Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

iddaa gençlerimizi toplumu tehdit eden virüs

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    dediğim gibi bu kumar toplumu tehdit ediyor herkes te kolay para kazanma hayalleri ,emeksiz kazanç elde etme düşüncesi etrafımda bir oynamayan ben varım gibi .bizim ufak kardeşin iddaa ya kaptırdığı 85 000 tl nin (kredi kartları ,krediler )bir 600 rr alacak kadar kısmını ben ödemek zorunda kaldım ama halen oynuyor ufak ufak oynuyor bundan sonra ölse bir kuruş borç alamaz nasıl bir alışkanlık sa .lütfen etrafımız daki gençlere bu oyunu oynamaması için bol bol öğüt ve nasihat verelim 1 kişi kurtarsak kardır .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    fakirliğin dizboyu olduğu bir topluma bu kadar "sahip olma" hissiyatı pompalarsan olacağı budur.
    kaportacı çırağı gariban çocukların ilk fırsatta milyarlık telefon edinmesi de aynı çarpıklığın tezahürü.
    heleki bizimkisi gibi zenginliğin ve gücün yüceltildiği toplumlarda bu çocuklar büyüyünce de saygı görmek için sahip olmak isteyecek, her fırsatı değerlendirecek, "yırtmak" için her yolu deneyecektir.
    iddaa oynamakla kalanları nazarımda görece saftirik olanlarıdır
    draggy, crxforever, ergün1968 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    biyeybaraküs valla seni daha çok sevdim bu konunu görünce. Oynayan herkesi caydırmaya çalışıyorum. Yok ama bir tanesinden bile sonuç alamadım daha. Zamanında ben oynamadım mı oynadım ama kazanamıcağını anlamak çok kolay bırakmakta çok kolay. Neden hala oynuyorlar anlamıyorum.

Motosikleti
    asgari ücretle çalışan insanların bazılarının cebinde çoğu zaman 2-3 kupon görüyorum en aşağı 15 liralık sabaha kadar maç var kendi liğimiz yetmiyor dünya ligleri herkes elinde akıllı telefon maç takip ediyor (at yarışında da durum aynı )bakın arkadaşlar gençler hiçbir zaman bu işten zengin olamayacaksınız ,kardeşim tek kuponda en az 10 kere 15.000 lira üstü (yani 150.000 lira civarı)para almasına rağmen ufak kazandıklarını saymıyorum sonuç 85.000 lira borç kazandığı 3 -4 bin lirayı aynı hafta kaybeden çok tanıdığım var ligler başlamadan lütfen etrafımızı uyaralım gençler iyice bu işim müptelası olmadan onları engelleyelim çünkü kumar alışkanlığı bir kere kazanıldımı zor bırakılıyor .ben küçük oynuyorum bir şey olmaz demeyin bu işten vazgeçin
    HCMT07 ve miginfly bunu beğendiler.

HCMT07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vulcan S
    Herkes kolay para peşinde...Kolay gelen kolay gider oysaki..İddia maalesef kumarın legal versiyonu..Mafyayla poker yada kılıç atsanız,adınız kumarbaz olur ve herkesin tepkisini çeker ama iddia masum görünüyor en büyük tehlikesi de bu zaten..İşin dini boyutu da böyle "azı haram olanın çoğu da haramdır" ama herkes müslüman olmak yada inanmak zorunda değil, en basit şekliyle hak etmeden para kazanmak yada kaybetmek "kirlenmemiş insan" mantığına da aykırı.Çevremizde bir kişiyi bu yoldan çevirsek ,kar kardır...

Trasabaglar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    birine kötülük yapmak istiyosan at yarışı öğret demiş eskiler buna son 15senede iddaa da eklendi

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    20 defada 1 para kazanıyorlar işte onu görünce para kazanıyoruz sanıyorlar önceden arkadaşlara bende çok söylüyorum ama artık söylemiyorum herkes kendine.
    Asgari ücretle çalışan adamın milyarlık telefon alması mantıken saçmadır ama sonuçta onunda ihtiyaçları var buda bizim ülkenin adaleti işte.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çok güzel bir konu..teşekkürler şükür kumar illeti hayatıma girmedi hiç. ufak tefek sayısalları saymassak

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Her Daim Kasanın Kazandığı Oyunlar, Kimse Salak Değil Evladım Sen Gel 3 - 5 Lira At 300 - 500 Al Git Diyecek.

İşte Bizim Halkımız Bunu Dahi Anlayamayacak - Akıl Edemeyecek Cahil, Cüheyla.

Yazık Çok Yazık.
    barodi ve ukiran35 bunu beğendiler.

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    Millet bu işlere kafa yoracak vakti nereden buluyor ben asıl onu merak ediyorum. Paradan çok zaman kaybı daha feci bence Millet kendi aklıyla bu işe bulaşıyosa yapacak bişi yok.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kumar, alkol,sigara ve uyuşturucudan daha kötü bir alışkanlıktır. Digerleri sadece sana zarar veririken kumar tum aileyi yikar
    mezit ve ukiran35 bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her zaman kasa kazanır

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her Daim Kasanın Kazandığı Oyunlar, Kimse Salak Değil Evladım Sen Gel 3 - 5 Lira At 300 - 500 Al Git Diyecek.

İşte Bizim Halkımız Bunu Dahi Anlayamayacak - Akıl Edemeyecek Cahil, Cüheyla.

Yazık Çok Yazık.

Ya tutarsa diyor hepsi :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Milli piyango bile oynamadim .
    Siz istediginizi soyleyin kumar bagimlilik yapar birakin demeyle birakamiyorlar.ölünce birakiliyor ama sahid oldum.

Motosikleti
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milli piyango bile oynamadim .
    Siz istediginizi soyleyin kumar bagimlilik yapar birakin demeyle birakamiyorlar.ölünce birakiliyor ama sahid oldum.
    yani benim amacımda insanlar bu işin iyice müptelası olmadan uyarılması

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dükkanda görüyorum kuponlarla felan geliyolar internetten bakmaya bi tavırlar bi tavırlar sanarsın ki iddia onlara çalışıyor

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Bos isler bu iddia at yarisi harcanan zamana yazik.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Bugun almanyaya 220 lira bastim 90dk berabere bitti ilk ve son girisim oldu aman bulasmayalim :D

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Dün dışarıda gezerken ben de şahit oldum
    Kumar bağımlılık yapıyor uyuşturucudan farkı yok.oynatan her zaman kazanır hesabı oynamamak en iyisi hiç hiç bulaşmamak.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Kumar işi bu, bunu oynamasalar başka bir şey bulurlar. Alkoliğe sadece şarabı yasaklamak gibi bir şey.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)