Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sony ve hayal kırıklığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    xperia'nın en büyük özelliği suya dayanıklı olması. Bu diğer markalarda pek yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bana sorarsan sizin aldığınız telefonlar sony olmayabilir. TV lerde 99 tl ye satılıyor biraz daha iyileri var kore malı diyorlar onlar 299 tl.

Kısaca diyeceğim o dur ki kötülenebilecek en son markalardan biridir sony. Kardeşimde sony aldı. Ama aldığı 3 yıl önce çıkan en alt model bilmediği için almış bulundu. Güncel programlarda hep sorun yaşıyor. Bu da normal.

Sony xperia serisi gerçekten çok kaliteli ve diğer arkadaşların dediği gibi kamera ve ses konusunda kimse sony le karşılaştırılamaz. Iphone kameralarıda sony tarafından üretilmektedir.

Şuan Samsung note3 kullanıyorum bunun nedenide sony lerde kalem yok.

Bahsettiğin telefonların modelini ve kaça aldığınızı yzarsanız daha doğru sonuca ulaşabiliriz.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Sony iyidir candir.hep son toknoloji onda ama bazen yaptigi sorunlarada arkadaslardan cok sahit oldum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    bende 1,5 senedir xperia l kullanıyorum gram kasma yok tüm oyunları oynuyorum ısınma yok pil 1 günü rahat çıkarıyor bir telefon sorunlu diye markayı kötülemek çok yanlış ve aptal bir davranış

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 1,5 senedir xperia l kullanıyorum gram kasma yok tüm oyunları oynuyorum ısınma yok pil 1 günü rahat çıkarıyor bir telefon sorunlu diye markayı kötülemek çok yanlış ve aptal bir davranış
    bunu bizim arkadaşa söylersen kavga çıkar günde 2 kez şarja takıyor telefon yanıyor kaç kez servise gitti bir sorun yok dendi )
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)