Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Reşit olmayan kızı gezmeye götürmek şuç mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Arkadaşlar eski kız arkadaşım akşam öylesine aradı konustuk falan derken ailesiyle tartistigini ve babasinin dovdugunu falan soyledi. Bugun bende merak ettim falan durumunu bulusmak istedim. Gorustuk bayagi darp var kizin yuzunde alninda falan bu arada kiz 17 yasinda eski sevgilim suanda normal arkadasim deger verdigim bir insan ara sira konusuruz oyle havadan sudan.
    Neyse haline uzuldum. Bir kiz arkadasina falan gitmek istemis kizda kabul etmemis bayagi uzuluyordu. Bende dedimki ben istanbula gidecegim aksama sende gel dedim. Kizda cok isteeim yaa kafa dagitmis olurum falan dedi anlastik fakat aklima takilan olay kiz 17 yasinda resit degil. Bu arada istanbula aslinda isim icin gidiyorum. Bir firmamiz var babamin sirket ama istanbuldaki bir kurum icin imzalar falan olacak yani 2 saatlik bir isim olacak. 3-4 gun kalmayi planliyorum. Gezmek tozmak amacli epeydir gezesim vardi istanbulu simdi asil sorum su
    Kiz 17 yasinda oldugu icin ailesi sikayet etse bana bisey olur mu ?
    Kiz ile sadece eski bir arkadasiz gezerken yanimda olsun istiyorum. Bayagi bunalima girmis biraz rahatlasin istiyorum.
    Sadece arkadasiz oyle cinsel iliski falan kesinlikle dokunmam kiza istese bile :-)
    Simdi ailesi sikayetci olursa bana ne olur. ?
    Kiz kendi istegiyle benimle gezmeye geliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Ölüborlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eski kız arkadaşım akşam öylesine aradı konustuk falan derken ailesiyle tartistigini ve babasinin dovdugunu falan soyledi. Bugun bende merak ettim falan durumunu bulusmak istedim. Gorustuk bayagi darp var kizin yuzunde alninda falan bu arada kiz 17 yasinda eski sevgilim suanda normal arkadasim deger verdigim bir insan ara sira konusuruz oyle havadan sudan.
    Neyse haline uzuldum. Bir kiz arkadasina falan gitmek istemis kizda kabul etmemis bayagi uzuluyordu. Bende dedimki ben istanbula gidecegim aksama sende gel dedim. Kizda cok isteeim yaa kafa dagitmis olurum falan dedi anlastik fakat aklima takilan olay kiz 17 yasinda resit degil. Bu arada istanbula aslinda isim icin gidiyorum. Bir firmamiz var babamin sirket ama istanbuldaki bir kurum icin imzalar falan olacak yani 2 saatlik bir isim olacak. 3-4 gun kalmayi planliyorum. Gezmek tozmak amacli epeydir gezesim vardi istanbulu simdi asil sorum su
    Kiz ile sadece eski bir arkadasiz gezerken yanimda olsun istiyorum. Bayagi bunalima girmis biraz rahatlasin istiyorum.
    Sadece arkadasiz oyle cinsel iliski falan kesinlikle dokunmam kiza istese bile :-)
    Olur tabiki olmazmi herşeyden önce reşit değil. Ayriyetten reşit olsa bile öğrenciyken okuyorken aileye bağlı olduğundada sıkıntı cıkartıyorlar. Yani ben sana derim hiç başını sıkıntıya sokup bu işlere girme. Eğer zaten kız evde şiddet görüyorsa polise başvurup yurtlara gecebilir. reşit olduktan sonra yurttan cıkarılınca ozaman fizana bile gidebilirsiniz cünkü ailesiyle bağı kopmuş olarak gözükür

