Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İş Bulamıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    degisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kundial 150RF
    Merhabalar deneyimli forum üyelerine sorum olacak yazlık bir bölgede oturuyorum(Balıkesir-Burhaniye-Ören) yazın çalışmak için birsürü yere başvurdum ancak hepsinden olumsuz cevap aldım (Otel,cafe vs.) Başuvuru yaparken nasıl bir yol izlemeyelim,şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Burası Balıkesir Burada Ne İş Var Ne Aş. Körfezde Yazın Belki Bir İhtimal İş Bulursun Ama Oda Bir İhtimal

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    o bölgeleri bilmiyorum ama madem çalışacaksın daha yoğun bölgelerde örneğin alanya antalya yada izmir çeşme tarafları bakmanı öneririm.

Genelde bu tip sektörlerde düzgün yerlerin daha sezonu açmadan personel alımları son bulmuş oluyor.

Hayırlısı olsun
    crxforever bunu beğendi.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    istanbuldayım bunca firma vs arasında ben de bulamıyorum bazen de iş nasip kısmet meselesi oluyor gibi gelmeye başladı.

sanıım öğrencisin nasıl olsa yazın çalışacaksın. işporta vs kendi işini yapmayı dene bence.

Motosikleti
    Duke 390
    bu arada bende işsizim he varsa öyle beyaz peynir işine girecek yatırım danışmanı olurum
    crxforever bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada bende işsizim he varsa öyle beyaz peynir işine girecek yatırım danışmanı olurum
    Yinemi çıktın
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Duke 390
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yinemi çıktın
    Sorma ya boştayım iş kafama yatmadı renkli kozmetik ilgimi pek çekmedi iyi ablalar vardı ama

Serbest çalışıyorum şu an oğuzum

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Sorma ya boştayım iş kafama yatmadı renkli kozmetik ilgimi pek çekmedi iyi ablalar vardı ama

Serbest çalışıyorum şu an oğuzum
    Al ver, ekonomiye can ver. Bizi düşünseydin bari. Her şey bizim için olurdu. Cemde gelirdi.. Ablalar, ben, sen, cem, bebek
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Duke 390
    Cem ya
    Belki ben İzmir'e dönerim sende yoksun artık çok keyif vermemeye başladı en basiti İzmir'de daha renkli olur.
    İzmir Mt ye salça olurum

Konu terk özele gel
    tr_select bunu beğendi.

degisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kundial 150RF
    Tüm Akçay ve Burhaniyeyi gezdim sıra İzmirde,yorumlar için teşekkürler

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    mt işsiz diye bir grup olabilir mi ?
    cece89 bunu beğendi.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    trakya bölgesi birazdaha hareketli... bizde eleman arıyoruz bulamıyoruz

Motosikleti
    Duke 390
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt işsiz diye bir grup olabilir mi ?
    Argoya girmesin benim burnum kaşınıyor

Ülkede çalışan 3 kişiden 5 i işinden memnun değil kalanlarda işsiz zaten

Harika bi ülkede yaşıyoruz.

Bir saniye halkbanktan amcam arıyor
    crxforever bunu beğendi.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    dostum öncelikle iş görüşmeleri çok önemlidir.

ben ilk okul mezunuyum ve CV'im ektedir. Adettendir çalıştığın rakam söylenmez ama asgari ücretin 2 katından biraz fazla alıyorum..
    iş görüşmesinde diksiyonun çok önemlidir. konuşma tarzın çok önemlidir ne fazla konuşucaksın ne susacaksın ve kritik 1-2 soru soracaksın. eğer konuşma arasına sıkıştırabilirsen zekanı gösteren 1-2 cümle kurabilirsin. her şeyden önce boynun bükük (muhtaçmış aylardır iş bulamıyormuş) girmeyeceksin görüşeceğin kişinin yanına. Jilet gibi olacaksın, Dimdük yürüyüp elin terli olmadan elini hanım eli sıkarın biraz fazlasıyla sıkacaksın İK nın.

İŞ görüşmelerin nasıl olduğun değil nasıl göründüğün çok önemlidir. ne kadar da işe ihtiyacın olsa, sana söylenen fiyatta pazarlık yapıcaksın, sosyal şartlarını öğreneceksin, ikramiye/yiyecek/giyecek yardımı ve sigortamız aldığımız maaş üzerinden mi yatıyor?. gibi pazarlıkları yapabilirsin. bunlarda diretmiceksin tabii kesin bir dille söylediği şeyleri kabullenebilirsin. Ve o anda tamam ben başladım deme(opsiyonel) "ben sizi bugün akşam arayıp haber veriyim" seçeneğini kullanabilirsin.

Ne iş olsa yaparım görünümüyle girip anlaşırsan, elde edeceğiz SSK+YEMEK+15 SAAT mesai.

Örnek olarak CV'im ektedir. incele kendine güzel bir şeyler yap.

https://app.box.com/s/qpiojf3fjt5l7hqa2igi
    cece89, crxforever ve jackonbir bunu beğendiler.

Motosikleti
    Duke 390
    Alıntı jemalizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben ilk okul mezunuyum ve CV'im ektedir. Adettendir çalıştığın rakam söylenmez ama asgari ücretin 2 katından biraz fazla alıyorum..
    iş görüşmesinde diksiyonun çok önemlidir. konuşma tarzın çok önemlidir ne fazla konuşucaksın ne susacaksın ve kritik 1-2 soru soracaksın. eğer konuşma arasına sıkıştırabilirsen zekanı gösteren 1-2 cümle kurabilirsin. her şeyden önce boynun bükük (muhtaçmış aylardır iş bulamıyormuş) girmeyeceksin görüşeceğin kişinin yanına. Jilet gibi olacaksın, Dimdük yürüyüp elin terli olmadan elini hanım eli sıkarın biraz fazlasıyla sıkacaksın İK nın.

İŞ görüşmelerin nasıl olduğun değil nasıl göründüğün çok önemlidir. ne kadar da işe ihtiyacın olsa, sana söylenen fiyatta pazarlık yapıcaksın, sosyal şartlarını öğreneceksin, ikramiye/yiyecek/giyecek yardımı ve sigortamız aldığımız maaş üzerinden mi yatıyor?. gibi pazarlıkları yapabilirsin. bunlarda diretmiceksin tabii kesin bir dille söylediği şeyleri kabullenebilirsin. Ve o anda tamam ben başladım deme(opsiyonel) "ben sizi bugün akşam arayıp haber veriyim" seçeneğini kullanabilirsin.

Ne iş olsa yaparım görünümüyle girip anlaşırsan, elde edeceğiz SSK+YEMEK+15 SAAT mesai.

Kesinlikle doğru tespitler ve mutlu olacağına inandığın işe başvur kesinlikle serseri mayın gibi ne olduğunu bilmediğin bir firmada işin yok.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    bazen bu durum ters tepebiliyor. çalışanlar sizden çekinip işe alınmanıza engel olabilirler

Alıntı jemalizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

harley is making love with davidson

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    zaten bu sebeple ilk okul mezunu olarak belirttiğim rakamı kazanabiliyorum..
    işe girememe korkusuna sahip olsaydım 840+ssk+yemek e talim

seni bu şartlarda işe almak istemeyen seni hamal olarak görüyor demektir ve sende çalışıyorsan şartlarına katlanırsın demektir.
    etrafınıza bir bakın ve sorun kaç kişi çalıştığı işinden memnun? herkes isyanda herkes herkesin işini kıskanıyor ama kıskanılan kişiyede gitsen oda isyanda.. neden? işe girememe korkusu, her işi yaparım abi(patrona) -bey diyeceğiz- ondan sonra isyan )

istediğiniz işe istediğiniz şartlarda giremeyebilirsiniz ama hedefinizin olması bunun en azından yarısına sahip olabileceğinizi gösterir.

Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen bu durum ters tepebiliyor. çalışanlar sizden çekinip işe alınmanıza engel olabilirler

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıbrısta iş olanakları oldukça geniş, özellikle otellerde garsonluk olarak yazın hiç beklemeden iş bulabilirsiniz, kalacak yer de sağlarlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)