Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kelebeğin ömrüüü

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Gunun bırınde bır yerlerde tırtıl dunyaya gelmıs ,dogası geregı yemeye baslamıs yemıs yemıs ve yeterınce yedıkten sonra kendısıne bır koza yapmaya karar vermıs,kozasını yapmıs bır muddet sonra,kanatları gok kusagınnın renklerınde harıka bır kelebek olmus, gonlunce eglenıyormus ucup gusell çiçeklere konnuyormus, bır gun koocaman bır vadıının userıne gelınce ,onca çıçegın arasında guselmı gusel harıkamı harıka bır PAPATYA gormus ucmus ucmus mılyonlarca çıçege bakmadan onun uzerıne gelmış ve konmuş,
    baslamıslar konusmaya kelebek butun saatlerını butun zamanını papatya ile gecırır olmus ve içinde ''acaba onu ne kadar cok sevdıgımı soylesemmı dıye dusunuyormus'' pekı ya terslerse ona kızarsa bırdaha onunla konusmassa dıye korkudan acılamıyormuş,
    papatyada aynı duygular içerisindeymiş fakat bırturlu oda kelebege acılamıyormus ya kırılırsa ve ucup gıderse dıye aradan 2 koca gun gecmış ve kelebek,
    ben artık gıtmelıyım demış neden demış PAPATYA,
    vaktım geldı demış kelebek artık ayrılmak zorundayız demiş ve uçup gitmiş uzaklara,,,
    aradan bır kac saat sonra baska bır kelebek gelıp konmuş PAPATYAYA,
    papatya ona öncekı kelebegı sormus kelebekte ne kadar yanında kaldıgını sormus papatya 3 gun kadar demış kelebek onu neden sordugunu sormus,
    papatya onu çok sevdıgını soyleyınce kelebek ona o senı senden daha fazla sevıyormuş buna emın ol demış, nerden bıldıgını sormus papatya kelebege kelebekte sen gerçegı bılmıyorsun galıba demış ,
    papatya ne gercegı dıye sormus kelebeklerın omru 3 gundur dıye yanıtlamış kelebek ve eklemıs,
    o butun ömrünü seninle gecırecek kadar senı sevmiş demiş,
    bunu ogrenen papatya ona açılmadan gıtmesıne göz yumdugu için her gecen gun yaprakları dokulurken SEVİYO, SEVMİYO, SEVİYO, SEVMİYO diye solup toprak olmuşşşş....
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nimesay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 f 2005
    çok güzel ellerinie sağlık.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Cok anlamlı

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kral kelebekleri 1 yıl yaşar.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

murty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 zat kırmızı
    bence biçoğumuz papatya gibiyiz yada kelebek gibi bence ikiside güzel ve bence ikiside kötü durumlar ama kelebeğin durumu daha zor aslında karşılıklı ama kelebeğe göre karşılıksız bende çok yaşadım bunu, bende çok kez kelebek oldum sonundada viran bir şekilde uçup gittim papatyanın hayatından ama şimdi papatyaların en güzelini buldum busefer zaman kaybetmeden sakın zamanınızı boşa harcamayın kaybediceğiniz bişey olmaz sevdiğinizi ona ve bütün dünyaya haykırın kazanabileceğiniz şeyleri siz bile tahmin edemezsiniz mutlu kalın,aşkla kalın,hoşçakalın

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kral kelebekleri 1 yıl yaşar.
    Yaw bıyıklı romantik olsana be kardeşim alla alla
    Okan ACAR

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bıyıklı romantik olsana be kardeşim alla alla
    O ne ola ki!?
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler