Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Bir Delinin Defteri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çokta şey yapmamak lazım.

Bazen çözüm basittir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı fisherKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bize göre değil bulmak için aramak. Bize yolda olmak gerek, sadece aramak gerek.
    çok haklısınız. Sürebilmek sonsuza , her aşk sonsuza dek sürsün ister..
    Alıntı ceydamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese bi dejavu yaşatmıştır... Güzeldi
    teşekkürler
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Motosikleti
    MT-25
    oyle ozledim ki surmeyi su bir hafta icinde.. sol elimde karincalasma var, debriyaj kolunu ozledi...sag elimde de bir bosluk, cevire cevire keyfe varasim geldi...

doner donmez.. donecek tekerlekler Antalyaha dogru.. belki oradan İzmir... bence depoyu doldurmali ve surmeliyim.. bir ruya gibi olmali ..gozumu actgimda karsimda duran bir sehir merkezi tabelasi...

beni kucaklamali... hosgeldin , hosgeldin sevgili !!
    devam etmeliyim yoluma... ve acikmaliyim... durmaliyim sirf gunun birinde tekrardan surebilmek icin...

devam etmeliyim.. gunun birinde tekrardan yoluma kaldigim yerden devam edebilmek icin...
    potasyum bunu beğendi.

scarfac3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv 250
    Beğenerek okudum yazdıklarınızı. Çok enteresan kafalar. Takipteyim
    oluroyle bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı scarfac3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenerek okudum yazdıklarınızı. Çok enteresan kafalar. Takipteyim
    sagol..

Anladım ki, motosikletsiz bir gelecek düşünemiyorum...

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Günün birinde, kendi içimde girdiğim hesaplaşmalardan , kaçmam gerektiğini düşündüğümde belki..Bir deniz kenarında, kimsesiz iki tekerimi de alarak yüreğime,bakmak belki uzaklara.. Ya da çitlemek istediğim çekirdeğin anlamsızca avuclarımın içini terletmesindendir, huysuzlugum..Aldıgımı sandığım her yenilginin, aslında yeni bir başlangıca, beni yine bir deniz kenarına götüreceğinden midir kim bilir..Kim bilir , kaç yırtık yelkenle çıktım bu seferlere..Bekle beni..Bekle ki görsün fırtınalar...Bekle ki,görsünler... yine içeceğim o çayı, o belediyenin cafesinde.. Bu sefer yanımda sen olacaksın...

Aşk yalan,sevgi yalan..Aşk yok , sevgi yok.. Pembe bulutlar, pembe hayaller.. Belki hala varlar..
    ilkadam bunu beğendi.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Günün birinde, kendi içimde girdiğim hesaplaşmalardan , kaçmam gerektiğini düşündüğümde belki..Bir deniz kenarında, kimsesiz iki tekerimi de alarak yüreğime,bakmak belki uzaklara.. Ya da çitlemek istediğim çekirdeğin anlamsızca avuclarımın içini terletmesindendir, huysuzlugum..Aldıgımı sandığım her yenilginin, aslında yeni bir başlangıca, beni yine bir deniz kenarına götüreceğinden midir kim bilir..Kim bilir , kaç yırtık yelkenle çıktım bu seferlere..Bekle beni..Bekle ki görsün fırtınalar...Bekle ki,görsünler... yine içeceğim o çayı, o belediyenin cafesinde.. Bu sefer yanımda sen olacaksın...

