüben varmı, kac km yol yaptın falan filan diye. Adama direk 200 lük pulsar sunuyorsun. Pulsar denilen motorda gazı actığın gibi fırlıyor birden pulsar diyip tak diye alınmaz

Motosikleti
    1500 den fazla scooter tecrübem var :D. Ama. Pilsar da alınabilir kronik bir problemi varmı acaba :'( ama fbe in şekli çok daha guzel :'(

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    6500 tle cbr al takıl.

Motosikleti
    6500. plan. Cbr in a hi gitmis. Geriye iskeleti kalmistir hence 30 bin km. 2013 modeller 7500-7000 bin . ailemle konusucam by aksam bir Acer mevcut istanbulda ever sikintisiz ise alicagim )

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

Ailemle konusmus durumdayim. Ve. Annem suan nakit olan parayi cekiyor gerisini kredi kartindan temin edicegiz ama sikinti surda. Hafta sonu alamiyormusuz :'( ne yazikki pazartesi sabah gel dedi. Sali gunu motoru alabilirsiniz dedi. Pazartesi cikmaz motorunuz dedi. Neden acaba :/ sigorta. Plaka dedim 720 tl filan dedi. Tamam dedim kapadim 720 tl ne ya ben. Alirim annemi n ustune sonra. Giderim erzincana. Alirim plakayi ordan. 300 tl ye hepsini hallederim adsmlar cosmus ya :( ben. 3000 tl yi kredi cekiyprum adsmlar. 700 tl. Cart curt istiyo :D. Digorta. Plaka :D. Sigorta plaka islemi nasil yapiliyor yazabilirmisiniz. Motoru aldik diyelkm sali gunu. Faturasi elimde annemin uzerine nasil alcam. Sakarya plaka yapmak o
    istiyorsam sakaryami gitmem lazim ? Hepsini gectim istanbul olarak derseni. Ilk ruhsat. I nasil halledicem yardim edebilirmisiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)