Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Malatya'ya geliyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Arkadaşlar nasip olursa bu cuma günü bir arabaya bakmak üzere Malatyaya geliyorum.Sabah saat 08:00 gibi uçantan inmiş olurum..
    Aracın olduğu yere gidiş,yetkili servis ekspertizi,noter satışı ve mümkün olursa trafik şubeden hemen ruhsatımı alıp eve dönmek istiyorum.15-20 gün ruhsat beklemek postaneleri gezmek istemiyorum.Trafik şubede ruhsatımı hemen almama yardımcı olabilecek bir tanıdığı olan varmıdır??

Birde dönüşte arabayla geleceğim ve yolu bilmiyorum aslında..Yol üzerinde sanırım Kayseriden geçmem gerekiyor ve bu bana yeğenlerimin evinde bir süre dinlenebilmek demek.
    Daha öncesinde Kayseride buradan bir kaç arkadaşla tanışma sohbet etme fırsatı bulmuştuk ama sanırım 3-4 yıl geçti hatırlayamıyorum..
    Bana yol üzerinde önerebileceğiniz,tavsiye edebileceğiniz bişeyler varsa dinlemeye hazırım.
    Yanlız gidiyorum,yanımda navigasyon cihazı,telefon ve şarj aleti olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasıl dönersin bilmiyorum ama dönmeyi becerebilirsen kayısı isterük
    yürekçe bunu beğendi.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    abi meraba. malatyadan dönüşte kırıkkaleye uğrarsan çay, ve yek ikram edebilirim. hemde tanışmış oluruz.
    yürekçe bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayısı mevsimi sanırım...bulduğum ilk bahçeye dalarım... hayatımda hiç yapmadığım şey..dilenirim len senin için...kimse vermezse satın almak ta diğer bir fikir olabileeer...
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi meraba. malatyadan dönüşte kırıkkaleye uğrarsan çay, ve yek ikram edebilirim. hemde tanışmış oluruz.
    navigasyon nereyi gösterirse yolum orası olacak...eğer oradan geçmem gerekiyorsa neden olmasın..hem tanışmış oluruz hem dinlenmiş olurum..
    Cuma namazını kılıp çıksam,Kayseriye varışım biraz dinlenmem tekrar yola çıkmam ve Kırıkkaleye varışımda saat kaç olur orasını inan hiç kestiremiyorum...
    hangi yol kaç saat sürer nereden geçer bilmiyorum..
    Allah razı olsun...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayısı mevsimi sanırım...bulduğum ilk bahçeye dalarım... hayatımda hiç yapmadığım şey..dilenirim len senin için...kimse vermezse satın almak ta diğer bir fikir olabileeer...

navigasyon nereyi gösterirse yolum orası olacak...eğer oradan geçmem gerekiyorsa neden olmasın..hem tanışmış oluruz hem dinlenmiş olurum..
    Cuma namazını kılıp çıksam,Kayseriye varışım biraz dinlenmem tekrar yola çıkmam ve Kırıkkaleye varışımda saat kaç olur orasını inan hiç kestiremiyorum...
    hangi yol kaç saat sürer nereden geçer bilmiyorum..
    Allah razı olsun...
    malatyadan gelirken kırıkkaleden geçmeniz mecburi diyebilirim. eğer olurda vakitli bi saatte geçerseniz beklerim. numaramı özelden yazıyorum ne olur ne olmaz not edin siz.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayisilari don vurmus maalesef.
    3 is arkadasim Malatyali ordan biliyom.
    Zaten 3 is arkadasim var.
    Bu da benim talihim.
    takendy, Sinan Aksu ve yürekçe bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Samet Abi, geçen hafta olaydı bende oralardaydım,
    Adana'ya yolun düşerse buraya da beklerim,
    Malatya içinde sana destek olmaya çalışırım,
    Kayısını hazırlatıyorum.

