Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sony Playstation 3 Ve Ps4 Kullanan Arkadaşlar Var Mı Aranızda ? :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Arkadaşlar merhaba herkese , bende ps3 ve ps4 var . Genelde online oyun oynuyorum , motosiklet ile dışarı çıkmadığım zamanlar . Eğer sizde de ps3 veya ps4 varsa online oyun oynayabiliriz . Psn hesaplarınızı yazarak sizi ekleyebilirim arkadaş olarak .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    bende ps4 var. ps3 de vardı sattım. iş güç nedeniyle sadece haftaca 2-3 saat oynuyorum. psn hesabım aklımda değil ama zaten fazla oynamadığım için plus almadım. shadow of modor, fifa 2015, the evil within ve gta 5 oyunlarım var. far cry 4 ve uncharted 4 almak istiyorum. hele uncharted'in çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. God of war ile birlikte hayatımın serisi diyebilirim. Dota'dan beri hiçbir oyundan bu denli zevk almamıştım. iyi oyunlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    merhaba, bende de ps3 var 8 yıldır, çok istesem de iş güçten fazla vakit ayıramıyorum ama yine de hemen her gün yarım saat 1 saat oynuyorumdur heralde. PSN ismim: dr_asaf Elimdeki oyunlar: GTA5, PES 2015, Battlefield 3, F1 2013, DiRT 3, Fallout:New Vegas, Uncharted 3, Dead Space 2, ve tabi ki Skyrim, yine de unuttuğum bir kaç tane oyunum daha vardır ama şimdilik aklıma gelenler bunlar. Ha unutmadan bu arada, PS move seti de var spor oyunları ile ama pek kullandığım söylenemez. Bu aralar en güncel oynadıklarım yazdığım ilk 4 oyun.

Motosikleti
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ps4 var. ps3 de vardı sattım. iş güç nedeniyle sadece haftaca 2-3 saat oynuyorum. psn hesabım aklımda değil ama zaten fazla oynamadığım için plus almadım. shadow of modor, fifa 2015, the evil within ve gta 5 oyunlarım var. far cry 4 ve uncharted 4 almak istiyorum. hele uncharted'in çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. God of war ile birlikte hayatımın serisi diyebilirim. Dota'dan beri hiçbir oyundan bu denli zevk almamıştım. iyi oyunlar.

Bende zaten sürekli zaman ayıramıyorum çalıştığım için . Ps4'üde yeni aldım , ps4'te şuan bir tek The Last Of Us var . Çok efsane bir oyun tavsiye ederim . Shadow of mordor'u tavsiye edermisiniz nasıl oynanabilirliği iyi mi ? Uncharted 4'ü bende baya bi merak ediyorum . Far cry 4 te güzel bir oyun . God of war zaten ap ayrı bir efsane Bütün serisi var bende . Ascencion'da multiplayer baya bi zevkli .

Alıntı Battuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, bende de ps3 var 8 yıldır, çok istesem de iş güçten fazla vakit ayıramıyorum ama yine de hemen her gün yarım saat 1 saat oynuyorumdur heralde. PSN ismim: dr_asaf Elimdeki oyunlar: GTA5, PES 2015, Battlefield 3, F1 2013, DiRT 3, Fallout:New Vegas, Uncharted 3, Dead Space 2, ve tabi ki Skyrim, yine de unuttuğum bir kaç tane oyunum daha vardır ama şimdilik aklıma gelenler bunlar. Ha unutmadan bu arada, PS move seti de var spor oyunları ile ama pek kullandığım söylenemez. Bu aralar en güncel oynadıklarım yazdığım ilk 4 oyun.

Ps3'ten ekliyorum sizi kardeşim . Beraber battlefield 3 , gta 5 oynayabiliriz müsait zamanlarda . Ama bu sıralar ps4 aldığım içi , ps3'ü daha bi az açar oldum .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    ps3 8 sene oldumu yaw ?

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ps3 8 sene oldumu yaw ?
    2006 da çıkmış bende o kadar tahmin etmiyodum google amcadan baktım 9 yıl olmuş

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Ps4 ve xbox360 kullanıyorum. Gtav, bf4, fifa15, driveclub şu anki oyunlarım. Mesajı bu saatte yazma sebebim De ps4

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    shadow of mordor tavsiye etmiyorum verdiğim paraya acıdım gerçekten. Çok çok kötü bir oyun Yüzüklerin Efendisi hayranı olduğum halde hiç beğenmedim. Keşke almadan önce oynanış videolarını izleseydim.

