Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Samsung Şikayet(Öneri)

Motovento
    REKLAM ALANI
    brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Samsungdan uzak durmak lazım. S4'lerin kamera ve pil şişmesi gibi kronik arızaları var. bizim de başımıza geldi. Eşimin telefonu S4 idi. Kamerası aylardır çalışmıyordu. Fırsat bulup servise veremedik. Tatildeyken de pili şişti. O kadar çok şişmiş ki ekranı germiş. telefon yataktan yere düşünce ekran dağılmış. Servise verdik durumu anlattık hiçbir şey garantiye girmiyor dediler. Bari pilini değiştirin dedik. Ekran kırılınca pil de garanti kapsamından çıkıyormuş ne hikmetse. Mahkeme felan uğraşmadık 1 yıl önce 1750tlye aldığımız telefonu 400tlye sattık kurtulduk.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Dün servise gidip ücretli onarımı reddettim ve telefonumun tarafıma iadesini istedim.Gün içerisinde veremeyiz dediler.Mazeretlerini sorduğumda ise 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle çok yoğunduk yarın verelim dediler.Mazeret çok saçma gelsede kabul ettim.Ancak telefonum başka bir yere mi gönderildi diye sorduğumda hayır burada cevabını aldım.Telefonumu neden alamadığım sorusuna verilen cevap yine yoğunluktan dolayı dendi.Yapacakları şey sadece telefonumu bana teslim etmek yoğunlukla ne alakası var anlamadım.Bugünde tarafına bilgilendirme yapılmadı ve Samsung müşteri hizmetlerini aradım onlarda servisin beni bilgilendirmesi için mesaj gönderdiklerini belirtti.Ancak hala bir haber yok ve çok sinirlenmiş durumdayım.Telefonumu alamıyorum!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)