Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Web Site Kurulum Hakkında Bilgisi Olan?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Arkadaşlar bir iki sayfam var facebookta. Onlar için bir web sitesi yapmak istiyorum. Web master yerine kendim uğraşarak şablon siteler varmış hazır, onlardan yapmak istiyorum. Bu konuda bilgi sahibi olan ve yardım edebilecek arkadaş var mı acaba? Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Hazır şablon olarak site yapılabilir fakat daha önce sitenin isim hakkını ve sitenin bulunacağı ana bilgisayarı kiralamanız lazım bunların hepsi bir mali külfet..
    dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Elegant 150
    Hiç bir şeyiniz otomatik olmaz o zaman. Ücretsiz olarak size danışmanlık hizmeti verebilirim. http://www.dnsserv.com adresinde bulunan iletişim araçları ile mesajınızın başına "Fırat Bey'in Dikkatine" yazarak veya telefon ile arayıp Fırat'ı isteyerek ulaşabilirsiniz.
    dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı netster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir şeyiniz otomatik olmaz o zaman. Ücretsiz olarak size danışmanlık hizmeti verebilirim. http://www.dnsserv.com adresinde bulunan iletişim araçları ile mesajınızın başına "Fırat Bey'in Dikkatine" yazarak veya telefon ile arayıp Fırat'ı isteyerek ulaşabilirsiniz.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim. Fırat bey kim? Siz misiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Aslında benim aradığımda bahsettiğiniz gibi birşey. Host- Domain vs imkanınıyla birlikte satın alınıyormuş galiba şablon sitelerde. Çok büyük meblağlalar olmadığını duydum ama....
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    Elegant 150
    Fırat benim . Yalnız kişisel eposta adresimi bu tarz açık ortamlarda paylaşamıyorum. info@dnsserv.com mail adresine belirttiğim başlık ile ulaşabilirseniz size dönüş yapabilirim ve yardımcı olurum.
    dionysos06 bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Www.joomlanedir.com sitesini ziyaret edip adımları takip edin. Ardından joomla kullanmayı düşünebilirsiniz. Joomla ücretsizdir, fakat alan adı ve hosting ücreti ödemeniz lazım
    dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Www.joomlanedir.com sitesini ziyaret edip adımları takip edin. Ardından joomla kullanmayı düşünebilirsiniz. Joomla ücretsizdir, fakat alan adı ve hosting ücreti ödemeniz lazım

Tamam hemen inceliyorum. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Bakalım saınırım hallettim. Gün içinde teslim edecekler Facedeki gurubu https://www.facebook.com/groups/motosikletgezilerim/ ve site ise www.motosikletgezilerim.com şimdi sırada logo filan bulmakta hediyeli logo yarışması mı düzenlesem ne yapsam bilemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Alıntı netster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırat benim . Yalnız kişisel eposta adresimi bu tarz açık ortamlarda paylaşamıyorum. info@dnsserv.com mail adresine belirttiğim başlık ile ulaşabilirseniz size dönüş yapabilirim ve yardımcı olurum.
    Sizin desteğinize çok ama çok ihtiyacım olacak hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)