Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elektrik Faturanızın %20'sini geri alabilirsiniz [Son 10 Yıl]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    mhmtesk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    İçeriden biri olarak, medyada çıkan kredi masrafları haberlerine güler geçerdik. Hatta bankalar hakem heyeti veya tüketici mahkemesinin kararlarını yargıtaya götürüp kazanırdı da. Ancak 200-300 bin insan dava açıp, hakem heyetlerini ve tüketici mahkemelerini kilitleyince, Bankaların da pili bitti. 3-4 insanın açacağı davaları ayıklarlar. 1 milyon insan dava açarsa bu paraları ancak alabilirsiniz, uğraşamayacaklarından
    lawyer_16 ve Shrieker bunu beğendiler.

1 kişide alabilir...milyonlara gerek yok...ancak en büyük soyguncu herkezin bildiği gibi...hükümet...yukarıda da bahsedilği üzere herhangi bir sebepten bir hakkın var hayda yallah mahkeme danıştay sayıstay cart curt...karar alınmış işte haksızmış eee herkeze ödesene yok olmaz herkez tek tek başvuracakki üşenenler hazineye yani hükümete kalsın...yalnız bu değil daha sürüyle örnek var..haksız yere alınan vergiler harçlar vs vs ama alıyorlar...sıkıştın mı ee başvurup alaydın sen başvurmuyon ki ben napam kanka hesabı...böyle memleket mi olur...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Ben bu paraları verirken benden mahkeme kararı ile almadılar. madem yasaya aykırı yaptırım uygula veya torba yasa çıkar bana 10 yıl indirim yap. Neden bireysel olarak mahkemeyle uğraşayım. Ortada fatura yok belge yok, bu kararlar %90 ı ilgilendirmiyor bile.
    Yanlış bir tespitle mahkemelik oldum kendimi aklayana kadar 2 yıl ömrümden ömür gitti 8-10bin TL da avukata para ödedim. Allah düşürmesin kimseyi mahkemelere.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)