Aşk yalan,sevgi yalan..Aşk yok , sevgi yok.. Pembe bulutlar, pembe hayaller.. Belki hala varlar..
    Abovvv durum vahim nasibse bir ömürlük huzur mutluluk iyi günde kötü el birliğiyle aşabilmek zor olmaması gerek aile yuva yaşama tutunabilmek ve sürdürebilmek
    (peki bunlar içi ne gerek ?) cevabı buldunmu çiçek gibin
    Yukarda saydıkların hep gelip geçici be ya
    oluroyle bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abovvv durum vahim nasibse bir ömürlük huzur mutluluk iyi günde kötü el birliğiyle aşabilmek zor olmaması gerek aile yuva yaşama tutunabilmek ve sürdürebilmek
    (peki bunlar içi ne gerek ?) cevabı buldunmu çiçek gibin
    Yukarda saydıkların hep gelip geçici be ya
    herşey gelip geçici , önemli olan insanlığını yitirmemek
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Motosikleti
    MT-25
    Yasamak istemem aranizda. Cuk oturdu resmen bugune..

Yeter! Le başladı herşey... dagdan gelip bagdakini kovmakmis... kucumsendi herşey !

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:54 ----------

Sağır kal.. duyma... gorme... işitme.... bundan sonra böyle ! Sadece bir süre
    jimi_hendrix bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayanlardan neden şair olmadığını şimdi anladım... şaka şaka oluroyle almış tahtayı karşısına atış talimi yapıyo. kaç yaşındasın bilmiyorum ama sende zamanla acılardan beslenmeyi öğrenirsin belki.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    yaa sen ne yaptın yaa sabah sabah okudum iyi hoş çok güzel hatta ama çöktüm resmen ama insan bir parça kendini görmüyor değil yani

Motosikleti
    MT-25
    Içim nasıl sıkıldı anlatamam... Abi benim haberim yok bize muhimmat tasiyacagiz diyen ana kuzularinin , esim hamile ben askerim vatan için geldim diyenler mi.. ana kuzularinin gozyasini görünce pek bir Içim sıkıldı. Üzerine de sinir kapısında nöbet tutan askere , komutanının yaptığı süprizi izledim. Anacigini tutmuş kolundan ,getirmiş. Sen annenin bayramını kutladin mi diyor , hayir daha kutlayamadim komutanim diyor. Annecigine sarilirken doktugu gozyaslari.. Iyice psikolocim zıvanadan çıktı.
    Allah büyük..
    ahh..ahh...
    Ardinizda kalan her iz, sizi biraz daha siz yapmakla kalmazmis. Artik cok umursamadigimi farketmeyi ve bazı şeylerin normallestigini gormek istemezdim. Buyumek 15inde de , 20sinde de buyumek, 40inda da buyumekmis. Durdurulamaz bir hadise, görsel olarak bir süre sonra durduğunu sansakta ruhani olarak gidişatı engellemek imkansız ve muhakkak yansirmis yüze bildiğin.

Gün bugün bitti, ertesi gün başladı bile.. zaman öyle çabuk geçerken ne kacirdigimizin farkına belki çok geç varacak olsakta, şu dünyada elimizden gelen hayırlı evlat olmaya çalışmak ve bir baltaya sap olmaya çalışmak. Okumak, kendini geliştirmek , ingilizceyi geliştirmek, yetmez yanina dil ilave etmek , calismak cok calismak ve vatana millete hayirli birey olarak katma deger saglamak..

Halbuki tek istediğim hicbirseyin -mus gibi olmamasıydı. Sessiz kalayım diyorum. Sükun yanımı konusturayim, dingin yanım şarkılar soylesin diyorum. Başımı cevireyim yesilliklere... yesillikler konussun benim yerime diyorum. O zaman ne bir harf eksik kalırdı ne de bir harf isyan ederdi varligina..

Haydi bakalım.. hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayanlardan neden şair olmadığını şimdi anladım... şaka şaka oluroyle almış tahtayı karşısına atış talimi yapıyo. kaç yaşındasın bilmiyorum ama sende zamanla acılardan beslenmeyi öğrenirsin belki.
    Inşallah olmaz öyle acı çekmeyi seven bir insan değilim. Bazen böyle kafam gider düşüncelere " ooff sıkıldım kendimden .kendine gel" der uzaklasirim o an bulunduğumm yerden

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa sen ne yaptın yaa sabah sabah okudum iyi hoş çok güzel hatta ama çöktüm resmen ama insan bir parça kendini görmüyor değil yani
    harbiden ne yazdım hatırlamıyorum. Ama okusam bende bunalirim heralde . Çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü kusura bakmayın )
    jimi_hendrix bunu beğendi.

içi ne güzel bu oluröyle'nin yahu yazdıklarını okurken sarılası geliyor insanın.. yanlız iyiliği ile artık neredeyse dünyadan kopmuş, kalbi güzel insanların uçmağa çok çabuk vardıklarını düşünüyorum. gözlemledim istisnası dahi yok denk gelmedim. belki de hayatın bir şifresi olsa gerek

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içi ne güzel bu oluröyle'nin yahu yazdıklarını okurken sarılası geliyor insanın.. yanlız iyiliği ile artık neredeyse dünyadan kopmuş, kalbi güzel insanların uçmağa çok çabuk vardıklarını düşünüyorum. gözlemledim istisnası dahi yok denk gelmedim. belki de hayatın bir şifresi olsa gerek
    Uçmak derken bu uçmak erkenden göç etmek gibi birşey mi yoksa iyiliginden neredeyse kanatlanip uçacak tarzında birşey mi ))
    Teşekkür ederim hoslastirdiniz beni yorumla

iki güzel söz söyledik diye şımarma hemen... her ikisede

hava bulutluysa zeki müren dinlerim

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Olur öyle fazla şeyapmamak gerek.. heralde yani sanırsam galiba..

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne salak salak edebiyat yapmışım konuda,şimdi gördüm kendimi banlayasım geldi
    Olur oyle e
    Benim de kendimi banlayasim geldi ahahah yetkiii yok
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur öyle fazla şeyapmamak gerek.. heralde yani sanırsam galiba..
    Bende öyle düşündüm sonra yetki olsa da banlamazdim kendimi

Motosikleti
    MT-25
    Gunlerden bir gun..
    Yemisler ermemis, gokyuzu cayir cayir , bazen de hüznü hissettirirken, bir cicek acivermis yanaklarda.

Bir yanaktan diger yanaga gecerken , zaman vermisler ermesi, buyumesi, olgunlasmasi icin yemislere...

Yemisler sallanmista sallanmis, uzumler kizarmis... yemis olsun derken uzumlerr sallanmista sallanmis... uzum salkimlari gibi sallanir diye yemisler , korkmus bizimkisi.
    Sormuş bilgeye,
    Var sen git demis , demet gul cicekleri bahcesinden, bir demet gul topla gel bahceme ek..
    Velev ki, gun agardiginda kirmizi gül cicekleri solarsa , umudunu o zaman yitir yemislerinden...

Bazen , cicekleri kendi ellerimizde koparir, sonra da yesertmek icin yirtiniriz. Etmeyin

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gunlerden bir gun..
    Yemisler ermemis, gokyuzu cayir cayir , bazen de hüznü hissettirirken, bir cicek acivermis yanaklarda.

Bir yanaktan diger yanaga gecerken , zaman vermisler ermesi, buyumesi, olgunlasmasi icin yemislere...

Yemisler sallanmista sallanmis, uzumler kizarmis... yemis olsun derken uzumlerr sallanmista sallanmis... uzum salkimlari gibi sallanir diye yemisler , korkmus bizimkisi.
    Sormuş bilgeye,
    Var sen git demis , demet gul cicekleri bahcesinden, bir demet gul topla gel bahceme ek..
    Velev ki, gun agardiginda kirmizi gül cicekleri solarsa , umudunu o zaman yitir yemislerinden...

Bazen , cicekleri kendi ellerimizde koparir, sonra da yesertmek icin yirtiniriz. Etmeyin
    Hep bu papatyayı kopartıp seviyor sevmiyor yapanlardan sebep...
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep bu papatyayı kopartıp seviyor sevmiyor yapanlardan sebep...
    Gunumuzde papatyayla seviyo sevmiyor mu kaldi

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)