Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ucuz ama Etkili bir Erkek Parfüm önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

armani gio, 212 vip men, issey miyake, givenchy insense ultramarine, gucci guilty, hugo boss men, christian dior homme intense,dolce gabbana light blue. bunlar bu zamana kadar kullanmış olduklarımdan hoşuma gidenler. orjinalleri pahalıdır fakat açık parfümleride satılıyor onlardan deneyebilirsin.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter

ASCENDANT PURE 75 ML orta kalıcılıkda

embrace 75 ML orta kalıcılıkda

GLACIER 100 ML kalıcı bi kokusu vardır

bunlara ilave olarak oriflame soul u önebilirim bayan arkadaşlarım tarafından önerilmiş bi parfüm

fiyatlara gelirsek her ay degişkenlik gösterirler ortalama 40 ila 75 arasıdır oriflame ürün katalogundan her ay takip edilip ucuza alınabilir
    mete_han bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsim çok orjinal ama,başka versiyonları da varmış. Bilmem nerenin geceleri diye.
    Walla pattaya geceleri walkstreet olabilir ))
    mete_han bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    irkek adam perfum kullanmaz
    mete_han bunu beğendi.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Metehan konuyu yeni okudum.Eğer posta bilgisi iletebilirsen sana hediye bir parfüm göndermek istiyorum kardeşim
    mete_han bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan konuyu yeni okudum.Eğer posta bilgisi iletebilirsen sana hediye bir parfüm göndermek istiyorum kardeşim

Ahaaa günün belkide en güzel haberi...len ben garı olmalıymışım hediye olan herbişeye bayılıyom...

sağol başgan valla mahcup ettin beni o zaman adres atıyom özelden sana...sağol varol...patlattın bombayı...dün DP parfüme girdim... sol bileğime GİO sağ bileğime ise Burbery sürdürdüm GIO çok hoşmuş gerçekten bugün alcaktım 100 cc 36 liraymış biraz tuzlu geldi ama beleş olunca Selin Kolonyasına bile razıyım...
    TAYFUNBORA bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahaaa günün belkide en güzel haberi...len ben garı olmalıymışım hediye olan herbişeye bayılıyom...

sağol başgan valla mahcup ettin beni o zaman adres atıyom özelden sana...sağol varol...patlattın bombayı...dün DP parfüme girdim... sol bileğime GİO sağ bileğime ise Burbery sürdürdüm GIO çok hoşmuş gerçekten bugün alcaktım 100 cc 36 liraymış biraz tuzlu geldi ama beleş olunca Selin Kolonyasına bile razıyım...
    Acqua di gio kullanıyorum abi bende.Eyfel parfümeriyi bul 5 lira
    mete_han bunu beğendi.
    HONDA

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Kardes mahcup olma.Senin gibi adamlar bu foruma da bu dunya ya lazimsiniz.Hem de iyi kokmaniz lazim;)

mete_han bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    Alıntı Unique693 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acqua di gio kullanıyorum abi bende.Eyfel parfümeriyi bul 5 lira

ya aga o kadar bakımsız ve ezik olmuşuz ki ya da özgüvenimiz kalmamış ki farkında olmadan kendimizi şımartmayı bile unutmuşuz...

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes mahcup olma.Senin gibi adamlar bu foruma da bu dunya ya lazimsiniz.Hem de iyi kokmaniz lazim;)

eyvallah başgan ama pahalı bişey olmasın bak bugün Gratise uğradım 7.90 a 07Mehmet07 nin önerisi Axe Afrikalara baktım onlarda idare edermiş ama yavan işte illa parfüm olcak yoksa deo tarzı şeyler 5-6 saate uçuyor..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    ya aga o kadar bakımsız ve ezik olmuşuz ki ya da özgüvenimiz kalmamış ki farkında olmadan kendimizi şımartmayı bile unutmuşuz...

