Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: kredi kartı kullananlar ve kullanmayanlar

Katılımcı sayısı
59. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kredi kartı kullananlar

37 62.71%
  • en az 3 tane kredi kartı kullananlar

9 15.25%
  • kredi kartı kullanmayanlar

13 22.03%
2. sayfa BirinciBirinci 12

kredi kartı kullananlar kullanmayanlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    3 tane var idi 2011 de dükkanbatana kadar güzelce kullanıyordum düzenli ödüyordum sonra feleğim şaştı finans taxitlendirmeye gitti. yeni bitti kapattım hsbc ödedim 500 kusur u kaldı bitince kapatıcam aktif olark garanti kullanıyorum limit küçüldü 1000 tl şuan içi full min i ödeyip yine ödediğim kadarı harcıyorum ne eksık ne fazla

Düzenli gelirim yok şuan o yüzden başıma bela k.kartı
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Aylık gelirine göre kullandıktan sonra çok iyi bir icat

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki tane kredi kartım var biri 17.000tl diğeri 6500tl şu ana kadar kendimi zor duruma düşürecek herhangi bir duruma düşürmeden kullandım ve kullanmaya devam ediyor, arkadaşlarında dediği gibi bilinçli kullanırsanız herhangi bir olumsuz durum yaşatmaz ve yaşamazsınız,hiçbirine yıllık aidat ödemiyorum, günü geldiğinde hesabımdan otomatik olarak çekim yapılıyor asgarisini ödim bir sonraki ay öderim demiyorum çünki sonraki ay fazlasıyla ödemek zorunda kalıyorsun. Sınırlarımızı bilirsek güzel bir kullanım aracı olduğunu görürüz.
    Hangi kartmış o kart aidatı olmayan ,

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Kullanmasını bilirsen çok iyi bir dost, iyi bir icat... sorgusuz sualsiz borç verir sana..harcamalarını parça parça ödemene izin verir..

Kullanmasını bilmeyip suçu kredi kartına atmaya gerek yok..

limitim 3.000 idi. 6.000 e çıkartıp 3.700 Tl lik taksitle motosiklet ve ekipman harcaması yaptım.. 2 ay taksidim kaldı.. bir sezonu bekleyerek, para biriktirerek değil, motosiklet üzerinde gezerek geçirdim.

Kredi kartının size sunduğu sorgusuz sualsiz borç verme iyiliğini, hesapsız ve savurgan bir şekilde harcayarak, kullanıp.. Bu kredi kartıda beni mahfetti demeye gerek yok. Suçu başkalarına atma huyundan vazgeçmeliyiz.
    maktama bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    kredi kartı kullanmıyorum.

Bir dönem 1.000 tl limitli bende taşıyordum ki çok fazla işimi görüyordu aslında.(gezmek = harcamak olduğu için cepte nakit olmasa da maaş alacağımı biliyor ona göre uçuruyordum kartı)

Ama ona da maaşı akıtmaktan sıkıldım da kapattım aslında şimdi daha iyi daha sakin bir hayat yaşıyorum.
    Çünkü kredi kartı gereksiz harcamalar yapmama sebep olmuştu. Bir zamandır çoktan bitmiş kredi kartı ödemelerimi devam ediyormuş gibi dolara çevirip kenarı atıyordum ve sağlık problemi olmadığı sürece bozdurmayacağım dedim.
    Emin olun kredi kartından daha işlevsel oldu.
    Günden güne $ ve € karşısında değer kaybeden TL ateşimi söndürmüş doları parkta oynayan çocuğum gibi takip ediyorum.

Şu an cbr250 benim için masraflar dahil $6.300 yani ucuz.

Hooop yastıkaltı
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

FatihPrLk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125esd White :)
    Merhabalar. 4 senedir kredi kartı kullanıyorum 4.000 TL limit vermişler banka kendi kafasına göre arttırıp duruyor.Ayrıca öğrenciyim + motokuryeyim.

Bilinçli olarak kullanılırsa çok işe yarıyor. Sağdan soldan para isteyeceğime kredi kartımla sorunu ortadan kaldırıyorum ve memnunumda çoğu işlerimi hallediyorum.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi kartmış o kart aidatı olmayan ,
    finansbank ve akbank free
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

FatihPrLk'a katılıyorum. Kredi kartı hayatı kolaylaştırır, bilinçli kullanıldığı sürece taksitlendirme gibi pek çok avantajı var.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    11 senedir kullanıyorum Allah'a şükür daha bi vukuata karışmadım . Kardes kardeş geçinip gidiyoruz

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Hayatım boyunca elime sürmedim , sadece bi kaç tane hesap kartım var oda iş gereği mecburi, yıllardır düzenli olarak ayda en az 2 kere ararlar karım gibi kart verelim diye, cevabım sabit " Hanfendi/beyfendi anlıyorum işiniz bu ama lütfen boşuna yorulmayalim iyi günler "

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    Faiz haram olduğu için kredi kartı kullanmamayı bıraktım.

Abim aslında kredi kartı çok iyi bir şey bilinçli kullanırsan annem 10 yıldan fazladır kullanıyor ve her an nakit imkanımızda oluyor illa kullanıcaksan 1.000 tl limit iste üstüne cıkma cebinde dursun acil bişi oldugunda veya geziye gidiceginde 1.000 tl limit ek olarak var ama hepsini bi anda harcarsan cebindeki ile tabi sıkıntı olur bilinçi kullanıldıgında çok gerek yok her ay bankaya 1 k yatırmana kimse zorla kullandırmıyor bizde hemen bitsin diye ugrasıyoruz birazda parasını veriyoruz abim korkutmayın kendinizi aylık 5 tl harca ister 10.000 banka bir şey diyemez ödedigin sürece illa limiti bitirmek gerekmiyor aylık

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    kredi kartı silah gibidir yanliş kullanırsan kendini vurursun.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    kredi kartının yaptığı iyiliği kimse size yapmaz bunu kabul edin. bende 1000 lira limitli vardı ve babam sağ olsun ben üniversiteye giderken limiti harcadı ve ödemedi.

okulu terketmek zorunda kaldım ve 1250 tl olarak ben ödedim, tabi kara listeye falan girdik. şu anda kullanamıyorum ama düşünün ben kullanmadığım bir kredi borcunu bile ödeyebiliyorsam kullananlar daha rahat ödemeleri lazım.

bu arada kendi isteğiyle banlanmak moda oldu :D 3 günlüğüne bende mi banlansam ne?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)