Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Muhabbet kuşuma motor parçalarından isim ?? :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renkleri uyumlu olsa redline iyi olurdu
    Redline ben de düşünmüştüm.Blueline filan mı desem ki demiştim hatta ((:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    headers , akrepoviç , manet , elcik ,
    Didem17 bunu beğendi.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    radyatör
    Didem17 bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    erkekmiş.

o halde piston,gidon,topuz
    Didem17 bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    erkek sağlıklı bir kuşa benziyor. Hep söylerim hayvan sever insanlardan kimseye zarar gelmez. İnşallah beraber uzun zaman geçirirsiniz. Rüzgar güzel isim olmuş bence ben beğendim. bende cimcimeyi özledim aynı renkte dişi muhabbet kuşuydu. oyuncuydu kereta...
    Didem17 ve cousinecruis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda cbr-250
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erkek sağlıklı bir kuşa benziyor. Hep söylerim hayvan sever insanlardan kimseye zarar gelmez. İnşallah beraber uzun zaman geçirirsiniz. Rüzgar güzel isim olmuş bence ben beğendim. bende cimcimeyi özledim aynı renkte dişi muhabbet kuşuydu. oyuncuydu kereta...
    Ben bitkilere bakamasam da hayvanlara çok iyi bakarım ismini bile günlerce düşündüm ((: Çok hareketli kafesten çıktığında deli gibi uçuyor ve kendini çarpıp düşüyor....Ama olsun...Düşe düşe öğrenecek
    Hayvanlar özleniyor tabi evde bir birey oluyorlar çünkü...
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Didem17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bitkilere bakamasam da hayvanlara çok iyi bakarım ismini bile günlerce düşündüm ((: Çok hareketli kafesten çıktığında deli gibi uçuyor ve kendini çarpıp düşüyor....Ama olsun...Düşe düşe öğrenecek
    Hayvanlar özleniyor tabi evde bir birey oluyorlar çünkü...
    Bulunduğu odada yeniyse çarpar düşer odayı tanıdımı alıştımı çarpıp düşmez iyi birer birey oluyorlar hemde
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Röle-sekman-clips-somun-devil-akrep-yoşi-püskül-manet-çapır-duke-easy-rider-naked-case(topcase gibi)
    peg-artçı-alpine-star-dainese-revit-venom-kontra-sisy(sisy bardan)-handle
    Gece gece bu kadar
    Didem17 ve kemboo bunu beğendiler.

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle konu sahibinden özür dilerim konuyu biraz böleceğim.. Ben de cbr kullandığınızdan dolayı oyumu cıbır ismine veriyorum

Bulunduğu odada yeniyse çarpar düşer odayı tanıdımı alıştımı çarpıp düşmez iyi birer birey oluyorlar hemde
    Hiç kuş bakmayan biriyim ve çevremde bu konuda tecrübeli olan birisi de yok. Kuş alsam besleyebilir miyim ? Bakımı ne kadar zordur, neler yapılması gereklidir anlatır mısınız ?

Ayrıca kanarya almayı düşünüyorum. Bu kuş hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Yapıştır balansör gelsin :D sessiz sakin efendi bi kuş olur :D
    Didem17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Röle-sekman-clips-somun-devil-akrep-yoşi-püskül-manet-çapır-duke-easy-rider-naked-case(topcase gibi)
    peg-artçı-alpine-star-dainese-revit-venom-kontra-sisy(sisy bardan)-handle
    Gece gece bu kadar
    artçı ismini çok beğendim! hayatta hep bir artçı gibi

Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle konu sahibinden özür dilerim konuyu biraz böleceğim.. Ben de cbr kullandığınızdan dolayı oyumu cıbır ismine veriyorum

Hiç kuş bakmayan biriyim ve çevremde bu konuda tecrübeli olan birisi de yok. Kuş alsam besleyebilir miyim ? Bakımı ne kadar zordur, neler yapılması gereklidir anlatır mısınız ?

Ayrıca kanarya almayı düşünüyorum. Bu kuş hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
    kanarya beslemedim ama tabiki bakabilirsiniz kuşlar biraz dikkat ile bakımı çok kolay hayvanlardandır. İnternette bununla ilgili birsürü video ve yazı var biraz araştırırsanız kanarya ile ilgili herşeyi öğrenebilirsiniz. reklam olmasın ama uzmantv bu işleri öğrenmek için oldukça iyi oluyor

Bende konuyu sahiplendim konu sahibinden özür diliyorum
    Didem17 bunu beğendi.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    kusunun resmini gordugumde aklimdan ilk gecen kelime piston oldu. masallah diyeyim
    Didem17 bunu beğendi.

artçı ismini çok beğendim! hayatta hep bir artçı gibi

kanarya beslemedim ama tabiki bakabilirsiniz kuşlar biraz dikkat ile bakımı çok kolay hayvanlardandır. İnternette bununla ilgili birsürü video ve yazı var biraz araştırırsanız kanarya ile ilgili herşeyi öğrenebilirsiniz. reklam olmasın ama uzmantv bu işleri öğrenmek için oldukça iyi oluyor

Bende konuyu sahiplendim konu sahibinden özür diliyorum

İlginiz için teşekkür ederim internette genel bilgiler var. ben bir de kullanıcı yorumunu almak istedim ufak ama önemli ayrıntılar bazen belirtilmiyor. Mesela en çok merak ettiğim mevzulardan biri de şu: kuşlar istediğimiz zaman ötmeyi bırakır mı ? Kafesin üstünü örtsek susarlar( ötmeyi kesmek anlamında) mı ? Kafesten elimize alıp sevebilir miyiz, kaçarlar mı ? Acemilik her alanda var gördüğünüz gibi
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr-250

Cıbır da güzel...Ben de ce-be-re düşünmüştüm :D

İnternetten gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.Kuş seviyorsanız zaten bakımını da severek yaparsınız,Bir de ilgi çok önemli.

