Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

direksiyon sınavı hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    herkese hayırlı sabahlar arkadaşlar bu gün 14.30 da direksiyon sınavım var kurs 1 kez motorla eğitim verrdi oda 10 dk sürdü kursa kalsaydık işimiz vahimdi konuya gelmek istiyorum verdikleri motor çok dandik ön fren tutmuyor gaz yemesinesorun var arka fren desek hiç yok kursu aradım kendii motoruma katılabilirmiyim dedim hayır dediler bir türlü geçtik diyelim bayrama kadar ehliyeti çıkartabilirmiyim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Aynı sorunları bende bugün yaşayacağımdan korkuyorum, motorda marşa basıyorum çalışıp çalışmadığını anlayamıyorum en korktuğum şey de bu mıtor deli gibi titriyor. Hayatımda ilk defa 125 lik kullanıcam heyecanlıyım. Kendi motorunuzla girme olayı 1 ya da için sene önce son bulmuş sanırım ama benim olduğum kursun sahibi motorunla gel komisyon görsün kullandığını falan dedi bakalım umarım geçersiniz umarım bende geçerim, heyecan yapmazsanız olmayacak gibi değil

Motosikleti
    ben kendi motorumla gidicem zatende kursun verdiği eğitim 10 dakka kendi motorumla 20 bin km gezdiim ee şimdi öteki motora alışamadım nası olcak bilmiom :S inş kazasız belasız geçer

fedora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese hayırlı sabahlar arkadaşlar bu gün 14.30 da direksiyon sınavım var kurs 1 kez motorla eğitim verrdi oda 10 dk sürdü kursa kalsaydık işimiz vahimdi konuya gelmek istiyorum verdikleri motor çok dandik ön fren tutmuyor gaz yemesinesorun var arka fren desek hiç yok kursu aradım kendii motoruma katılabilirmiyim dedim hayır dediler bir türlü geçtik diyelim bayrama kadar ehliyeti çıkartabilirmiyim ?
    1 haftaya dosyan çıkar + 2 gün karakolda bekler burada yapabileceğin kursu sıkıştırıp süreyi kısaltmak..

orbues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Direksiyon değil de GİDONSİYON SINAVI olması gerekir sanırım...

Motosikleti
    bayrama kadar çıksa çok iyi lucak ehliyet ya GİDONSİYON iyimiş :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:04 ----------

kursa gittim bi kadın duruyordu sınav yeri neresi dedim bilmiyorumki dedi hadi hayırlısı :D

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Hocam yanlış anlama 20bin km ile bu tarzdaki her motoru üş aşşa beş yukarı kullanırsın.

Kullanamıyorsan zaten biraz eğitim almanı tavsiye ederim.

Ben bu ehliyet mağdurlarını ciddi ciddi anlamıyorum.

Abi kafayı mı yediniz ehliyetsiz yakalansanız bir motor parası gidin kursu sıkıştırın.

'Bak ben aktif kullanıyorum''Biraz acele' v.s. v.s.

Pazar günü sınava girdim pazartesi dosyamı verdiler,salı günü ehliyetim elimdeydi ?

Allah kolaylık versin
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Motosikleti
    yok yanlış anlamam haklısnız zaten ama biraz heyecan vesayre giriyor ya fren yok zaten bide üstüne yağmur yağdı buralarda alt yapı çalışması var yollar engemeli toprak içinde çamur oldu dubların arası 8 çizme yeri kayıyor motorlar çok saçma oldu inş geçerim

bu arada kursa sordum pazartesi biz ankaraya göndericez dedi ordan gelmesine bağlı vesayyre saçmaladı

lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    sınavı geçerseniz kurs pazartesi günü, ilçe milli eğitim müdürüne, sizin sınavı geçtiğinizi gösteren sertifikaları gönderir, müdür bu sertifikaları inceler, imzalar ve kursa geri gönderir. sonrada kurs 1-2 saat içinde sizin dosyalarınızı hazırlar. sertifikaları da içine koyar tabiki. ilçe milli eğitim müdürlüğü yoğunsa dosya hazırlanması 2 haftayı bulur. eğer tenha ise 2-3 gün içinde hazırlanır dosyalar.

Motosikleti
    Mondial Rx3
    5 temmuz 2014 gunu sinava girdim ve gectim. Hala sertifikayi almadim. Zaten kursu arayip sormuyorum, ilce milli egitimi ariyorum. Onlarda yogunuz haftaya egitim kurumlarina dagitilacak diyorlar. Yine de kesn birsey yok. Zaten hafaya alamazsak sertifiklari agustos basina kalacagiz. Istanbulda ehliyet almak zormus gercekten.

Motosikleti
    kursu aradım sınavı geçmişim arkadaşlar kurstakilerde lawyerin ddediklerini tekrarladılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

Alıntı fangelus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 temmuz 2014 gunu sinava girdim ve gectim. Hala sertifikayi almadim. Zaten kursu arayip sormuyorum, ilce milli egitimi ariyorum. Onlarda yogunuz haftaya egitim kurumlarina dagitilacak diyorlar. Yine de kesn birsey yok. Zaten hafaya alamazsak sertifiklari agustos basina kalacagiz. Istanbulda ehliyet almak zormus gercekten.
    o süre çok fazla değilmi ya burda bayrama kadar belki çıkar en geç bayramdan hemen sonra dediler
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    iyi günler kurs ücretini taksitli yaptırmıştım kurs ücreti 500 tl ilk kayıt olurken 150 tl mayısta 150 tl birde temmuzda 150 tl ödemiştim yani 2 gün önce bize kalan borcunuz 50 tl demişlerdi bu gün gittim borcunuz 200 tl diyor dedim 19 unda ödemiştim 150 tl herneyse verdim 200 tl yi eve geldim dekontlara baktım verdiğim parayı istiyor sonra gittim tekrar kursa söyledim ekontları gösterdim tamam dedi 150 tl yide perşembe günü hesapları çıkartınca hallederiz dediler inş bekliyorum

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    bende aradım 2-2.5 haftaya çıkar dediler bende ayın 5 inde girdim sınava.

Motosikleti
    bana perşembe günü büyük ihtimal hazır dediler burası ufak yer ondan erken çıkarmış ama kursun böyle yapması hoşuma gitmedi acaba perşembe günü 150 tl mi verceklermi :D

Motosikleti
    tekrardan iyi günler bu gün dosyamı almış bulunmaktayım birazdan vergi dairesine ücreti yatırıp ehliyeti çıkartmaya gidicem

SCelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    hadi hayırlı olsun

Motosikleti
    sağolunda emniyetin kapısından geir evrildim ehliyet için geldiysen vermiyruz dedi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)