Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Sigarayı BIRAKTIM. tiryakisiydim, canım istedikçe bunları okuyorum. Tavsiye ederim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen sene bırakmıştım. Hayatımın en sıkıcı 30 dakikasıydı
    EmirŞengezer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr 125
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vee kitabim da geldi.su gunlerde insallah destek olacak bana . Tavsiyeleriniz sayesinde

http://i.hizliresim.com/Z2J43A.jpg
    Bu kitabı okuyarak bırakanlardanım. Kitap kesinlikle çok etkili.
    Göz gezdirmek için başladım, akşam kitabı bitirdiğimde pakedimi arkadaşıma verdim.
    7 ay bir daha içmedim, bir olayda canım sıkılıp bir sigara yaktım ve tekrar eski halime döndüm.

Yaklaşık 4 sene önce kitabı okuyup ardından filmini izleyip bırakmıştım. Halen daha içmiyorum. Herkese tavsiye ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    8 aydır içmiyorum. Mis gibiyim. Koşunca gözlerim kararmıyor. Göğsümde hırıltılar yok. Sabah uyandığımda demir gibiyim. Eskiden yataktan kalkamazdım. Ağzım, ellerim, üstüm başım leş gibi kokmuyor. Parası cebimde. Say say bitmez. Ayrıca kurtulmak bazılarının dediği gibi zor falan değil o kadar kolay ki. Sadece içmek istemeyeceksin başka bir şey yapmana gerek yok. İnşallah içen herkes kurtulur bu pislikten.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    son durum nedir garipçe

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Yazi cok uzundu okumayi sevmedigimden birazini okuduktan sonra nasil biraktigimi anlatmak isterim .13 yil içtim arkadaşlar yarim günde 1 paket icerdim hep.normal zamanda birakamazdim soğuk alginligina gribe yakalandim bogazlariniz şişer caniniz çekmez fakat zorlarda icersiniz ya grip olunca bende dedim firsat bu firsat icmiyorum 1-2-3 gunler geçerken ramazanda oruç tutarken birisi içer kokusu sizi rahatsız eder benide öyle rahatsiz etmeye başladı grip etkisi geçti tabi bogazlarim gıdıklanmaya canim çekmeye başladı biliyorum agzima bir sursem devami gelecek o yüzden surmuyorum.her içmek istedigimde kendi kendimi telkin yöntemine gittim küfür ettim.kokusunu çektim içme hevesim kacti.borca girdim elektronik vs sonra tekrar baslarsam ben bu borcu odeyemem diye vs vs 1.5 senedir icmiyorum allahıma şükürler olsun bırakmak isteyene de cenab-ı allahım yardım eylesin.

Not:eskiden sürekli grip vs en ufak şeyde hasta olurdum bu 1.5 senede doğru dürüst hasta olduğumu hatirlamiyorum bile ;)
    alidgn bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Beyler bu iş irade işi bir sene boyunca hergün içtim sonra daha içmek istemedim ve bıraktım 4-5 yıldır temizim , o bir yıl içinde de hiç paket bile almadım , çok kolay aslında bağımlı olmamak

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r
    bütün bu sorunları düşünüp bir sigara yaktım gece gece

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    merhaba arkadaşlar. Konu canlanmış ben sigara ara ara içtim ama tamami ile hayatımdan sildim burası kesin. bu aralar sıkıntı falan yaşadım o yüzden dayanamayıp içtim. kitap okumaya da fırmatım olmadı. inşallah 1-2 haftaya bitirmeyi düşünüyorum.

son 2 gündür içmiyorum sigara.manevi sıkıntılar bitti inşallah içmem birdaha.

kitaba başladım, gerçekten etkili olacak gibi. binlerce kişiye sigara bıraktırıyorsa ki bunların çoğu yaşını basını almış yıllardan beri içen kişiler, bizim çoktan bırakmamız gerekiyor. ben dayanamayıp içtim evet ama toplasan konuyu açtığımdan beri 2 paket etmez bile. kitabı da okuduntan sonra tamami ile bitireceğim inşallah. kesinlikle tavsiye ederim, insan kendini seviyor, kendi kendine şişiyor böbürleniyor. "yendim ulan seni sigara" diyebliyor. tabi kriz gelince kimin kimi zorladığı belli oluyor fakat sonuçta atlatılıyor. ama şu var, sigara krizlerinde motordan uzak durun. kavga ettirici etkisi var sigarasızlığın
    cece89 ve rebel_punto bunu beğendiler.
    birGarip..

