Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Basının rezaletini biz çekemeyiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    bu itiraf.com'dan bir alıntı haber yurtdışından :
    paraseta; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 32; Ülke: İngiltere
    Yılbaşında Taksim meydanında yaşanan turist kıza taciz olayıyla ilgili hep "milletçe rezil olduk" gibisinden yorumlar yapıldı. Ne acı ki, benzerleri dünyanın başka büyük şehirlerinde de yaşanabiliyor. 2002 yılına girdiğimiz yılbaşı gecesi Paris'teki Champs Ellyse meydanındaydım. Gece yarısına yarım saat kala iki Türk kızına rastladım. Ben de Türküm diye konuşmaya çalıştım ama hiç oralı olmadılar. Tam yeni yıla girildiğinde havai fişek gösterileri ve bağrışmalarla birlikte büyük bir uğultu yükseldi. Sol tarafımda kalabalığın dalgalanarak ilerlediğini gördüm. Dikkatle baktığımda, 40-50 kişiden oluşan Afrikalı bir grubun ortalarına aldıkları iki noktaya yüklendiğini fark ettim. Meraktan o yöne ilerledim ve gördüğüm manzara karşısında donakaldım: Rastladığım o iki Türk kızına yapmadıklarını bırakmıyorlardı! Etraftakiler ise hiç umursamıyordu. Aksanlı bir Fransızca ile, "Onlar müslüman! Bırakın onları" diye bağırmamla Faslı veya Cezayirli olduğunu düşündüğüm grup ortadan ikiye bölündü. Ben bağırmayı sürdürdükçe de sayıları azaldı. Kızlar böylece kurtulmayı başarmıştı.

basınımız bazı olayları abartdığı için milletçe sağolsunlar adımız hep güzel çıkıyo meslek gereği turizm ile uğraştığımız için olan muhabbetlerde Türkiyeye gelmeden önce burayı köy gibi düşünenler varmış ama düşünceleri gelip gezip görünce değişiyor
    ya gene dellendim döktürücem bir abimiz Almanyaya gitdi geldiğinde bir sohbet esnasında hep Türkiyede böyle ama orda adamlar yapmış modern yerler filan deyip bahsediyordu we ben duygularım depreşti dedim sen neyden bahsediyorsun ya onlar kim Türkiyeyi beğenmiyorsan çek git dedim bembeyaz oldu cevap bile veremedi daha neler neler
    bir gün çalıştığım cafeye almanyadan bir gurbetçi gencimiz geldi sohbet esnasında bana webcamdan bahsetmeye başladı bende altdan aldım dedim nasıl bişey filan , hani böyle seni kaydediyor görüntülü sohbet yapabiliyorsunuz diye bende dedim walla abi çok merak etdim nasıl bişey filan diye çocuk daha buralara gelmez dedi ya sizden önce biz kullandık be adam
    ya anlatsam destan olur fazla kurcalamıcam ama ben elimden geldiği kadar yabancılara kendimizi potansiyelimizi gösteriyorum ve orda bir yerlere gelmiş kişilerlede mutlu oluyorum biz buyuz diye
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    arkadaş haklı ama hiç yorum yapılmamış nedense: GÜNCEL
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    1 yıl sonra güncel nerden buldun yaw

Luckdove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR250
    Tabi tabi. Biz Turk milleti melek gibiyizdir.. tüm suç bizi kötü göstermeye çalışan bu haçlı zihniyette. Avrupalılar ve Amerikalıların ise sapıklık ruhlarına işlemiştir. Biz kadınları taciz etsek bile niyetimiz kötü değildir.
    Because you are mine. I walk the line..

burakara13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Luckdove
    Tabi tabi. Biz Turk milleti melek gibiyizdir.. tüm suç bizi kötü göstermeye çalışan bu haçlı zihniyette. Avrupalılar ve Amerikalıların ise sapıklık ruhlarına işlemiştir. Biz kadınları taciz etsek bile niyetimiz kötü değildir.

+1
    vardığım yer sınırlarımdır, özgürlüğüm yollarımdır...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Aydın sideden başlamış bizi tanıtmaya
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Evrim Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dünyanın her yerinde her türlü olay yaşanabilmekte tabiiki.. ama bizim için önemli olan bizim neler yaşadığımız öncelikle.. kendimizi adam etmek zorundayız. artık kız arkadaşlarımız, ailelerimiz, veya herhangi birimiz yolda rahat yürüyemiyorsak bırakın tüm dünyaya rezil olalım. bırakın yaşananları tüm dünya görsün.

yılbaşında veya herhangi bi zamanda, taksimde veya herhangi bir yerde, küçük ya da büyük iğrençlikler yaşanmaktadır. bunu bilenler susmasın tepkisiz kalmasın. nerde bu devlet nerde bu polisler demek en doğal hakkımız olabilir ama biraz da nerdeyiz biz demeliyiz..

adı taciz olsun kapkaç olsun ne olursa olsun; gereken tepkiyi millet göstermediği sürece bana dokunmayan yılan bin yaşasın dediği sürece bu olayların sonu gelmez.

KENETLENMEK ZORUNDAYIZ! her türlü olumsuzluğa karşı birleşmek, hepberaber karşı koymak zorundayız.

bu topraklarda yaşıyorsak, bu topraklardaki her türlü iyiliği ve kötülüğü paylaşıyoruz demektir. bu topraklarda yaşamaya devam etmek istiyorsak yeniden canlandırmalıyız toprağımızı ve yeniden çiçeklerle süslemeliyiz.

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    yılbaşında elin rusuna taciz etmişler çok mu herfün kendi milletimize ETTİĞİMİZ YETMİYO MU? BU İŞİN DİNİ IRKI YOK! ÇOK UZAĞA DEĞİL ALANYAYA BODRUMA GİDİN BAKIN ORDA NELER OLUYOR ELİN YABANCILARI SOKAKTA FİNGİRDEŞİYOLAR ...MİLLETÇE HER OLAYI ABARTMAKTA ÜSTÜMÜZE YOK BUNLAR SANKİ HİÇ OLMUYO DA O GÜN OLUYO
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler