Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bim mi, A101 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Ne alacağını bilirsen kalitesiz ürün almazsın
    ESGEL bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Şoktan bir alyan seti aldım güya krom vanadyum yazıyor üstünde gerçekte ise alüminyum çıktı ilk çevirmede mi sıyırır arkadaş hepsi çöp.Şimdi eritip ızgara mı yapsam bu diye düşünüyorum ama sezon geçti.Bim a101 ve bu tarz marketlerde seçici olmak lazım her ürün iyi değil bazıları ise fiyatına göre gayet güzel.
    ESGEL bunu beğendi.

ıkısıde beş para etmez diyen bendim bi arkadaş atlamış sankı onlar hergun et pırzola yıyor diye.belki yıyorum arkadaşım sanane paramın bekçisimisin sana mı kaldı mılletin yediği içtiği.beş para etmezden kastım ikiside rejim cumhuriyet karsısı sermayelerdir.biri bizzat rte nın diğeride eski yol arkadaşı yenı rant düşmanları fettullahın.ıçki satmazlar amma memleket satarlar sigara satmazlar amma kul hakkı yerler say say bitmez bilmeyen arkadaşlar paralarını kime harcadıklarını bilsin bilipte harcayanlar zaten 2 sayfadır methiye duzuyorlar mesele bu
    draggy ve capozzz bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    oh mis gibi siyaset koktu
    Zuzuuw, ESGEL ve Lidyalı bunu beğendiler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı umuttuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıkısıde beş para etmez diyen bendim bi arkadaş atlamış sankı onlar hergun et pırzola yıyor diye.belki yıyorum arkadaşım sanane paramın bekçisimisin sana mı kaldı mılletin yediği içtiği.beş para etmezden kastım ikiside rejim cumhuriyet karsısı sermayelerdir.biri bizzat rte nın diğeride eski yol arkadaşı yenı rant düşmanları fettullahın.ıçki satmazlar amma memleket satarlar sigara satmazlar amma kul hakkı yerler say say bitmez bilmeyen arkadaşlar paralarını kime harcadıklarını bilsin bilipte harcayanlar zaten 2 sayfadır methiye duzuyorlar mesele bu
    Kardesim ben de karsiyim hukumete ama daha ucuzu varken gidip x sirketi y kisisini destekliyor diye parami sokaga atacak degilm.
    Ayni ev alisverisini bimde 40 tl ye yaparken tansastan migrostan 60_70 tl ye yapiyorsam kusura bakma ama asil buna bagnazlik denir.
    Zuzuuw, ESGEL ve Lidyalı bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    bağnazlıkla ne alakası var, isteyen istediği yerden alışveriş yapar. migrosta carrefourda da bazı ürünler indirimde oluyor onlardan seçerseniz bimden a101 den fiyat farkı yok. migros club kartı vs kartı kullanmanız lazım tabi. konuyu ideolojik boyutlara çekmeye gerek yok.
    ESGEL bunu beğendi.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anektodlarla anlatiim efendim .. peder tahin helvasına bayılır , en sevdiği tatlı bu olduğundanda paraya kıyar gider en iyisini alır : Ona göre en iyiside koskadır ..

Bilenleriniz vardır balık yendimi tatlısı helvadır ..Bir akşam peder balık kızartmış sölemesi ayıptır hadi dedi gelin bizde yiyelim. gelirken helva alın helva kalmamış dedi..
    üşendim gidip migrostan koska almaya .. dedim bu sefer de bim helva yesin bim yol üstü .. uğradım 3 çeşit helva var sade kakaolu ve antep fıstıklı peder sade sever hanım antep fıstıklı bende kakaolu hepsinde aldım
    neyse eve gider gitmez peder görmeden paketleri açtımki lafı yemiyelim .. tabaklara koydum helvayı vurdum buzdolabına ..

yemek bitti sıra geldi helvaya peder bir lokma aldı benim göz pederde .. bir lokma daha aldı .. ya dedi bu helvayı kim aldı .. ahada tam sapı tuttuk derken ben böle güzel helvayı en son çocukluk yıllarımda yedim dedi. çıtır çıtır şekeri karar tahini ayar .. olm dedi nerden aldın kaça aldın

evet inanın bana en ucuz helva bimdedir .. gurme kalitesinde helva dır .. sakın koskanın ete dönmüş helvasına eşşek yükü ile para ödemeyin helvanın alası bimdedir..A101 i pek bilmem bu yüzden kıyaslama yapamıyacam ama Bim çok kaliteli ürünü az seçenekle sunuyor.. tansaş gibi migros gibi 250 çeşit kaşar peyniri bimde olmaz ama sana olabiliecek en iyi fiyata bulacağın en yüksek kaliteyi sunar..

Yok efendim yeşil sermayeninmiş yok efendim paralelcilerinmiş. yok cuntacılarınmış beni malesef bağlamaz..ben ekonomime bakarım ..ev nasıl geçindirilir ona bakarım..dost marka yoğurt satılır bimde yoğurt gurmelerine sesleniyorum denesinler .. mükemmel lezzette yoğurt..arada tabiki bazı istisnalar olacak VIP diye bir nescafeleri var sakın ha evlerden ırak içilmiyor be kardeşim ..buradan bim yetkililerine sesleniyorum değiştirin lütfen formulünü .. kötü değil berbat ..çayda zaten tek markam çaykur rizedir..evet dediğim gibi .. ürünü alın deneyin tadın beğenmesseniz almayın .. öle şu partinin bakkalı şu grubun şirketi diye market seçilmez.. AKP ve CHP marketçiliğe girerdi öle olsaydı
    ESGEL bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ducatiye binenler migrosa ,ktm ye binen ler carrefour a ,gs e binenler tansaş a gitsin biz garibanlar bim a 101 devam sorun yok
    ESGEL ve Lidyalı bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Beşpara etmez derken iyi düşüneceksin
    Sen benim yediğim yada kullandığım şeylere laf edemezsin,pirzola ...
    Beğenmeyenler ideoloji peşinde,birkısmıda marka fanatiği,soğanı,domatesi,hıyarı hatta süt ürünleri ve bakliyatlar bunların dışında başka bir beslenme seçeneğimizmi var.Ayni ürün senin alışveriş ettiğin markettede satılıyor bimde ve a yüzbirde de
    Ee beşpara etmez dediğin ney?
    ESGEL ve ALPEROSMANLI bunu beğendiler.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Bim diyorum a101 den bi tık önde et süt vs tüm ürünlerde diyebilirim. zaten bimin kendi adına yerli üretim yaptırıp dağıtım filosu maliyet için en uygununu ortaya çıkarıyor sistemleri bu yani marka parası ödemiyorz. arkadaşların dediği gibi Güzel konu olmuş günlük hayatta dikkat etmiyoruz ama böyle tartışmalar bile bişeyler öğretiyor ;) @barışşutut @oyunageldim size katılıyorum aynı kalite ürüne 1buçuk katı para vermek bence uygun değil helva bilmem ama dost ayran lisedeki içeceğimdi
    ESGEL bunu beğendi.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    BİM'de şu ana kadar kaliteli hiç bir şeye rastlamadım. 1 keresinde halojen fener aldım. Fiyatı gerçekten uygundu ve sadece 1 kere kullanabildim. Fiyat performans oranı AliExpress den bile fena Çin malları bile daha kaliteli.

Gıda kısmına hiç girmiyorum. Bir iş arkadaşım var sağolsun sürekli bimden alışveriş yapar o yüzden çoğu ürününü deneme şansım oldu. Marka olmuş bilindik markalardan almak yerine gider abudik gubudik markaları alır gelir. Çiğ köftesi, çikolataları, gofretleri, soğuk mezeleri felaket. Ölmemek için yenilebilir. Bir kere hazır pizza aldık. Pizzadan soğuduk. Et ürünlerinide tavsite etmiyorum. Doğranmış sucuk aldık sobaya atar yeriz diye, oda olmadı. Üniversite yıllarımda az Le Cola içmedik o ayrı

A101'e pek yolum düşmedi. Onunda bimden farklı olduğunu sanmıyorum. Ben daha çok ŞOK'u öneriyorum. Çeşit daha fazla. Bilindik ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Bu yaz karpuzu beenmessen geri getir kampanyası vardı.

Beşpara etmez diyen arkadaşada yüklenmeyin. Bim ve A101 1. sınıf ürün satmaz, sattığı kesim bellidir. Ucuz orta kalitede ürün satar. Sizin BİM den alışveriş etmeniz bu gerçeği değiştirmez. Kimi gider kasaptan etini alır kimi marketten kimide bimden.

Migros'a Carrefour'a giden adamda zaten çeşit için gider.
    ESGEL ve draggy bunu beğendiler.

Oyuna geldim nikli arkadas okuma yazman var yukarda acikladim bes para etmeyen seyin ne oldugunu.ben cebime bakarim diyenlere de lafim var sen iki kurus kar ederken adamlar memleketi parsel parsel satiyor millete kiziyorsunuz makarnaci komurcu diye is paraya gelince ben cebime bakarim duyeceksiniz o zaman sikayet etmeyeceksin arkadasim millet oturdugu yerden trilyonlari araklarken biz orta direk kaldik maasimiza yuzde 3 zam geldi asgari ucret 40 lira artti ev kirasi 100 lira artti.bu rant bu hukumetin elinden gitsin 15 gun iktidar olamaz
    ESGEL bunu beğendi.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    bir orta gelirli olarak bimin kuruluşundan beridir bimden alışveriş yaparım.. gayet memnunum...nadiren diğer marketlere giderim.. elektronik malzemeleri iyi değildir sadece..ha A sermayesi kazanmış ha B sermayesi kazanmış. sonuçta hepside sermaye.. hiç bir sermaye grubuda yoksulun falan yanında olmaz..parasını kazanmaya bakar.. BİM de çok iyi kazanıyor.. neden fiyat artırımına gidipte müşterilerini kaybetsinki..
    ESGEL bunu beğendi.

Bende zaten sabahtan beri sermayeler halk dostudur varlik amaclari halkin mutlulugudur diye anlatiyom ya
    ESGEL bunu beğendi.

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Evimize en yakın BİM var, hemen yanında Soykan. Az ileride yolun karşısında da A101 var. Soykan'a kesinlikle girmem, market düzeninden bihaberler. Alışverişlerimizin tamamına yakınını BİM'den yaparız. Kalanını da Ankara-Sincanlılar iyi bilir GİMSA'dan tamamlarız. Merkez GİMSA'nın unlu mamulleri 10 numaradır.

Hem taze hem ucuz. Eşimin ısrarıyla önünden geçerken A101'e girdik. Resmen çürümüş et kokusu vardı. Tuhaf olan yetkili de bulamadım bildirmek için.. e-mail döşendim ama sonuç ne olur bilemiyorum.
    ESGEL bunu beğendi.

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    2side peş para etmez... Migros ve Çağdaş ın üstüne tanımam !
    ESGEL bunu beğendi.

ESGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benim yok oğlumun ki Jinlun 250S
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alacağını bilirsen kalitesiz ürün almazsın
    çok doğru söz......
    Ahmet Abi bunu beğendi.
    Yolların kralı olmaz, kuralı olur......
    SEVELİM SEVİLELİM DÜNYA KİMSEYE KALMAZ

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    gönül istiyor ki atatürk'ün marketi olaydı da ordan alışveriş yapaydık.
    ben alışverişimi genelde anıttepe'deki çağdaş marketten yapıyorum.
    en azından para anıttepe'de dönsün, rejimin ruhu huzur bulsun.
    ESGEL ve oyunageldim bunu beğendiler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    En dandik ürünü en pahalıya carrefour satar. Almak için millet kuyruğa girer.

EEEEeeeee boşuna dememişler ...ken yarar diye.

Bim dir a101 dir bunlar ortadirek dostudur bilenlere.

Bu arada her ürün marketten alınmaz. Taze sebze meyve alacaksanız semt pazarlarından vazgeçmeyin derim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gönül istiyor ki atatürk'ün marketi olaydı da ordan alışveriş yapaydık.
    ben alışverişimi genelde anıttepe'deki çağdaş marketten yapıyorum.
    en azından para anıttepe'de dönsün, rejimin ruhu huzur bulsun.
    Sen Atatürkü tanıdığına eminmisin ?
    ESGEL bunu beğendi.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anektodlarla anlatiim efendim .. peder tahin helvasına bayılır , en sevdiği tatlı bu olduğundanda paraya kıyar gider en iyisini alır : Ona göre en iyiside koskadır ..

