Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kulak deldirmek hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    lucifer1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    danışıcak kimse bulamadımda aramızda bir doktor yada sağlık uzmanı varsa birşey sormak istiyorum benim nikel alerjim var ama kulaklarımı deldirmek istiyorum yıllardır ve kulağımda küçük bir beze var sivilce gibi ama ucu yok deldirdiğimde bu iyileşirmi birde herhangi bir alerji riski olurmu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    o Sivilce Gibi Olan Ama Ucu Olmayan Şeyin Adı Büyük İhtimalle ' Yağ Bezesi ' Geçen Ay Sağ Kaşımın Yanından 10 Dakikalık Bir Operasyon İle Aldırdım Ama Tabi Benim'ki Büyümüştü, Kulak Deldirme Olayına Gelince İlla Deldireceğim Diyorsan Deldirde, Bence Deldirme.

çok istiyorum aslında arkadasımdada varmıs deldirince patladı içi aktı gitti diyor sadece yanmış biraz bi fark olmamış yarın eczaneye sormayı düşünüyorum birde benimki küçük ilaç kullanıyorum zatende 1 tane kaldı tam geçmedi bakalım son 1 ilaç kaldı yarın içicem onuda

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı lucifer1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok istiyorum aslında arkadasımdada varmıs deldirince patladı içi aktı gitti diyor sadece yanmış biraz bi fark olmamış yarın eczaneye sormayı düşünüyorum birde benimki küçük ilaç kullanıyorum zatende 1 tane kaldı tam geçmedi bakalım son 1 ilaç kaldı yarın içicem onuda
    Kullandığınız İlaç Nedir ? Bende'de Ufak Tefek Çıkıyor Çözümünü Bulamadım. Gider
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

antibiyotik içinde 6tane var her hafta 3gün ard arda içiyorsunuz yani 2 haftalık bir ilaç ben şuan 2. paketimi kullanıyorum işe yarıyor bi yanetkiside yok ismi azitro
    C.Kaan bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Onu eczaneye bi gösterin ve danışın iltihap falan yapmasın deldirirken , lisede ben de deldirmek için kıvranıyodum ölüyodum gittim 3 delik birden deldirdim sol kulağa 6 yıl sonra sıkıntıdan takmıyorum bile anca ayda yılda bir

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    doktor varken neden eczacı onuda bi açıklarsanız sevinirim?

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Yani doktor daha garanti olur tabi de ben deldirirken hani eczacı dibinizde diye demiştim , ama küpecide deldirmiştim ben

hastane 45dk uzaklıkta araba ilede o yüzden öyle bir danışayım dedim eczacıya bilirler onlarda sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)