eyvallah başgan ama pahalı bişey olmasın bak bugün Gratise uğradım 7.90 a 07Mehmet07 nin önerisi Axe Afrikalara baktım onlarda idare edermiş ama yavan işte illa parfüm olcak yoksa deo tarzı şeyler 5-6 saate uçuyor..
    Hep burjuvamı şımaracak abi azda biz şımaralım
    mete_han bunu beğendi.
    HONDA

reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    parfumun kralı one milion ve chanel blue dur ) saygılar.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı reak41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parfumun kralı one milion ve chanel blue dur ) saygılar.
    Hacı dün bir müşteri geldi ATM de yardım istedi..ulan baktım parfüm bomba...usta nedir dedim..aynen Channel Blue dedi iyimi..

pahalıymış hee

http://www.sevil.com.tr/chanel-blue-de-chanel-pour-homme-edt-erkek-parfum.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:36 ----------

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irkek adam perfum kullanmaz
    ulen nonoş tipine bakınca senin parfüme ihtiyacın olmadığı anlaşılır zaten sür hacı yağını tesbihini tak müslüman adamsın alkollü kozmetik senin neyine

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:39 ----------

Alıntı HEROCAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.com/a/img856/778/opuc.jpg

http://imageshack.com/a/img837/8594/lk6r7.jpg

http://imageshack.com/a/img829/5765/9opa.jpg

ASCENDANT PURE 75 ML orta kalıcılıkda

embrace 75 ML orta kalıcılıkda

GLACIER 100 ML kalıcı bi kokusu vardır

bunlara ilave olarak oriflame soul u önebilirim bayan arkadaşlarım tarafından önerilmiş bi parfüm

fiyatlara gelirsek her ay degişkenlik gösterirler ortalama 40 ila 75 arasıdır oriflame ürün katalogundan her ay takip edilip ucuza alınabilir
    Aga bu Orıflame ve Avon nasıl bir şebekeyse artık ne kadar ev ve iş kadını varsa kafalayı deli satışlarla para kazanıyorlar...katalogsuz siparişsiz satış yok..en mantıklı sistem aslında...birde bunları pazarlayanların ciroları arttıkca zincire halka kattıkca kazanıyorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:41 ----------

Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    armani gio, 212 vip men, issey miyake, givenchy insense ultramarine, gucci guilty, hugo boss men, christian dior homme intense,dolce gabbana light blue. bunlar bu zamana kadar kullanmış olduklarımdan hoşuma gidenler. orjinalleri pahalıdır fakat açık parfümleride satılıyor onlardan deneyebilirsin.
    Issy Mıyake parfümü gerçekten eski bir parfüm..ilk olarak 1998 yılında işyerimde müdürüm bana 180 milyon lira verip YKM Şişli Mağazasına göndermişti..kendisi kullanıyordu..o zamanlar benim maaş o civardaydı galiba hatırladığım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:44 ----------

Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hanım seni kovmasın abi evden

Önerim yazın parfüm kullanmaman yönünde her ne kadar banka içi klimalı da olsa dışarı çıkıp terledin mi terle karışan parfümün kokusu pastırma veya kıllı bacak arası kıvamına geliyor

Alacaksın niveanın pudrasız deodorantını 2 günde bir giyeceğin kıyafete boca edeceksin roll-on da kullanıyorsan hiç düşünme al bunu abi hem ekonomik hemde kokusu etkili ve kalıcı yanlız kıyafetine de sıkacaksın pudrasız olmasına dikkat et.

İllede parfüm diyorsan jean paul benimde önerimdir.

Doldurmasınıda alabilirsin ama yazın parfüm kullanmanı pek önermem fresh kokular dışında
    ganga bankada klima ortamında olduğumdan yaz dışarıdaki garibanlar için geçerli..o bağlamda zaten bangaya giren bir oh çekiyor ulan cennetemi geldik diye serin serin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı yağı al parfümü napcan...
    ganga hacı yağı kullanan amcaları heç göremiyoz artık memlekette köyümde kaldı onlar gali..

Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://urun.gittigidiyor.com/kozmeti...rfumu-63407175

Ucuz ama etkileyici bir parfüm. beğenmeyen bayan olmadı bu zamana kadar.
    agajagler ve brut efsanedir haklısın...

Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehanım , beyan ettiğin bütçenin biraz üstünde ama tavsiyem Armani Code

Bir parfümericide tester'ını bileğine sık 2 saat kadar sonra hem kendin hemde çevrene bir koklat. ( Her tende farklı olur) hoşuna giderse , çaktırmadan tester'ı bir şekilde arakla, yarısınıda bana gönder. Veya hergün bir başka parfümeride tester sıkmakta bir çözüm olabilir..

( En son aldığımda 80 CL şisesi 225 Liraydı gibiydi sanki ama açık parfümcülerde de birer aynısı var galiba. )
    GIO ile Burberyy kıyasladım GIO bomba çıktı aga...ve çokda etkili...

Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paco Rabanne 1 Million
    1 milyon önerileri harbiden fazla..

Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.eyfelparfum.com.tr/

E8 no toplam 5 TL

Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete sana bir formül verecem başkaları inanmaz biliyorum Ama sen benim ne iş yaptığımı bildiğin için uygulayabilirsin ve kadınlara karşı dünyanın en etkili parfümüdür, kadın parfümündede tersi işler.

Bir aktara git üç beş liraya satılan yaglar var onlardan şu sıraladıklarımdan bir kaç tenesini al hangileri hoşuna giderse gülyagı bergamut yagı lavanta yagı sandanl agacıyagı, limon yagı, turuç yagı,vanilya yagı,yasemin yagı
    aktarda bulursun bide gliserin al ve 100ml alkole de ihtiyacın var.
    Yapılışı:
    2 damla gliserin digerlerindende en cok 3er damla olmak üzere 3 yagı sen seç benim tavsiyem vanilyala gül bergamutyagıdır ve etil alkolün içine bir şişeye koy agzını kapatmadan önce işin püf noktası budur 2 damla erkek idrarı ekliyeceksin en kolay bulunanı kendi idrarındır
    Bitince parfümün sadece etil alkol alman yeterli aldıgın 20 ml.lik yaglarla 100 şişe çıkar. hatta sen onlarıda yapıp millete satarsın 5 yıllık parfümünde beleşe gelir.))
    abi aslında önerin çok makul ve mantıklı ama benim parfüm etkisini sabah 9 akşam 5 arası klima ortamında gösterse yeter...kilom 135 malumun terle birleşince en gıral koku eziyete dönüşür...

Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şapşallaştım.Abi erkek idararı konusunda ciddi misin
    adam haklı uçak veya ıssız kazalarda mahsur kalındığında kendi idrarını içerek 10 gün yaşayan insanların haberlerini duymuşsundur..

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değil de kalite iyice düştü
    Konu Dışı Harlem gibi..Harlemde kalite aramaya gerek yok..Ana Sayfa can çekişiyor oraya suni teneffüs yapsan yeter Sayın Modum...

Alıntı isobln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok artık :D

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parfümü bilmem ama kibicibis traş için tek geçerim

http://www.youtube.com/watch?v=fxWJD4NUSIw

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Defalarca, test ettim ama şuan piyasada eski kalitede varmı bilinmez, Arko traş kolonyası tabii'ki mavi olanı, ancak dozajı kaçırmamak gerek ayarında, kullanılacak, yoksa bulunduğun ortamı boğar. :cat , (haşin irkek gokusu)

Gerisi hikaye/traş. ister after shave, ister kolutuk altı, ister apuş arası(abarttım biraz )

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arko mavi bende de var, her kullanışımda askerliğim aklıma gelir
    aynen bende de o takıntı var

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya alabileceğin en etkileyici parfum balck magic tir. 97 yılından bu yana birçok bayan üzerinde etkisini kanıtlamış dır
    Bir dönem üretilmedi baya sıkıntıya sokmuştu beni Allahtan sonrasında Hunca olayı devraldıda rahatladım
    http://www.hunca.com/marka/black-magic

Bak bu kıyağı herkese yapmam , gizli formulumu açıkladım sağa
    ganga sen işini bilirsin..black magic diyorsan son noktadır..bakımlı adamsın vesselam..senin yanında hep çapulcu gibi olurum zaten..

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tütün kolonyası

Birde bu var. Yalova'nın Geceleri. İsmi bile bi başka fiyakalı

http://fatmaumit.com/wordpress/wp-co...10827-1032.jpg

Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blade cooler.mavi renklisi olan.30 35tl bir fiyati var 10numara

Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rochas
    14 yıldır değiştirmedim...yaz kış ideal bence...

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jaglerden şaşma ayı....
    sağol dana gangam...

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bankaya girdim burjuva oldun totoşşş.....
    tabi olm sen gibi buyday silosu bekçisi değilik Allaha şükürler olsun..Güvenlik kariyerimin zirvesindeyim..

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/POLO-SPORT-W...item5aff57a150

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...tMQ4tvw986RrIw

bayan olduğuna bakmayın hala aramaktayım ve bulamadım hayatım boyunca aldığım en uzun süre etkisini yitirmeyen yıkadığınızda dahi çıkmayan cok etkileyici bir parfüm. buarada türkiyede bulursanız ben hazır alıyıcım

sağolasın ganga

Alıntı supporter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malabadi bulabilirsen dene derim

dark abi bu senin karışım Maranki tarzı bişey galiba....

Maranki kimmiş benim yanımda Meteandro kardeşim yaaa... o sivilce işlerine baksın biz Deokozmetikden bahsediyoruz[/QUOTE]

Alıntı myagdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Promosyon kampanya vardı, öylesine almıştım fakat çok beğendim. Çoğu marka parfümden daha başarılı. Hele bir de "şunu alana bedava" kampanyası denk gelirse "dadından yinmez"

http://www.dsdamat.com/urun/ds-damat-parfum-388536.html
    kimbilir nasıl yapılıyor bunlar hacı.. bu tarz parfümler hep bende dandik imajı verir..

Mete kardeş etkili kalıcı karşı cinsi neye ugradığını şaşırtan bir parfum istediği için ona bu förml verildi.:-)
    Alkolsüz ve idrarsız yapılır. Çıkar formulden onları.Bir müddet sonra kendi kokundan tiksinirsin. Çünkü alkol çözücü görevi görür
    idrarsa insanların hayvansal içgüdülerini tetikler.
    Sen sormadın ama gliserin de gereklidir çünkü baglayıcıdır. Buda ayrı bir bilgi kaynağı olsun size:-)Bunu sağlamak içinse parfüm üreticileri “fixative” adı verilen doğal ya da sentetik bağlayıcılar kullanırlar.En kolay bulunan bağlayıcı ise gliserin’dir.

Doğal bağlayıcıların en meşhuru miskdir, geyiğinin ter bezlerinden elde edilen çok güzel kokulu misk amberidir.
    Size desem gidin bi geyik avlayın onun ter bezlerini çıkarın ve birsürü işlem anlatsam hepiniz dersiniz şimdi Geyik yapıyor diye ))))))

Alıntı inci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilkbahar yaz ayların da,Xo - Dynamic.Kokusu rahatsız etmeyen hafif,etkili ve kalıcıdır.
    sonbahar kış ayların da,Xo - Romantic.Diğerine göre biraz daha ağır ama rahatsızlık vermez etkilidir.
    Herhangi bi kozmetik parfümeri dükkanında bulunabilir yanında 125ml. deodorant'ıda var paket halinde fiyatı yerine göre 25-30tl. arası değişir.
    XO lara baktım gratis de biraz hafif geldi agi..

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rochas kahve kokusu bayanlar bu koku ile sizi kahve icmeye cagirabilir.
    şu Rochası harbiden merak ettim...ya bişey dicem..aslında böyle bir meslek olabilir..

kişisel koku koçu..giyim beslenme vs hayat stiline göre parfüm danışmanlığı gibi bi meslek olabilir..

Alıntı shrek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    davidoff ....
    davidoff çok pahalı hacu..bizi aşar..

Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gariban işi süper öneri içerir:

hakmar marketler zincirinde jagler parfüm + deodorant paket = 15 tl. ve cidden kalıcı bir parfüm (yalnız bazıları ağır buluyor bazıları çok beğeniyor bunun da çözümü basit sadece beğenen kişilerle görüşeceksin).
    bu yaşıma kadar HAKMAR diye bir süpermarket görmedim ganga.. demekki Bağcılarda falan ki bize uzak..

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa bundn kullandim 10 numara 5 yildiz )

Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Axe Africa, kızlar boynuma yapışıyo

Alıntı Unique693 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep burjuvamı şımaracak abi azda biz şımaralım

kimseyi unutmadım dimi cevapladım valla...

Motosikleti
    Sym Joyride 200
    Eyfelden açık parfüm alırsan eğer güzel bir parfüm olarakta diesel fourlife yada one million olabilir oldukça iyidir ikisi de

Parfüm erkeğin en güçlü silahı en nihayetinde. Paratic.com'un böyle bir yazısında http://paratic.com/en-iyi-kalici-guz...mleri-listesi/ en iyi ve kalıcı erkek parfümlerini listelemişler. Calvin Klein – CK Be parfümününü alacağım merak ettim. Sizde bir göz atın.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    2,5 sene olmuş konuyu nerden buldun

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Defacto'da 30ml parfümler var bunun yeşil renklisi 10 lira.
    Kız arkadaşa gösterdim "ohaaaa" dedi.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Usta maximum fiyatı 79,90 TL Alabilirsen tavsiye Ederim Marka Zara Man Gold veya Silver Bir ortama girmeden 10 dakika önce o ortama parfümün kokusu gider emin ol. Hem kaliteli hemde merak uyandırıcıdır. güzelde kokuyor meret

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Kardeşim ucuz olarak slazenger yeşil olan kampanyada 3-5 tane alırım tavsiye ederim.. Pahalı olarak polo blue ve henüz alamadığım 212 vip bunlar boğmayan hafif ve etkili parfümlerdir kesin deneyin...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Abi uzun sure rebul un parfum setini kullandim normalde 25 40 tl arasi fiyati var rebulun kirmizi power olani mavi sport olani birde aqua renginde blazer var 3 unude kullandim ve memnun kaldim gerci parfum zevk isidir birde watsons magazalarinda denim marka erkek parfumleri var 25 30 arasi indirime giriyor cogu zaman 10 15 tl ye alip stok yaptigim oluyor 4 cesit kullandim tavsiye ederim kolonya gibi degiller indirimle uciza yakalayinca aliyorum sevgililer gununde rebulun seti onur markette 14 tl idi 3 tane aldim deodoranti 8 8.50 tl zaten watsonstaki denim marka parfumu denemelisin rebulda iyidir
    Acik parfum taklit alacaksan eger hugo boss ve rochas i siddetle tavsiye ederim

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    25-30 TL aralığında en mükemmeli Slazenger Active Sport. Mavi ve Yeşil renkli olanları efsanedir. Gittigidiyordan temin etmek mümkün, zira mağazalarda kolay bulunmuyor. Bu fiyatta daha iyisini bulmak imkansız. Aldığım zaman 3'er 5'er alıyorum o derece.
    wolrath bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)