Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Eski Sevgili Mevzusu Dalgaya vuracak girmesin bile

Motovento
    REKLAM ALANI
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Dostum söyleyecek çok şey olabilir belki. Ama emin ol değmez.

Arkadaşların söylediği şeyler keşke birer hikaye olsaydı. Ancak hepsi ayrı ayrı gerçek!

Hele kızdaki pozlara bak, hatasını anlamış ama hâlâ bi imâlar, beklentiler filan. Gelip ayaklarına kapanması gereken bir pozisyonda bile olsa hareketi senden bekliyor. Yanlış.

Bu kızların değer verdikleri şeyler öyle ilginç ki akıl sır ermiyor. @sinanaksu abi, emin ol onlar öyle davranılmasını istiyor. Nerede bir p*ç var, o.ç. var kızlar onlara hasta. O adamların o kızlara değer verdiğini, insan olarak gördüğünü düşünüyorsan ne yazık ki yanılıyorsun.

Ha, kız hatasını anladıktan sonra gelip dürüstçe konuşsa, "ya aslında ben şimdi senin söylediğin şeyi istiyorum" dese, inan tepkim farklı olurdu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    yaşını yazarsan yardımcı olabiliriz.

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kız senin yalvarmanı bekliyorsa egosu tavandadır yada senin salak olduğunu düşünüyor dalga geçmek niyetinde

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağardı. Hiç bulaşma, yeni aşklara gaz aç kardeşim

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı Ölüborlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Bir şeyler var şu günlerde hayatımda Öncelikli olarak sizinle paylaşmak istedim. Benim buradan başka üyesi olduğum başka bir forum sitesi yok. Zaten ihtiyaçta duymuyorum. Tüm sorunlarımı dertlerimi sevinçleri herşeyimi öncelikli olarak burada paylaşıyorum. Buradaki Aile sıcaklığı gibi ortam başka bir yerde yok

Şimdi konuya gelecek olursak

Geçen sene Bu zamanlar bir kızla tanıştım. Yaklaşık 3 ay beraber olduktan sonrada ayrıldık. Ayrılmamızda şu şekilde bir gün bir mesaj attı. Ben Ayrılmak İStiyorum diye. Bende Sadece Peki yazdım yolladım. Sonrasında yaklaşık 2,5 - 3 Ay tekrar barışmamızı falan istedim o hep kabul etmedi. Ben seni sevgiliden daha çok arkadaşım olarak görüyorum dedi. Neyse bende Tam yılbaşı 2014 e girdigimiz gece dedimki son kez soruyorum. Yeniden sevgili olalım eğer cevabın olumsuzsa bir daha kesinlikle ama kesinlikle konuşmayalım.
    Hiç konuşmadık...
    Bu bu şekilde tam 5,5 ay sürdü. Geçen hafta rüyamda gördüm. çok sıkıntıdayım nolur yardım et diyordu. 2 gün sonra aradım halini hatrını sordum.
    Bugünde o aradı. 1 saat kadar konuştuk. En son şu şarkıyı dinlermisin benim için ama sözlerini iyi dinle hatta istersen sözlerini bul öyle dinle dedi açtım dinledim.
    Bildiğin Geri dön der gibi Şarkı şu Bilenler bilir Gökhan Türkmen-DÖN

Sözleri;
    DÖN

Bir gözlerin vardı, gözyaşım kaldı
    Bir yüreğin vardı, hatıran kaldı
    Bir sözlerin vardı, sitemim kaldı
    Bir hayat aşkım vardı, gitti yarım kaldı

Son bir acım vardı, o da sensiz kaldı
    Ah bu canım güllere yandı, sensiz nefes aldı
    Yar yalan değildi, bir rüya gibiydi
    Bitti yüreğimde acısı kaldı

Dön; nasıl kimle nerdeysen
    Dön; beni biraz sevdiysen
    Dön; yüreğimde hasret, çaresiz kaldı.

Benmi yanlış anladım diye soruyom. Bu arada kızı falan bayağı unuttum gitti. Aklıma bile gelmiyordu. Seviyorum mu diye düşündüm. Şu an ona karşı Hiç bir şey hissetmiyorum.

Sizce ne yapmalıyım. Kafam karıştı...

Hayırlı Akşamlar TEKERİNİZ HEP DÜZ BASSIN...! AMİN
    Açıkcası yalnıs anlama ama dalga geçer gibi ayrılmış senden.
    yine canı istemediğinde çeker gider.
    Dostluğunuz baki yollarınız ayrı olsun bana göre.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    memlekette herkes güzin abla

SUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson 1200 Nightster
    Kızın niyetinden çok senin ne istediğin önemli bence.
    Sen kızla ciddi bir ilişki istiyorsan, bil ki yaş tahtaya basmak üzeresin. Ufaktan yol ver kıza, bak keyfine.
    Hee... yok ben o dalgamı geçicem dersen, ozaman arkadaşa katılıp vurkaç hakkını kullanabilirsin.
    Ama bence hiç bulaşma. Kız mı kalmadı memlekette ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)