Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mutlumu olmak istiyorsun ? iyilik yap...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    MetinK., nemesis-83, meki 60 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Bu video yu daha önce birçok defa izledim yine gördüm yine izledim yine biri yüklese yine izlerim sanki içimizde eksik olan bir şeyleri gösteriyor bir şeyleri hatırlatıyor gibi

Motosikleti
    haojue 135S
    Aynen bende hiç sıkılmadan devamlı paylaşırım. İyilik merhamet tamamen yok olmadan.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Kardeşim işyerindeyim burdaki makinadan açamıyorum akşam evden izleyeceğim!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    İyi bir insan olduğumu düşünüyorum elimden geldiğince'de her fırsatta herkese iyilik yapıyorum vee mutsuzum.
    Evet mutsuzum - yanlızım - çaresizim neden'mi ? Çünkü benim yaptığım iyilikleri kimse bana yapmıyor, benim gösterdiğim insaniyeti kimse bana göstermiyor.
    Mertcan39 ve Onurhan D bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi bir insan olduğumu düşünüyorum elimden geldiğince'de her fırsatta herkese iyilik yapıyorum vee mutsuzum.
    Evet mutsuzum - yanlızım - çaresizim neden'mi ? Çünkü benim yaptığım iyilikleri kimse bana yapmıyor, benim gösterdiğim insaniyeti kimse bana göstermiyor.
    Yaptığın iyiliği Allah biliyor herzaman üstünde olur
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    İlk kez izledim , güzelmiş
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ýyi bir insan olduðumu düþünüyorum elimden geldiðince'de her fýrsatta herkese iyilik yapýyorum vee mutsuzum.
    Evet mutsuzum - yanlýzým - çaresizim neden'mi ? Çünkü benim yaptýðým iyilikleri kimse bana yapmýyor, benim gösterdiðim insaniyeti kimse bana göstermiyor.
    Aslinda en büyük yanlisimiz bu.. Iyiliği bile karşılık bekleyerek yapiyoruz. Iyilik yapip, başkaları bize iyilik yapmıyor diye yakınıyoruz.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyilik yapan iyilik bulur. en kötü adam bile iyiliğini karşılıksız bırakmaz

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok sevdigim bi laf vardir onu hatirlatti
    aylanalar turlu turludur yuzunu gormek isteyen cama bakar ozunu gormek isteyen cana bakar.
    oluroyle bunu beğendi.

Motosikleti
    haojue 135S
    İyilik ap denize at demişler. Döner dolaşır o seni bulur yeter ki vazgeçme dostum.
    İyiliği başkaları için değil her zaman kendimiz için yapmalıyız.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Bir gün, tv de bir psikolog konuşuyor, amanın, bayanın adını hatırlamadım su an..Ama yazmalıyım, Diyor ki, biz karşımızdakini seviyoruz,ama o bizi sevmeyince, o kadar çok sevdiğim halde sevilmedim diyoruz. Saçımı süpürge ettim onun için,bir dediğini iki etmedim, ama yine de bu yapılan bana revamıydı diye ah vah ediyoruz diyor kadıncağız.. Halbuki, farkına varırsak , biz onu bizi sevsin diye seviyoruz. Kaçımız karşılık beklemeden, sevdik ? hangimiz, karşılık beklemeden bir iyilikte bulunduk ve iyiliğin neticesinde kötülük gördüğümüzde isyan etmedik?

Halbuki,kişi ne yaşayacaksa, önce kendisi için yaşamalı der. Önce kendini seveceksin ki, başkaları da seni sevsin. Önce kendine iyilik edeceksin ki, başkaları da sana iyilik edecek.Çünkü sen kendini sevip,iyilik etmedikçe, bir başkası seni sevilmeye değer,iyilik etmeye değer neden görsün ki dedi .. Kalakaldım..

Yahu benim hayatımda biri oldu, çocuk beni sev(di) sandım,sevmemiş bir de aldatmış, klasik terkettikten sonra öğrendim Ben onu sevdim,sonra ah vah ettim bir ara..Dedim ki,revamıydı şu muydu bu muydu.. Farkına varıyor ki insan, nefes aldıkca öğrendiğimiz çok şey oluyor,olacak..

Ve farkına vardım ki o gün şapkamı önüme koyduğumda , o çocuk beni sevsin diye, sevmek için sevdim,iyilik görmek için iyilik ettim..

Karşılıksız anahtar kelimeymiş , kapıyı açtığında karşılıksız hiçbir iyiliğin kalmadığını,aynı hak gibi , kimsede kalmadığını görüyor insan ..
    Adventure58 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)