Annemlerin evde de kanaryamız var.Muhabbet kuşuna göre daha narin,hassas...Hep kanarya ve bülbül kasetleri dinletmiştik zamanında Çok güzel ötüyor.Sabah güzel bir kuş sesiyle uyanmak isteyen için kanarya ideal

Bu da kanaryamız : http://www.motosiklet.net/forum/hobiler/72652-hayvansever-motorcular-grubu-15.html

İnternetten gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.Kuş seviyorsanız zaten bakımını da severek yaparsınız,Bir de ilgi çok önemli.

Annemlerin evde de kanaryamız var.Muhabbet kuşuna göre daha narin,hassas...Hep kanarya ve bülbül kasetleri dinletmiştik zamanında Çok güzel ötüyor.Sabah güzel bir kuş sesiyle uyanmak isteyen için kanarya ideal

Bu da kanaryamız : http://www.motosiklet.net/forum/hobi...-grubu-15.html
    Hayalimdeki uyanış şeklini anlattınız Allahım ya ne kadar güzel bir kuşmuş o :D bacakları da benimki gibi incecik ve narin bakabilirim diyorsunuz yani Evin içinde dolaşması sizden biriymiş gibi davranması çok hoş. En yakın zamanda araştırıp almam lazım

Ayrıca paylaştığınız topiği görmem çok iyi oldu. Onun için de ayrıca teşekkür ederim
    Didem17 bunu beğendi.

Motosikleti
    İlginiz için teşekkür ederim internette genel bilgiler var. ben bir de kullanıcı yorumunu almak istedim ufak ama önemli ayrıntılar bazen belirtilmiyor. Mesela en çok merak ettiğim mevzulardan biri de şu: kuşlar istediğimiz zaman ötmeyi bırakır mı ? Kafesin üstünü örtsek susarlar( ötmeyi kesmek anlamında) mı ? Kafesten elimize alıp sevebilir miyiz, kaçarlar mı ? Acemilik her alanda var gördüğünüz gibi
    kanarya beslemedim ondan yorum yapmadım ama kafesin üstünü örterseniz gece oldu sanar susarlar bu bütün kuşlarda böyledir eğer kendinize alıştırırsanız elinize alırsınız seversiniz, oynarsınız benim muhabbet kuşum sabahları kendisi kafesinden çıkıp ben uyurken kafama konar yorganın içinde gezerdi beslemesi bakması eğlenceli hayvanlardır kuşlar. Didem17 nin dediği gibi ilgiyi biraz yüksek tutmak gerekir. Bırakın kaçmayı size alıştıktan sonra kafanıza pislemesinden bıkabilirsiniz

Bu da kanaryamız : http://www.motosiklet.net/forum/hobiler/72652-hayvansever-motorcular-grubu-15.html
    kanaryanız çok güzelmiş ya tipi süper kuşların eli yada ön ayakları yok ya o yüzden tiplerine bayılıyorum
    Didem17 bunu beğendi.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    jikle :D......
    Didem17 bunu beğendi.

kanarya beslemedim ondan yorum yapmadım ama kafesin üstünü örterseniz gece oldu sanar susarlar bu bütün kuşlarda böyledir eğer kendinize alıştırırsanız elinize alırsınız seversiniz, oynarsınız benim muhabbet kuşum sabahları kendisi kafesinden çıkıp ben uyurken kafama konar yorganın içinde gezerdi beslemesi bakması eğlenceli hayvanlardır kuşlar. Didem17 nin dediği gibi ilgiyi biraz yüksek tutmak gerekir. Bırakın kaçmayı size alıştıktan sonra kafanıza pislemesinden bıkabilirsiniz

kanaryanız çok güzelmiş ya tipi süper kuşların eli yada ön ayakları yok ya o yüzden tiplerine bayılıyorum
    Haha siz anlattıkça daha da çok ısındım kuşlara gezip durması benim de çok hoşuma gider. Lakin şöyle bir sorun var. Halıya felan pisleyebilir mi siz istemeden ? Pisledi diyelim temizlemesi kolay mıdır ? Annem çok titiz birisidir. O yüzden bu konu da önemli benim için
    kemboo bunu beğendi.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    merhaba benimde muhabbet kuşum var adı paşa.
    ismini ç ş gibi harfler olan bi isim koyarsam öğrenmesi kolay olur.
    edindiğim bilgiye göre cicikuş, canım gibi kelimeleri duymak çok hoşlarına gidiyomuş.
    ona göre bi parça bul
    kemboo ve Didem17 bunu beğendiler.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Mil... Krank mili
    Didem17 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)