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Sıgara yı bıraktım diyip bir daha tek dal bile içmeyeceksin.

İrade meselesi. Sadece kendini değil çevreni de mahfediyorsun. Toplu ulaşım araçlarında içildiği zamanı da hatırlatırım. Kavga etmemek işten bile değil.

Şuan sığara yasakları sayesinde rahatladık. İş yerinde evde vs pasif içici olup tek dal dahi içmemiş adamın kanser olduğunu da gördük. Bunun hesabını sorarlar adama.

Güzel paylaşık olmuş. Teşekkrler.
    Garip bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    PCX 125
    evet arkadaşlar. Kitabı ayın 31 inde bitirdim. kitap okurken sigara içebiliyorsunuz. sorun yok. kitapta, kendinize bir gün verin ona göre son sigaranızı yakın ve bitirin diyor. sigara içerseniz şöyle kötü böyle kötü ölürsünüz zararlı vs gibi şeyler yazmıyor. gayetn net herşeyi ile anlatmaya çalışmış. sıkılmıyor insan okurken. her talimatına uydum. son sigaramı 1 eylülde yaktım, ve dahaa sigara içmiyorum. eskiden bıraktıklarım gibi krizlere de girmiyorum. tabi çok nadir de olsa geliyor krizler ama kitaptaki yazıları uyguluyorum, geçiyor. şaşırtırtıcı derecede etkili bir kitip. Sigarayı bırakmak isteyenlere ancak cesaret edemeyenlere tavsiye ederim. Kitap okurken sigara içebilirsiniz, sıkıntıya gerek yok. rahat rahat okursunuz. sonrasında eminim zaten bırakırsınız.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=121526
    14 tl

sigarayı bırakmayı düşünenler, dünyaca ünlü bu kitabı okuyunca hiçbirşey kaybtmezsiniz. ama belki sigaradan kurtulursunuz. gerçekten etkili. Bir değl iki değil üçö değil dört hiç değil tam tamına sigara tiryakiliğini yok edin kitap reklamcısı gibi hissettim kendimi bir an. Neyse, işin şakası denemekte fayda var. sigara bırakma konusunda gelişmeleri zaman zaman yazacağım
    dockerengin bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    Cbr 125
    Kitaba para vermek istemeyen varsa .pdf halini gönderebilirim. Bilgisayardan, tabletten, telefondan okuyabilirsiniz.
    Bu arada illegal değil .pdf hali tamamen yasal. .pdf olarak da dağıtılıyor.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı yunuserturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kitaba para vermek istemeyen varsa .pdf halini gönderebilirim. Bilgisayardan, tabletten, telefondan okuyabilirsiniz.
    Bu arada illegal değil .pdf hali tamamen yasal. .pdf olarak da dağıtılıyor.
    paylaş o zaman arkadaşım. çok iyi olur. okumanızı şiddetle tavsiye ederim
    birGarip..

Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar, 25. günümdeyim. Hala sigara içmedim sanırım bırakıyorum

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Peki hayatınızdaki vucudunuzdaki değişikliklerden bahsedebilirmisiniz acaba?

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki hayatınızdaki vucudunuzdaki değişikliklerden bahsedebilirmisiniz acaba?
    pek gözle görülür birşey yok. soluk soluğa kalmıyorum. kendimce iyi seyler yaptığıma inanıyorum. Kendimi sürekli ödüllendiriyorum kendimi gazlıyorum yani. yemeklerden falan daha iyi tat almaya başladım bu gerçek
    MD.Murat bunu beğendi.
    birGarip..

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    14 gun bugun doldu. Nefes kapasitem artti.sporda bugun kendi rekorumu kirip 5 km kosu + 13 km bisiklet yaptim.(80 dk da)

Kronik oksuruk vardi 2 yildir o birdenbire kesildi.
    Sabahlari balgam atardim sari renk yavas yavas azaldi ve seffaf renge dondu.bitmek uzere o da.
    Bide kotu kokmuyorum o yuzden kizlarin yanina oturabiliyorum (uni 4. Sinif ogrencisiyim )

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler