Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

termostat hakkında bilgi lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kısaca anlatayım yaz başında kamyonetim hararet yaptığı için kapak onarım gördü bu esnada tamirci termostat arızalı diyip hem yazında hararet yapmaz deyip yerine takmadı kış geldi öylece bıraktığı gibi duruyor yazında hiç hararet yükselmedi iyi geldi aslında böyle devam edersem sorun teşkil edermi..hararet olayı olmaması çok iyi bence 4kere farklı araçla aynı sorunu yaşadığım için..hraret olayı gene başıma gelecek gibi.. en son emanet arabayla giderken su deposu delindi az kaldı motoru yakıyodum.. kısaca bıktım bu hararet ibresini takipten.. vede hararet olayından..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Hararet yazın gösterdiğinden daha aşağıda olacaktır,termostad olmadığından motor içerisindeki su sürekli dolaşımda
    Eksi yanı kaloriferleriniz fazla ısıtmayacaktır,bunu radyotörün önüne gazete koyarak çözebilirsiniz

Devirdaiminiz bozulmadığı ve suyunuz bitmediği sürece motorunuza birşey olmaz
    mezit bunu beğendi.

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hararet yazın gösterdiğinden daha aşağıda olacaktır,termostad olmadığından motor içerisindeki su sürekli dolaşımda
    Eksi yanı kaloriferleriniz fazla ısıtmayacaktır,bunu radyotörün önüne gazete koyarak çözebilirsiniz

ve buna ek olarak aracın ısınması uzun sürecektir
    mezit bunu beğendi.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve buna ek olarak aracın ısınması uzun sürecektir
    sağ olun arkadaşlar..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Tamirci doğru söylemiş.. Yazın hararet yapmaz, en çok ocak-şubat aylarında olur bu hararet... Bu yüzden temmuz-ağustos aylarında antifrizi ihmal etmeyin..
    Hey allahım ya..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)