Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KampingTurkiye.com İnternet sitesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ayvazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,

Bir çadır kampçısı olarak henüz motorum olmasa da motorculuğa kendimi çok yakın hissediyorum ve yakında enduro tarzı bir motorla aranıza katılabilirim. Bu ufak detayı verdikten sonra geleyim başlığı açma sebebime. Kampçıların, motorcuların ve karavancıların ortak kullandıkları alanlardan birisi bildiğiniz gibi kamp alanları. Kamp attığım bi çok yerde motorcu ve karavancı insanla tanıştım. Bizim gibi kampçıların ve özellikle touring ve enduro tarzı motor kullanan arkadaşların ülkemizdeki kamp alanları hakkında doğru bilgiye ulaşma anlamında ortak bir sıkıntımız olduğunu gördüm. Bilenler bilir kamp alanı işleten bi çok tesisin internet sitesi yok, olanlardan bazıları güncel değil, kamp alanı nerde, telefonu ne derken bu sıkıntı sürekli karşımıza çıkıyordu.

Ben de buna bi çözüm bulmaya ve ülkemizdeki kamp yapılabilecek alanların ve bungalov evlerin tanıtıldığı bir internet sitesi hazırlamaya karar verdim. Başlıkta gördüğünüz KampingTurkiye.com bu şekilde ortaya çıktı. Sitede otel veya pansiyon tarzı tesislere yer vermedim, vermeyi de düşünmüyorum. Sadece kamp yapılabilecek alanlar ve bungalov evler hakkında bilgiler olacak. Site 5 aydır açık durumda. Şu an ülkemizdeki 97 kamp alanının bilgisi var ve sürekli yeni yerler ekliyorum. Sitede tesislerin fotoğraflarına, iletişim bilgilerine, gps koordinatlarına ve haritadaki konumuna ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca rota çizebilmek için bütün kamp alanlarının aynı haritada görüntülenebildiği kamp alanları haritası da var. Bi aksilik olmazsa mayıs haziran gibi Türkiye turuna çıkıp ulaşabildiğim bütün tesislere videolar çekip görüntülü şekilde de tanıtmayı düşünüyorum.

Site kampçılıkla ilgilenen arkadaşların mutlaka işine yarayacaktır. Siteyle ilgili soruları sorabilirsiniz, önerileriniz veya eleştirileriniz varsa onları da dinlemeye hazırım.
    solmyr, meki 60, umuttuna ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba,

Yaptığın iş gerçekten güzel. Tebrik ederim.
    Milli Parkları da ekleyebilirsin listelere.
    Ayvazoğlu bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siteyi inceledim, favorilerime ekledim. güzel ve anlaşılır site olmuş.
    Ayvazoğlu bunu beğendi.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    harika.tam aradığım şey.başarılar dilerim....
    Ayvazoğlu bunu beğendi.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Çok güzel ve açıklayıcı olmuş tüm kamp merkezleri de eklenince gitmeden iyice kıyaslanır karar verilir. Başarılar dilerim en kısa zamanda bi Enduro almanız dileğiyle
    Ayvazoğlu bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kamp hayatını destekleyen her iş güzeldir, elinize sağlık.

Bunlarda benim kamping dışı özgür mekanlarım. http://www.motorumla.net/kamp-yerler...koordinatlari/
    Ayvazoğlu ve ahmetunuver bunu beğendiler.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Süper fikir. Facebook'tan takip ediyorum zaten.
    Ayvazoğlu bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bravo diyor,destekliyorum.motorcu ve kampçılara güzel bir hizmet.

hocam siteyi çok begendim, bencede milli parklarıda eklersen tam süper olur.. birde sitede kelime araması yapabilseymişiz iyi olurmuş belkıde vardı ben mi bulamadım, benim gördüğüm sadece sehir ilçe gibi bir arama var

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Eskişehirde kamp alanı yok diyor ama var bilginize 2 tane.

Alıntı uçnkaplumbğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Yaptığın iş gerçekten güzel. Tebrik ederim.
    Milli Parkları da ekleyebilirsin listelere.
    Milli parkların detay bilgilerine ulaşmak diğer tesislere göre biraz fazla zaman alıyor. Fakat normal tesislerin yanında onları da eklemeye devam ediyorum. Hatta 4-5 tane milli park şu an için ekli durumda.

Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam siteyi çok begendim, bencede milli parklarıda eklersen tam süper olur.. birde sitede kelime araması yapabilseymişiz iyi olurmuş belkıde vardı ben mi bulamadım, benim gördüğüm sadece sehir ilçe gibi bir arama var
    Yeni bi site olduğu için bazı eksiklerimiz var. Bunlardan biri de söylediğiniz gibi arama kısmı. Fakat üzerinde çalışıyorum. Yakında kelime arama kısmı da eklenecek.

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskişehirde kamp alanı yok diyor ama var bilginize 2 tane.
    Tesislerin isimlerini ve detay bilgilerini söylerseniz onları da siteye ekleyebilirim. Veya ana sayfadaki üyelik gerektirmeyen "kamp alanı ekle" kısmından doğrudan siz de siteye kamp alanı ekleyebilirsiniz.

Bunların dışında eksiklerimizi söyleyen arkadaşlara özellikle teşekkür etmek istiyorum. Bu şekilde eleştirilince eksiklerimizi görüp giderme fırsatı buluyoruz. Eksikleri belirtmeden sadece iyi dileklerini paylaşan arkadaşlara da çok teşekkür ederim. Sıkıntısını bizzat çektiğim bi konuya kendimizce bi çözüm bulmaya çalışıyoruz. Birlikte daha güzel şeyler ortaya çıkacağımıza eminim.
    Onurhan D, zonta ve ahmetunuver bunu beğendiler.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Hocam site müthiş yaz rotalarımızı buradaki kamp alanlarına göre yapabiliriz ancaak evdeki hesap çsrşıya uymayabilir. Bu doğrultuda sıkıntı çıkar gezi mahvolur. Bu yüzden fiyat bilgisi, alan yemekli mi değil mi gibi ufak bir fiyat bilgisi de ekleseniz, mükemmele yakın bir şey olur diye düşünüyorum tekrar elinize sağlık.
    Onurhan D ve 40yapar bunu beğendiler.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Site çok güzel ve sade olmuş elinize sağlık 'MhmtcnKoral'ında dediği gibi fiyat vs bi kaç bilgi daha eklenirse tadından yenmez valla

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel bir çalışma. Devamının gelmesini dilerim.
    Ben fiyat ekleme konusuna katılmıyorum. Çünki sürekli fiyatlar güncelleniyor siz birini atlarsınız sonra "vay fiyatlar şöyleydi böyle oldu" diye söylenenler olur.
    Anladığım kadarıyla ticari bir kazanç deyil sadece insanların bilgilendirmeyi amaçlayan bir site. Zaten kampların iletişim bilgisini yazmışsınız benim baktıklarında. Fiyatı en sağlıklı arayıp sormak

Alıntı erreguay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir çalışma. Devamının gelmesini dilerim.
    Ben fiyat ekleme konusuna katılmıyorum. Çünki sürekli fiyatlar güncelleniyor siz birini atlarsınız sonra "vay fiyatlar şöyleydi böyle oldu" diye söylenenler olur.
    Anladığım kadarıyla ticari bir kazanç deyil sadece insanların bilgilendirmeyi amaçlayan bir site. Zaten kampların iletişim bilgisini yazmışsınız benim baktıklarında. Fiyatı en sağlıklı arayıp sormak
    Ben aynı şeyleri biraz daha farklı şekilde yazacaktım, düşüncelerime tercüman olmuşsunuz

Arkadaşlar fiyat konusu biraz sorunlu ve takip edilmesi gerçekten zor bi konu. Şöyle ki gelişmiş otelcilik sitelerinde bile fiyat bilgisi güncellenmediği zaman gerçek fiyatın çok dışında kalabiliyor. Kamp alanlarının fiyatları aydan aya, karavandan, motosiklete ve çadıra farklılık gösterdiği için takip etmek çok zor. Biz takip etsek de tesisler fiyatları güncelleme işleminde özensiz davranıyorlar. Bu yüzden fiyat konusuna hiç girmedim. Onun yerine iletişim numaraları var. Ordan tesislere ulaşıp fiyat bilgisi öğrenebilir, hatta pazarlık bile yapabilirsiniz

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    körün istediği bir göz; allah verdi iki göz. ellerine sağlık dostum, facebookta beğendim bile

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler