Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzer konuları çok açtım çok özür dilerim ama...

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar web site ile ilgili çok fazla konu açtım ama cidden birşeyler yapmak istiyorum ve kimseden yardım alamıyorum. Bilişim Teknolojileri bölümünde 11. sınıf öğrencisiyim. Web site yapıp satarak küçük miktarlarda olsa para kazanmak istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım? Nasıl siteler yapıp kendimi nasıl tanıtmalıyım? Nasıl satışa sunmalıyım? Hiçbir fikrim yok gerçekten bana yol gösterebilir misiniz? Bilgi verebilir misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosiklet disinda arac forunlari acabilirsin. Ama bunun icin iyi bi cevren olmasi lazim. Kendini tanitan guzel bi site olmali bu sitede referanslarin yada yaptigin sitelerin olmali. Java biliyomusun? Sanirim suan sadece css desin. Eger bilmiyosan ogrenmeye bak. Html yi biliyosundur. Ozelden yazarsan reklam yapmana yardimci olabilirim
    pofidik bunu beğendi.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Ortak noktası bilişim veya site yapımı felan olan bi forumda daha rahat bilgi sahibi olursunuz diye düşünüyorum ne kadar burdada bilen birileri olsada, ki elbet vardır, burası ortak noktası motosiklet olan bir forum
    pofidik bunu beğendi.

cftc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha YBR 125 - 2007 Honda CBR 125R
    Kardeşim ben bilişim teknolojileri mezunuyum 1 sene falan oldu mezun olalı o işler öyle basit değil senin yaşında bende çok uğraştım ama okulda öğretilen şeylerle kaliteli bir site yapman imkansız araştırıp deneyerek daha fazla dil öğrenerek kendini gelistirmelisin ve bu işler tek başına olmaz kaliteli bir site yapmak istiyorsan bir veritabani uzmanı grafik uzmanı ve php anlayan biri bulman lazım bunları biliyorum diyorsan tek basinada yapabilirsin ama takım olmak herzaman daha avantajlidir ve bukadar website Hosting şirketlerinin bulunduğu bir piyasada ayakta durmak zor olur işin siteyi açmakla bitmez sürekli bakımını yapman gerekir hostinge ücret odemen veya kendi hosting serverini alman lazım. Bence kendini ilk baş geliştir daha fazla dil ve program öğren daha çok erken kardeşim.
    pofidik bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)