Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sony ve hayal kırıklığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çok eskiden beri hayranı olduğum sony markası..sonu zannedersem kodak gibi olacak yeğenim xperia modelini aldı abla kardeş.. ne ses kalitesi nede camera çözünürlüğü.. berbat samsungla karşılaştırdık yanından bile geçmiyor sanırım dev marka artık samsung.. sony kredisini tüketiyor iyi ürünler çıkartamıyor rekabeti iyice düştü gözlemlediğim kadarıyla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    xperia ama hangi modeli? samsung'da galaxy serisi çıkarıyor ama note ve s iyi olanları, galaxy ice yada mini gibi kötü modelleri de var. Sony xperia Z serisinden hiç şikayet duymadım açıkçası ama diğer modelleri kötü
    efendy06 ve ENİGMA bunu beğendiler.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Samsung son yıllarda ciddi atağa geçti. Televizyondan cep telefonuna pek çok elektronik üründe lider konumda. Ar-ge' si müthiş.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Siz yanlışlıkla xperia yerine ixperia almış olmayasiniz Sony sen bahsediyoruz.
    MotorKafa bunu beğendi.

Samsung yabana atilacak bir firma degil tabiki ancak Sony dendigi zaman akan sular durur.
    Hele eskiden neydi be,cd calar bile olsa Sony dedimi herkes agzi acik bakardi alete

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    fiyat kalite konusunda zaten iyi.ayrıca rakip çıktığı modellere karşı da kötü denilecek bir marka değil.kamerası hele kötü denecek en son yeri bence.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    arkadaşımda sony xperia z var aynı iş yerinde staj görüyoruz ateş gibi ısınıyor güde 2 kez şarj olmadan durmuyor kasmanın allahını yaşıyor telefon garantiye gönderdik kaç kez sıfırladık onarım yaptık ama kasma bir türlü bitmedi son uygulamaları açarken bile takılma var eskiden real racing 3 oynayan telefon şuan kasmaktan oynamıyor malesef ömrü uzun değil

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Samsungdan şaşmam demeyin yıllardır Samsung kullanırdım derken lg g2 aldım kazın ayağının öyle olmadığını anladım
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cb125e
    arkadaşlar karşılaştırdığım model samsun grand neo belirttiğim gibi sony hayranıyım sonuç olarak xperia yeni piyasaya sürdü eski model değil sony diyince ilk akla gelen ses ve cameradaır.. 2 adet sony ikiside aynı ses aynı c
    amera çözünürlüğü hata yok ..samsung sony yanında çırak kalması gerekirdi..dünya devi kodakın sonu ne oldu.. nokia
    efsaneydi.. şimdi nerdeyse bitti ericcson daiflas etti.. sony de biter bu kafayla... hoşumamı gidiyor.. asla.. büyük teknoloji mağazalarında girince markaya baktığınız zaman neyin ne olduğu ap açık ortada..

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    xperia ların ses kalitesi su geçirmez olduğu için kötü diye biliyorum
    mezit bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat kalite konusunda zaten iyi.ayrıca rakip çıktığı modellere karşı da kötü denilecek bir marka değil.kamerası hele kötü denecek en son yeri bence.
    bir fırsatı doğduğu zaman karşılaştırın nedemek istediğimi ozaman çok daha iyi anlarsınız..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    İki yıldır sony xperia J kullanırım. Sony nin en alt sekmentteki modeli olmasına rağmen çok iyi telefondur. Öncelikle dayanıklı ufak bir darbede samsung gibi camı kırılmıyor veya servislik olmuyor. Ses konusuna ise eğer yüksek ses çıkartıyorsa iyi dir diye düşünüyorsan yanılıyorsun. Sony ses konusunda çok iyi bir tecrübeye sahip parçadaki tüm tınıları bozmadan çıkartabiliyor. Yok benim için tını mını önemli değil motordayken telefonun çaldığını duyabileyim diyorsan. Sony bunu da düşünmüş ayarlardan xLOUD etkin hale getirmen yeterli. Kamera konusunda haklısınız bende pek beğenmiyorum. S3 mini ile kıyaslarsak Gündüz çekimleri başarılı ama gece çekimleri berbat. Genel olarak SONY iyidir Giriş ve orta sekmentinde pek telefonu yok 1000 liranın altında bir kaç telefonu daha olsa çok güzel olur.
    Genel olarak Sony xperia yerine sony nin hangi modelinden bahsettiğinizi tam olarak yazarsanız daha iyi olur.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir fırsatı doğduğu zaman karşılaştırın nedemek istediğimi ozaman çok daha iyi anlarsınız..
    3 sene önce xperia s imi karşılaştırdığımda s2 den üstündü.s3 çıktı ama kamera ve ses gene ondan iyiydi.ekran zaten çok çok iyiydi s3 ten bile.evde laptoptan daha iyi ses verdiği için 2+1 i bile laptopa değil telefona bağlayarak müzik dinliyorum.ama samsung aynı kalitenin yanından geçemiyor 2+1 de

hala çalışır durumda t610 ve 2 adet k750i var elimde.xperia s'ide 3 senedir sıkıntısız kullanıyorum.kullanılmaz hale gelene kadar da değiştirmeyi düşnmüyorum fazlasıyla yettiği için.alırsam yeni bir tane gene sony olur

elektronik alet sonuçta.etrafında yaşanan 2-3 olaydan markayı kötülememek lazım,her marka için geçerli.

fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    ben şahsen z1 compact kullanıyorum ve z1 den farksız özellikleri yanlızca boyut farkı var samsung gibi üç kağıt yok yani bende sony ciyim hemde fanatik bundan önceki telefonumda xperia go idi kesinlikle parasına mükemmel telefonlar şu anki telin şarjı full kullanımda 36 saat gidebilmekte kamerasıda çok çok iyi bence, arkadaşlarımda da sony var yanlızca z2 için çok ta iyi yorumlar yok pili muazzam iyi gidiyo ama su soğutma gerekiyo ve kasası iphone6 gibi yamuluyo bi arkadaşımda var onun dışında sonyden ne aldıysam paramı helal ettim hep

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

offf k750 ne güzel telefonumdu şık ve zamanında güzel çekim yapan kamerası ardından w810i bence tüm zamanların en iyi walkman phone u.....

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Evet ya K 750 neydi öyle, Şimdiye kadar kullanmaktan zevk aldığım en güzel telefonumdu.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Nedendir bilmiyorum samsung un bi kaç akıllı telefonunu kullandım.1 yıl sonra kasmalar başladı fabrika ayarına döndürdüm ilk 3 gün herşey iyi fakat sonra eski haline döner oldu.yani bi süre sonra ölmeye başladı.Şuan Asus Zenfone 5 kullanıyorum.Bi yamuğunu görmedim sadece şarjı ilk aldığım günler akşam olmadan biterdi.Şuan çok rahat 10-12 saatleri görebiliyor ben buna 2 yıl verdim bakalım 2 yıl sonra durumu ne olur...

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Sony genel olarak kötü değil.Modellerinin kalitesi değişmekte.Samsung ta o kadar iyi değil aslında.Zamanının Nokia sı gibi oldu sadece.2-3 milyar sadece araştırmaya harcadı 3-5 sene önce ,şimdi de meyvelerini topluyor.Galaxy S4 ve S5 telefonlarımın ikiside ufak bir düşme ile kırıldı.
    Ben de artık sıkıldığım Samsungtan kurtulmak adına Htc aldım.M8 One.Eşime de Htc Desire Eye aldık.
    Kardeşim 5 yıldır Htc kullanmakta ve her zaman memnundu.
    Şu an çok iyi bir seçim yaptığımı anladım.Çok hızlı bir işletim sistemi ve kamerası var.
    Zevkler tabi değişir saygı duyarım ama Htc gerçekten güzel.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Bende zenfone5 kullanıyorum sırf marka için o telefonlara para vermeyin piyasada çok iyi f/p cihazları var

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Eşimde Sony xperia z2 var. 20.4 mp arka kamera var ve 4k video çekebiliyo. Müthiş. Fakat uzun süre 4k çekersen ısınıyor ve kamerayı kapatıyor. İçindeki yazılımlarda süper. Normal kullanımda 2 gün şarjı gidiyor. Birde pilin daha uzun gittiği bi mod var ama hiç o modu kullanmadık performansı törpüler diye. GSM üzerinden görüntülü görüşme yok yani 3G de yok 4G de var fakat Türkiye de 4G yok ön kamerası idare eder ama LG G3 ün ön kamerası ile karşılaştırınca tırt kalıyo. Samsung artık almıyorum. Samsung ne aldıysam bazuluyor. Bundan önce 2 tane samsung s2 almıştım 1600tl de 2 tane.İkisininde önce sarj soketleri sonra anakartları bozuldu. Hemde ana kartlar 2 şer kez bozuldu. birini 2 kez birini 1 kez garantiden yaptırdım. 2. yi yaptıramıyorum. Garanti bitti ve anakart için fahiş fiyat istendi bıraktım. Evdeki çamaşır makinam samsung. 5 yıldır kullanıyorum. Deterjan gözünden su kaçırıyor, sıkarken evde geziyor. Samsung benim için bitmiştir. Xperia Z3 ise denemedim ama Z2 den daha iyi. Dolayısıyla kendime sanırım Z3 alacağım.

white_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    1 yıldır z2 kullanıyorum bilgisayarı açmaz oldum artık..hiçbir sorunda yok 20.7mp kameraya da kötü diyemem hiç..hakkını yemeyelim lütfen

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)