Rast gelsin...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Malatya'da yaşıyorum. şansına o gün çalışmıyorum. özelden numaramı gönderdim.

burada bi tane ekspertiz yeri açılmıştı yerini tam bilmiyorum ama eski sanayi küçük bir yer onu buluruz. olmadı birçok firmanın yetkili servisleri mevcut.

oradan merkezde bir notere geçeriz, şehir merkezi toplam 3-5 km zaten. oradan da emniyete gideriz. tanıdığım yok ama emniyette hizmetliyim, kimliğim bi ihtimal işe yarayabilir.

yol dönüşünü hiç dert etme, Ankara'ya kadar komple duble yol.

bu arada kayısıyı seçim günü don vurdu. geçen polis okulunun bahçesinde 100 kayısı ağacını gezdim, toplamda 15 adet çağala toplayabildim.

emniyetin orada noter varsa tüm işleri 500 metre içinde gerçekleştirebiliriz. eski sanayiyle emniyet yanyana.
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malatyadan gelirken kırıkkaleden geçmeniz mecburi diyebilirim. eğer olurda vakitli bi saatte geçerseniz beklerim. numaramı özelden yazıyorum ne olur ne olmaz not edin siz.
    İnşallah görüşürüz...
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayisilari don vurmus maalesef.
    3 is arkadasim Malatyali ordan biliyom.
    Zaten 3 is arkadasim var.
    Bu da benim talihim.
    Abi sen gelince geçen sene mahsulüde olsa kuru kayısı ayarlarız olma mı???
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samet Abi, geçen hafta olaydı bende oralardaydım,
    Adana'ya yolun düşerse buraya da beklerim,
    Malatya içinde sana destek olmaya çalışırım,
    Kayısını hazırlatıyorum.

Rast gelsin...
    Allah razı olsun Oğuz..dostum olduğunu bilmek bile güç veriyor bana...
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malatya'da yaşıyorum. şansına o gün çalışmıyorum. özelden numaramı gönderdim.

burada bi tane ekspertiz yeri açılmıştı yerini tam bilmiyorum ama eski sanayi küçük bir yer onu buluruz. olmadı birçok firmanın yetkili servisleri mevcut.

oradan merkezde bir notere geçeriz, şehir merkezi toplam 3-5 km zaten. oradan da emniyete gideriz. tanıdığım yok ama emniyette hizmetliyim, kimliğim bi ihtimal işe yarayabilir.

yol dönüşünü hiç dert etme, Ankara'ya kadar komple duble yol.

bu arada kayısıyı seçim günü don vurdu. geçen polis okulunun bahçesinde 100 kayısı ağacını gezdim, toplamda 15 adet çağala toplayabildim.

emniyetin orada noter varsa tüm işleri 500 metre içinde gerçekleştirebiliriz. eski sanayiyle emniyet yanyana.
    yetkili servise gideceğiz zaten..
    ama yazdıkların ilaç gibi geldi inanki..ben dedli dana gibi bi oraya bi buraya dolanıp dururum sanıyordum..demekki bir - iki saate işlem tamam olacak...
    adamlar beni havaalanından almaya çalışacaklar..
    arabanın yanına gidilecek,citroen yetkili servisine gidilecek okey alınırsa garanti bankasına uğranacak,noterde satış yapılacak,sonra trafik şubeden ruhsat alınıp tekrar garanti bankasına HGS almaya sonrasında istediğim zaman geri dönüş yoluna çıkabilirim...
    çok karmaşık gibi geliyor aslında ama yazdıklarına göre korkmuyorum artık...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC

yetkili servise gideceğiz zaten..
    ama yazdıkların ilaç gibi geldi inanki..ben dedli dana gibi bi oraya bi buraya dolanıp dururum sanıyordum..demekki bir - iki saate işlem tamam olacak...
    adamlar beni havaalanından almaya çalışacaklar..
    arabanın yanına gidilecek,citroen yetkili servisine gidilecek okey alınırsa garanti bankasına uğranacak,noterde satış yapılacak,sonra trafik şubeden ruhsat alınıp tekrar garanti bankasına HGS almaya sonrasında istediğim zaman geri dönüş yoluna çıkabilirim...
    çok karmaşık gibi geliyor aslında ama yazdıklarına göre korkmuyorum artık...
    citroen servisi-garanti bankası-emniyet hepsinin arası 1-1.5 km. emniyetin orada noter de olmalı diye hatırlıyorum ama yoksa bile oradan merkez gene 1.5-2 km. citroen servisinde hanımın uzaktan bi akrabası var, büyük ihtimalle orada olur. inşallah yardımım dokunur. abi yalnız perşembe 12 saat nobetten çıkacağımdan cuma sabahı beni uyandırman gerekebilir . motosikletle 15 dakikada yanında olurum merak etme

