Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cep Telefon Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    bi hata yüzünden şimdilik yokmuş sanırım ama gelecek diye açıklamışlar
    kuzenimde var lumia ve baya dahil whatsapp'a
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Abi vazgeçin artık piyasadaki bilinen markalardan ya, siz böyle yaptıkça marka ismi yüzünden daha pahalı satmaya başlıyorlar. 750 liraya donanım mı istiyorsun? Google Nexus 5! Hatta boşver Nexus'u, siz hiç One Plus'ın One modelini duydunuz mu? 300$'cık, hayvan gibi telefon: http://oneplus.net/one Özellikle Çinlileri öneriyorum, çok sağlam bataryalar koyuyorlar. One Plus gibi birkaç marka-model daha vardı ama unuttum isimlerini.

Şimdi kimse gelip bana iyi ama Çin'den telefon alacağız, ne servisi var burada ne parçası demesin. Buradan aldığın telefonun servisi var da ne oluyor? Her şeye kullanıcı hatası.

Burada bir b*ktan anlamayan adamlara telefonumu servise vermek istiyorum diyeceğime, telefona bir şey olduğunda 2 e-posta atar Çin'e yollar gidiş gelişini de beklerim.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Telefonda çin malına karşıyım ayrıca o telefonu gumrukten geçirmek sıkıntı olmaz mı ?

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefonda çin malına karşıyım ayrıca o telefonu gumrukten geçirmek sıkıntı olmaz mı ?
    Ürün sayısı nedeniyle sıkıntı olmaz, fiyat itibariyle ücret istenebilir emin değilim. Çin pazarı eskisi gibi değil, küçümsemeyin bence.

Motosikleti
    75 dolarımı ne geçince vergi alınıyor diye biliyorum ayrıca garanti olayı her firmada aynı değil önceki sayfada yazdıklarımı okuyun

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alcatel'in bir telefonu vardı elimde, custom ROM atmaya çalışırken full-brick oldu. Şarjdayken kapandı hiçbir şeye tepki vermiyor dedim, ne olduğunu anlamadılar yenisini yolladılar, 2. defa bilerek yaptım yine yeniden yolladılar. Mesela bu örnek servisin iyi olduğunu göstermiyor, anlayıp yollamasalar helal olsun derdim. Konuyu açan arkadaş gibi elimde 750 lira olsa One Plus - One modelini alır vergisini ödememe rağmen cebime para bırakırdım. Tercih meselesi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Türkiyeye gelmeyen telefonu öneriyorlar
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    One plus Oneda 630 tl falan gümrüktede 200-300 tl alırlar burda hat açtıma parası 100 tl ıvır zıvır 1000 tlyi geçer.Ayrıca garantisi olmayacak telefon bozulursa hiç şansım olmaz yani teknoloji biraz şans işide 1000 tlde az bi fiyat değil.Türkçe dil desteğide sıkıntı olabilir ama özellik bakımından çok çok iyi.
    Shrieker bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı kaanklky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alcatel'in bir telefonu vardı elimde, custom ROM atmaya çalışırken full-brick oldu. Şarjdayken kapandı hiçbir şeye tepki vermiyor dedim, ne olduğunu anlamadılar yenisini yolladılar, 2. defa bilerek yaptım yine yeniden yolladılar. Mesela bu örnek servisin iyi olduğunu göstermiyor, anlayıp yollamasalar helal olsun derdim. Konuyu açan arkadaş gibi elimde 750 lira olsa One Plus - One modelini alır vergisini ödememe rağmen cebime para bırakırdım. Tercih meselesi.

Herkes ebaydan telefon almak istiyor

https://www.google.com.tr/webhp?sour...elefon%20almak

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Arkadaşlar telefon'u motosiklete bağlamak için vantuzlu araç kit'i nerden bulabilirim tavsiyenizi bekliyorum (samsung s3)

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    GM Discovery 2 çıktı onada bakabilirsin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar telefon'u motosiklete bağlamak için vantuzlu araç kit'i nerden bulabilirim tavsiyenizi bekliyorum (samsung s3)
    vantuz yerine şunun gibi gidona bağlanan bişey daha sağlıklı olacaktır düşüncesindeyim

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/motorsiklet-telefon-tutucu-kapali-model-14cm-7cm-120346867
    Karalı bunu beğendi.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    yukardaki üriünle video da çekebilirmiyiz yani arkasinda kamera deliği varmi

Motosikleti
    2013 YBR ESD
    kesinlikle sony derim. kendim ve eşim kullanıyoruz defalarca yere düştü çeşitli şekillerde ve yüksekliklerden. sadece dış kasada çok ufak çatlamalar oldu ama ekran en ufak bir hasar bile almadı.

Motosikleti
    Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.Büyük ölçüde kararım Lg L90 oldu.Discovery 2 daha satan ver yok sanırım göremedim.Sonyden 2 çekirdekli işlemci ve sony desteği yüzünden vazgeçtim.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukardaki üriünle video da çekebilirmiyiz yani arkasinda kamera deliği varmi
    kapalı diye biliyorum.ama ufak bir işlem ile ile açık hale getirebilirsin
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Arkadaşlar limitim yok, telefon almayı planlıyorum androidciyim galaxy s7 düşünüyorum diyafram 1.7 olduğundan dolayı, ona rakip xperia xz var aklımda.
    Sizin önerebileceğiniz kamerası öncelik, arttırabilir hafıza ve su/toz sertifikalı bir model var mıdır? MWC 2017 de daha iyi modeller çıkar, sabret derseniz bekleyebilirim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)