Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cep Telefon Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Selam arkadaşlar her zaman ki gibi burayada bi danışmak istedim.Cep telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum.
    Bütçem:750 TL aklımda iki model var
    1)Turkcell T50
    2)Sony Xperia Sp var ikiside 729 tl
    Benim aklıma sony yatıyor gerek sağlamlığı gerek şekli daha iyi ama ön ve arka kamerası kötü dün Turkcell T50yi inceledim sony xperia z çakması gibi gayet güzel ama pek sağlam gelmedi.
    Siz olsanız hangini tercih ederdiniz ?
    Motorola Moto G'yi düşünmüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    bende telefonumu kaybettim tavsiyelerinizibende bekliyorum

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ben de o bütçeye sahip kişilere t50 al derim ama sp donanım olarak ve işlem hacmi olarak t50 den daha sağlam ve kullanılır olacaktır diye düşünüyorum

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    huawei ascend g610 vodafone da kampanyalı 550 liraya veriliyor 24 taksit, hanıma aldık bitane. gayet güzel bir telefon, sırf telefon olarak şarzı 5-6 gün çok rahat gidiyor. direk alırsanız 600 lira
    kendime de başka kampanya hakkım olmadığı için huawei y 320 aldım 340 liraya. çift çekirdek işlemcili, gayet hızlı. ancak öteki kadar kaliteli değil, ekranı filan vasat. şarzı, telefon olarak kullanılınca 7 güne kadar gidebiliyor. vodafone da kampanyayla 220 liraya filan geliyor, ucuz yani

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    GM Discovery şu anda referans ürün oldu, 1.000.000 satış yaptı, tüm sülaleme aldım gayet memnunuz.

Motosikleti
    Gm Discovery herkesde var artık hocam peynir ekmek gibi oldu :D
    Aman hocam bi sefer huawei aldım almaz olaydım.
    Xperia sp hakkında bilgisi olan var mı ?

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Bende xperia ion var.
    Alalı yaklaşık 1 sene oldu.
    Aşırı sağlam telefon,yaklaşık cebimdeyken 3 kere virajda yamulmuşluğum var sadece arka kapakta sağlam izler var.Ayrıca bi tane dümbük passatta telefonu yere düşürdüğüm sırada üzerinden geçti sadece arka kamerasına bişiyler oldu ama henüz çözemedim.Tek kötü yanı aşırı yavaşladı.Belki ilk aldığımda çok hızlıydı şu an ki seviyesi normal ama bana yavaş geliyordur bilemiycem.
    Özetle sony candır gerisini boşver.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Motosikleti
    Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende xperia ion var.
    Alalı yaklaşık 1 sene oldu.
    Aşırı sağlam telefon,yaklaşık cebimdeyken 3 kere virajda yamulmuşluğum var sadece arka kapakta sağlam izler var.Ayrıca bi tane dümbük passatta telefonu yere düşürdüğüm sırada üzerinden geçti sadece arka kamerasına bişiyler oldu ama henüz çözemedim.Tek kötü yanı aşırı yavaşladı.Belki ilk aldığımda çok hızlıydı şu an ki seviyesi normal ama bana yavaş geliyordur bilemiycem.
    Özetle sony candır gerisini boşver.
    Aynen özellikle tasarımı çok iyi yapıyor ion'dada çok iyi tasarım var.
    Xperia Sp'nin şerit ledi çok güzel olmuş
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Asus zenfoneyi öneririm

Motosikleti
    İnternetten baktım ama coğu yerde stokta yok

" Xperia U " almayın'da ne olursa artık, diyesim var.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Lg g2 aldım 4 ay önce ekranı güzel çamur gibi degil 1280 p ye çözunürlügü var samnsung s3 den gecmisdim bu zamana kadar hep Samsung kullanıp Samsungun borazanlığını yapmıştım ama artık yapmıyorum lg g2 2 ellerinide bir araştır youtubede cok videolar var teknoseyiri takip et g2 yi raad raad kullanabilirsin zıfırı pahalı 2 elede yanasmıyorum dersen orasıda ayrı bir mesele

Bazılarının fiyatı ithalatcı firma garantili diye biraz daha ucuz onlardan uzak dur üretici firma garantili olanlardan bak

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    LG L70 tavsiye ederim. Ben kullanıyorum. en belirgin özelliği şarjının çok gitmesi. bataryası çok iyi. İphone 5 den sonra çok iyi geldi bana.. kamerası da bir o kadar iyi. araştırmanı tavsiye ederim.
    birGarip..

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lg g2 aldım 4 ay önce ekranı güzel çamur gibi degil 1280 p ye çözunürlügü var samnsung s3 den gecmisdim bu zamana kadar hep Samsung kullanıp Samsungun borazanlığını yapmıştım ama artık yapmıyorum lg g2 2 ellerinide bir araştır youtubede cok videolar var teknoseyiri takip et g2 yi raad raad kullanabilirsin zıfırı pahalı 2 elede yanasmıyorum dersen orasıda ayrı bir mesele

Bazılarının fiyatı ithalatcı firma garantili diye biraz daha ucuz onlardan uzak dur üretici firma garantili olanlardan bak

Sony xperia Sp ithalatçı garantili ama Sony'nin firma garantisi hakkında bir sürü şikayet ıvır zıvır var 100-200 tl vermek anlamsız bence Sony telefon alırken.
    Lg G2'de sağlam bir telefon hissi vermedi bana internetten baktığım kadarıyla ayrıca ikinci elde temiz 700-750 Tlye bulunur mu acaba ?

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Sony'nin alt modelleri genelde sıkıntılı oluyor.
    Ben olsam T50 tercih ederdim.

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde huawei u8850 vardı telefon birden kapandı garanti ekranın kırık olmasını bahane ederek 236 tl istedi ben de yaptırmadım , önerileri bekliyoruz

Motosikleti
    Alıntı caneroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde huawei u8850 vardı telefon birden kapandı garanti ekranın kırık olmasını bahane ederek 236 tl istedi ben de yaptırmadım , önerileri bekliyoruz
    Yıl 2009 232 Tl civarına Huawei u1280 aldım neyse iyi güzel 6 ay kullandık bi gün kulaklığı taktım müzik dinledim çıkardım telefon kulaklık modunda kaldı naptım ne ettiysem yok olmadı ertesi gün götürdüm servisine verdik telefonu 3 ay bekledim sonra aynı model telefonun sıfırını gönderdiler onuda kullandık 6 ay iyi güzel oda bi gün sim kartı görmemeye başladım ertesi gün yine götürdüm servise 3 ay daha bi beklemeden sonra sıfır model Huawei U3200 yolladılar onuda 5-6 ay kadar kullandım balık tutarken baraja düşürdüm :D :D O gün bu gündür tövbeliyim huawei'ye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

Alıntı serotizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sony'nin alt modelleri genelde sıkıntılı oluyor.
    Ben olsam T50 tercih ederdim.
    Aynen hocam Sonyde sıkıntılar çok olabiliyor ama sp yorumlarını okuduğumda ilk baştaki sorunlar güncelleme ile düzeltilmiş sadece bir süre sonra ram yetersiz geliyor diye yazanlar var.
    T50de çok yeni bir model dokunmatiği sapıtıyor falan diyenler var ama iki arada bi derede kaldım.
    Shrieker ve caneroz bunu beğendiler.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    lumia 630a bir bakın isterseniz

Motosikleti
    Lumialarda Whatsapp kaldırılmış sırf o yüzden vazgeçtim.
    Turkcell T50 Lg L90 Sony Xperia Sp üçlemesinde kaldım.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Lumiada wharsup kullanıyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)