Bilenleriniz vardır balık yendimi tatlısı helvadır ..Bir akşam peder balık kızartmış sölemesi ayıptır hadi dedi gelin bizde yiyelim. gelirken helva alın helva kalmamış dedi..
    üşendim gidip migrostan koska almaya .. dedim bu sefer de bim helva yesin bim yol üstü .. uğradım 3 çeşit helva var sade kakaolu ve antep fıstıklı peder sade sever hanım antep fıstıklı bende kakaolu hepsinde aldım
    neyse eve gider gitmez peder görmeden paketleri açtımki lafı yemiyelim .. tabaklara koydum helvayı vurdum buzdolabına ..

yemek bitti sıra geldi helvaya peder bir lokma aldı benim göz pederde .. bir lokma daha aldı .. ya dedi bu helvayı kim aldı .. ahada tam sapı tuttuk derken ben böle güzel helvayı en son çocukluk yıllarımda yedim dedi. çıtır çıtır şekeri karar tahini ayar .. olm dedi nerden aldın kaça aldın

evet inanın bana en ucuz helva bimdedir .. gurme kalitesinde helva dır .. sakın koskanın ete dönmüş helvasına eşşek yükü ile para ödemeyin helvanın alası bimdedir..A101 i pek bilmem bu yüzden kıyaslama yapamıyacam ama Bim çok kaliteli ürünü az seçenekle sunuyor.. tansaş gibi migros gibi 250 çeşit kaşar peyniri bimde olmaz ama sana olabiliecek en iyi fiyata bulacağın en yüksek kaliteyi sunar..

Yok efendim yeşil sermayeninmiş yok efendim paralelcilerinmiş. yok cuntacılarınmış beni malesef bağlamaz..ben ekonomime bakarım ..ev nasıl geçindirilir ona bakarım..dost marka yoğurt satılır bimde yoğurt gurmelerine sesleniyorum denesinler .. mükemmel lezzette yoğurt..arada tabiki bazı istisnalar olacak VIP diye bir nescafeleri var sakın ha evlerden ırak içilmiyor be kardeşim ..buradan bim yetkililerine sesleniyorum değiştirin lütfen formulünü .. kötü değil berbat ..çayda zaten tek markam çaykur rizedir..evet dediğim gibi .. ürünü alın deneyin tadın beğenmesseniz almayın .. öle şu partinin bakkalı şu grubun şirketi diye market seçilmez.. AKP ve CHP marketçiliğe girerdi öle olsaydı
    İçine koydukları msg den olmasın o lezzet? İçindekiler kısmını bir okuyun bakalım, Mono sodyum glutomat var mı? Ya da diğer adları ile AJI-NO-MOTO®, Vetsin veya Ac'cent ...

Bim in sadece tahinli kurabiyesini beğeniyorum, onun da içinde kesinlikle msg var. Doğal evde yapılmış tahinli kurabiyeden bile güzel geliyor şerefsiz ama içindekilere bakarsan un yağ tahin ve şekerden yapılmış sadece Tabi yersen, dışarı koyduğumda arı bile yanaşmıyor üstüne..

BİM, A101, Şok, Carrefour, KİPA, Tansaş, DİA vb.. küçük marketler zincirleri de dahil (oruç, kiler, makromarket, hakmar vb..) ne alırsanız alın (siyasi kimlik önemli değil) Kansere yakalanma ihtimalinizi artırırsınız... Çünkü yediğiniz gıdaların hiç biri doğal değil ve doğal olarak hepsi endüstriyel üretim.

Son olarak tavuk çiftliklerinde bilmem kaç günde kesilecek hale gelsin diye dayıyorlar ya hormonlu mormonlu yemleri, benim gözümde bu market endüstrisi de aynı şeyi yapıyor gibi geliyor bana..

El mahkum alışveriş ediyoruz, ancak bu zararlı olduğunu bile bile sigara içmemle aynı şey.
    ESGEL bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)