Motosikleti
    sanırım benimde servise gelmem 9 u bulur gibime geliyor..
    adamlar yeşilyurttaymışlar..oradan havaalanı ne kadar bir mesafe bilmiyorum..
    gelip almaya çalışacağız dediler,sağolsunlar mal sahibinin oğluda elinden gelen herşeyi yapmaya çalışıyor...

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    sanırım benimde servise gelmem 9 u bulur gibime geliyor..
    adamlar yeşilyurttaymışlar..oradan havaalanı ne kadar bir mesafe bilmiyorum..
    gelip almaya çalışacağız dediler,sağolsunlar mal sahibinin oğluda elinden gelen herşeyi yapmaya çalışıyor...
    yine samet. yine araba. yine sorun.

Motosikleti
    ülem sorun nerde??
    aslında sana beraber gidelim dicektim ama yolda yediklerinle ocaaama incir ağacı dikmekten korktum...

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ülem sorun nerde??
    aslında sana beraber gidelim dicektim ama yolda yediklerinle ocaaama incir ağacı dikmekten korktum...
    3gün sonra açmaya başlarsın konuları yolda kalırım la ben

Motosikleti
    Allah saklasın ,ağzını hayra aç ülem...

Motosikleti
    bu sabaha karşı yola çıkıyorum inşallah...
    Maxı77 arayacağım seni...
    Alman hastanesi varmış orada buluşacağız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

ülem 97 yi nasılda 77 ye indirmişim ama..arabayada böyle pazarlıkla fiyat indirimi yapabilirim inşallah....
    maxi97 bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sen benim memlekete gitmisin. Şimdi gördüm topacı. Hayırlısı olsun.... Güle güle kullan
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen benim memlekete gitmisin. Şimdi gördüm topacı. Hayırlısı olsun.... Güle güle kullan
    Allah razı olsun Sinan..
    Aldık arabayı..
    herşeyi hallettik,ruhsatı aldık,hgs kartını aldık (ama camda özel biyer varmış orada olmadığından okumadı) dönüşte Kayseriye uğradım sonra yolda Elmadağda mola verdim uykusuzluk bitirdi beni..sabah eve gelince nasıl yattığımı nasıl uyuduğumu hatırlamıyorum..saat 14:00 zorla kaldırdılar...
    benimle beraber gününü harcayan Emre kardeşimden Allah razı olsun...o olmasa işlerim çok daha zor olurdu...
    maxi97 bunu beğendi.
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Allah razı olsun Sinan..
    Aldık arabayı..
    herşeyi hallettik,ruhsatı aldık,hgs kartını aldık (ama camda özel biyer varmış orada olmadığından okumadı) dönüşte Kayseriye uğradım sonra yolda Elmadağda mola verdim uykusuzluk bitirdi beni..sabah eve gelince nasıl yattığımı nasıl uyuduğumu hatırlamıyorum..saat 14:00 zorla kaldırdılar...
    benimle beraber gününü harcayan Emre kardeşimden Allah razı olsun...o olmasa işlerim çok daha zor olurdu...
    abi çok bekledim seni. ortalama 40 motor ile cuma toplantımıza götürecektim. cuma günü türk chopper gurubundan bazı üye arkadaşlarda ziyaretimize geldiler. heralde geç saatte geçtin burdan.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    evet ya..Kayseride dinlenmeye niyetlenince (uyurum biraz dedim ama ne mümkün..) ,birde üstüne uykusuz olunca bir an önce eve gitmeliyim dedim..eve geldiğimde sabah saat 07:00 geçmişti.....düşün artık sizin oralardan geçtiğimde saat gece yarısını geçmişti demekki....
    yine de sağolasın...nasip değilmiş demekki..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)