Motosikleti
    Alıntı eraksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ps4 ve xbox360 kullanıyorum. Gtav, bf4, fifa15, driveclub şu anki oyunlarım. Mesajı bu saatte yazma sebebim De ps4

Ps4'üde çok güzel yapmış japonlar , teknoloji akıyor resmen . Ps3 yanında 125 cc commuter gibi . Ps4 ise 600 cc gibi . Ps4'e bf4 alacağım bende yakınlarda . Aldıktan sonra beraber multiplayer oynayabiliriz . Sizin nickname ne acaba ekleyeyim sizi ?

Gta 5'te çok güzel bir oyun ama bende ps3'te var o .Ps4'e alma gereği duymuyorum şuan için .

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shadow of mordor tavsiye etmiyorum verdiğim paraya acıdım gerçekten. Çok çok kötü bir oyun Yüzüklerin Efendisi hayranı olduğum halde hiç beğenmedim. Keşke almadan önce oynanış videolarını izleseydim.

Yüzüklerin Efendisine bende hastayım , bu yüzden merak ediyorum bende shadow of mordoru . Hatta oynanış videolarınıda izledim baya ama sanki çok bi aksiyon yok gibi . Biraz tuhaf yapmışlar . Almaktada kararsız kaldım o yüzden. Eğer madem güzel değilse , alıpta para vermeye gerek yok o zaman . Onun yerine Assassins Creed Unity alırım .

Motosikleti
    Ps4'e Assassins Creed Unity ve Farcry 4 aldım , bu oyunlar sizde de varsa beraber oynayabiliriz beyler haberiniz olsun .

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Gta v ye güncelleme geldi 5 gb soygun yapabileceğiz artık.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    GTA 5 var. Ps3 oyuncusuyum

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    berker21 psn adım.

diablo iii oynayan var mı? şimdi başka başlık açmayayım.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    ben de çok düşündüm ps4 mü alsam yoksa xbox one mı diye. sonra dedim saçmalamıyım, gittim bi bell kask aldım kendime
    Ezio41 ve essegesse bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı eraksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gta v ye güncelleme geldi 5 gb soygun yapabileceğiz artık.
    Bana 1314 mb gelmiş güncelleme 5 gb değil . Bir yanlışınız olmasın ?

Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GTA 5 var. Ps3 oyuncusuyum
    Bende de ps3 te var gta 5 .

Alıntı berkerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berker21 psn adım.

diablo iii oynayan var mı? şimdi başka başlık açmayayım.
    Tamam eklerim sizi , diablo oynamıyorum ben .

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de çok düşündüm ps4 mü alsam yoksa xbox one mı diye. sonra dedim saçmalamıyım, gittim bi bell kask aldım kendime

Ps4 her türlü yer xbox'ı . Bende hem ps4 hem de Bell kask var .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Selamlar
    PSN:Cagri_AKTAN

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana 1314 mb gelmiş güncelleme 5 gb değil . Bir yanlışınız olmasın ?

Bende de ps3 te var gta 5 .

Tamam eklerim sizi , diablo oynamıyorum ben .

Ps4 her türlü yer xbox'ı . Bende hem ps4 hem de Bell kask var .
    Aktif bir kullanıcı olmadığım için ismimi hatırlamıyorum. Gta ya güncelleme atıyorum şuanda birazdan ediyleyeceğim mesajı

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Sıkı Tekken 6 oyuncusuyum,beklerim

Bu arada Tekken Tag online oynayamadım.Şifre istiyor kutunun içindeki tüm rakamları denedim olmadıBu durum başına gelen oldu mu acaba?
    Last of Us, Uncharted hayranıyım.Şu an Far Cry 4 oynuyorum.Daha önce BattleField4 bitirdim.
    Ps 4 seneye almayı planladım.Ps3 için o kadar çok oyunum var ki.Ya da şimdiden alsam mı Ps 4 ü bilemedim.

Motosikleti
    Tekken 6 bende yok ne yazıkki. Bana kalırsa hiç beklemeyin ve direk ps4 alin . Bende beklemistim ps4 ü ama aldiktan sonra keske daha önce alsaydim dedim kendi kendime . ps4 ile ps3 arasinda çok büyük farklılıklar var . Bende Farcry 4 ü ps4 te oynuyorum grafikle baya güzel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aktif bir kullanıcı olmadığım için ismimi hatırlamıyorum. Gta ya güncelleme atıyorum şuanda birazdan ediyleyeceğim mesajı
    Siz beni ekleyin o zaman ; burak_dalgic41 psn nickim.
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Evet sanırım beklemeden almalı Ps 4 ü.

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekken 6 bende yok ne yazıkki. Bana kalırsa hiç beklemeyin ve direk ps4 alin . Bende beklemistim ps4 ü ama aldiktan sonra keske daha önce alsaydim dedim kendi kendime . ps4 ile ps3 arasinda çok büyük farklılıklar var . Bende Farcry 4 ü ps4 te oynuyorum grafikle baya güzel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

Siz beni ekleyin o zaman ; burak_dalgic41 psn nickim.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)