Motosikleti
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur tabiki olmazmi herşeyden önce reşit değil. Ayriyetten reşit olsa bile öğrenciyken okuyorken aileye bağlı olduğundada sıkıntı cıkartıyorlar. Yani ben sana derim hiç başını sıkıntıya sokup bu işlere girme. Eğer zaten kız evde şiddet görüyorsa polise başvurup yurtlara gecebilir. reşit olduktan sonra yurttan cıkarılınca ozaman fizana bile gidebilirsiniz cünkü ailesiyle bağı kopmuş olarak gözükür
    Gelde simdi bunu kiza acikla

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    kız işlerinden hep korkmuşumdur aga, reşitliği geçtim gittin kaza yaptın mesela kız ölmedi sakat kaldı,
    düşünsene işin vicdani azabını, o yüzden mümkün olduğunda sevmediğim birisi varsa alıyorum arkaya :D

bi kere bindikten sonra devamını teklif etmiyolar zaten :D
    LilBrando bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Kız işlerinden uzak dur namus ayağına sıkarlar sanada suçun olmasa da.Hele ki kız ailesinden darp yemişse kızın etrafındakiler de nasiplenir.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bir arkadaşım dama hayvan bakmaya giderken bende gelebilirmiyim kuzuları sevcem diyen kızla evlenmek zorunda kaldı şu an iki çocuk babası. Kızla daha önce hiçbir ilişkisi yoktu. Daha fenası çok sevdiği bir kız arkadaşı vardı.
    Başka bir arkadaşım köyde davetli olduğu bir düğünde beğendiği bir kızla kuytu bir yerde konuşurken, kızın babası jandarma eşliğinde bastı. Onun da bir oğlu bir kızı var Allah bağışlasın.
    Lisede rehber öğretmenimiz ( ki kendisi kadın dı) ailesinden şiddet görüp gece evden kaçan kız arkadaşımızı o gece evinde ağırladığı için kocasının küçük yaşta kızı alıkoymaktan yıllarca mahkemelerde sürünmesine sebep oldu.
    Daha güzel bir hikayem daha var dayımın başından geçen ama anlatmayayım bu kadar yeter herhalde.
    tanertc, farcob, Shrieker ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    çocukları "gelin" etmekte beis görmeyen,
    el kadar çocuğa sistematik tecavüzü "rıza" diyerek meşrulaştıran,
    her gün kadınların öldürüldüğü,
    şiddetin kültürel bir olgu haline geldiği,
    tecavüzün sıradan bir cinsel birleşme biçimi olduğu,
    kadının adı olmadığı,
    bir toplumda reşit olmayan bir kız ile aynı evde kanunun karşısına geçersen problem yaşarsın.
    LilBrando, Shrieker, tanertc ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    kısa ve net: uzak dur!

illa arkadaşıma değer veriyorum diyorsan, gidip ailesinin onayını alarak dışarı çıkın diyeceğim de... kızını döven bir babanın karşı cinsten birini normal bir arkadaş olarak görebileceğimden şüphem var.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    işin zor zira yasal olarak bu yaptığın suç teşkil ediyor şikayet olursa.
    Yapacağın şey şu,kızı önce sağlık ocağına götür rapor aldır darpdan,sonra kız karakola gidip konuyu anlatsın,karakolda babayı çağırıp uyarı yapsın bu ona yeterince geri vites yaptıracakdır.
    baba ile değilde anne ile konuş derim ben,kadınlar bu konuda daha esnek olur erkeklere göre.babayı ilk baştan karşına alma hemen.

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    bu işin şakası yok, çok güzel yazılı kanunlarımız olmasına rağmen gerçekte söz konusu kadınlar ise pozitif ayrımcılık yapılıyor. Kız veya ailesi bir şikayetçi olsa hapı yuttun. Kafadan 5 yıl içerdesin.

Kız niye şikayetçi olsun deme. Baba şiddettinden kaçmak için sana kapak atmaya çalışabilir.

bu konuda başı çok yanan insanlar tanıyorum. Aman kardeşim yakma geleceğini.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı Ölüborlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İcat Çıkarma....Sonra kafanı duvarlara vursan da fayda etmez....

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Burası ortadoğu aman diyim. 8 kişi ufacık kıza tecavüz eder serbest bırakılır ama sen bişey yapmasan bile ailesi şikayet eder, kan alırlar. Belli olmaz buranın hukuk işleri,bence de bulaşma.
    Shrieker, LilBrando ve neonxc bunu beğendiler.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Evi Terk Eden Çocuğu Ailesine veya Yetkili Makamlara Haber Vermeksizin Yanında Tutma TCK 234/3! Kız şikayetçi olmasa dahi ailesi şikayetçi olduğunda ceza alırsın. Tek çare ailenin şikayetçi olmaması.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    oyarlar adami...
    hem kanunen hem de anane-gelenek olarak oyarlar...

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşım dama hayvan bakmaya giderken bende gelebilirmiyim kuzuları sevcem diyen kızla evlenmek zorunda kaldı şu an iki çocuk babası. Kızla daha önce hiçbir ilişkisi yoktu. Daha fenası çok sevdiği bir kız arkadaşı vardı.
    Başka bir arkadaşım köyde davetli olduğu bir düğünde beğendiği bir kızla kuytu bir yerde konuşurken, kızın babası jandarma eşliğinde bastı. Onun da bir oğlu bir kızı var Allah bağışlasın.
    Lisede rehber öğretmenimiz ( ki kendisi kadın dı) ailesinden şiddet görüp gece evden kaçan kız arkadaşımızı o gece evinde ağırladığı için kocasının küçük yaşta kızı alıkoymaktan yıllarca mahkemelerde sürünmesine sebep oldu.
    Daha güzel bir hikayem daha var dayımın başından geçen ama anlatmayayım bu kadar yeter herhalde.
    Sen nasıl olaylara şahit olmuşsun abi Nerede gerçekleşti bu anlattıkların merak ettim, yanlışlıkla da olsa oralardan geçmeyelim

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Kesinlikle olur.. Ailesi kızımı kaçırdılar der polise giderse hele kızda korkup bir ağız değiştirirse bir dahaki konuyu Evleniyorum Düğünüme Buyurun

diye açarsın
    meki 60 bunu beğendi.

Drejge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR esd
    Babası çocuğunu dövdüğüne göre normal bir insan değil. Kendi çocuğuna onu yapan senin başına bela olur ögrenirse, arkadaşlarında dediği gibi reşit olmadığı için yasalar yönündende başına iş açılır ailesi şikayetçi olursa. Reşit bile olsa o durumda babasından dayak yememek için senin kaçırdığını bile söyleyebilir. Kızla birlikte giderseniz düğün salonundan tarih alda git dönüşte düğün var

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    2 ucu moklu değnek

Motosikleti
    Herkese tek tek tesekkur ediyorum. Burda gorduklerimi linki verip kizada gosterdim. Babasi kamyoncu zaten evde yokmusda neyse annesiyle konustuk. Zaten sevgiliyken falan annesiyle tanismistik hatta annesi benim annemide taniyor ama kizin pederini hic gormedim gormekte istemem.
    Sonuc olarak ne oldu kizin israrlari sonucu annesine bir a4 kagidina KİZİMİN su su kisi ile birlikte gitmesine izin veriyorum. Hic bir sekilde daha sonra bu kisiden sikayetci olmayacagim ve birsey tlep etmeyecegim diye bir kagidi imzalattirdi kiz gozumun onunde annesine Oha dedim bari Bos senet imzalatsaydin daha neler ama elimde ciddi anlamda sozlesme var imzali Goturuyorum kizi Annesinin izini var. Babanin haberi yok aman zaten kizini pek takmayan biri bide anne oz baba uvey bu arada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Zamaninda bu kizi cok seviyordum. Ama su an nötr durumdayim kiza karsi bir arkadas bir dost gibi

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    bu sorunu da çözdüğümüze göre bi sigara arası verebiliriz :D
    ne değişik biyer oldu la bura
    meki 60 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)