Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Biten Bir Aşkın Ardından Giden Yolun Hikayesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    unutmak için diğerini çok daha sevmen gerekir.sevemessen..asla mutlu olamassın...
    soycan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    İnsanın kaybettiği ailesinin acısı bile hafifliyorsa zamanla, bu dünyada unutulmayacak birşey yoktur.Elinde kalanlara tutun.Bir gün bunları yazan sen değilmişsin gibi gelecek.O zamana kadar tek yapman gereken kendine karşı olan sorumluluklarını canın istemese de yerine getirmek.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan

Okurken bunu dinleyin.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Dostum fark ettiysen cevap yazan her iki kişiden biri "ben de, bir zamanlar ben de, aynısı..." diye başlayan şeyler yazmışlar.

Yemek gibi, su gibi, hava gibi bişe aşk da. Su nasıl ki tüm canlıların susuzluğunu gideriyorsa, yemek ve hava nasıl ki kendi ihtiyaçlarını gideriyorsa aşk da her bir insanda aynı şekilde tecelli ediyor.

Söyleyecek hem çok şey var, hem de hiçbir şey yok.

Şöyle söyleyeyim, şu an sana bir sürü şey yazmak istiyorum ancak an itibarı ile o kadar çok yorgunum ki, fiziksel durumum duygularımı açıklamama imkan vermiyor. Pilim bitmiş durumda.

Olaya bu şekilde bak sen de. Elin, ayağın olmasa da o olsa dersin ama kazın ayağı öyle değil. Dediğim gibi, yorgunluktan ölüyorum, yarın devam edeceğim.
    halilom ve ellaksakir bunu beğendiler.

Sene 99 , hehh işte herkes 3-5 aşağı yukarı dem vurmuş benzer kırılmaları, o zaman dalga geçen arkadaşlarım/arkadaşşklarım dedikleri şu; iyiki olmamış tek dabancasın keyfine bah, bazen düşününce hakikaten iyiki olmamış diyorum.

Filinta gibi adamsın, jön sıkma canını "Her işte bir hayr vardır".
    cenkito, yunusus, dockerengin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Cok severim boyle muhabbetleri sabaha kadar dinlerim.vardir herkesin bir hikayesi

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    ah be abi okudum çok üzüldüm,

bende benzerini yaşadım fakat sonu aynı değil, yani şimdilik
    2 yıllık bir ilişkim var ileride evlilik için plan yapıyorduk 2013 aralıkta istanbulda yaşayıp çalışırken yaşamayı planladığımız bodruma gelip iş buldum yerleştim hanımefendi hala izmirde 2 hafta sonra tartıştık bitti dedi ben dağıldım tabi hedef tek hobim olan motorsiklet ama evlilik planları olduğu için para lazım diye motorumu satmıştım hayalim dragstar dı tabi :D aradım buldum nasılolsa ayrıldık ya artık alıp en azından onunla mutlu oldurum.buldum birtane tabi o kafayla ilk baktığım dragstar ı aldım.bursa'dan bodrum'a yola çıktım balıkesir'de sağ bacağımın yağ olduğunu farkettim akhisar'da amortisör'den takır tukur ses gelmeye başladı(miller yamuk haliyle amortisör keçeleri patlamış yolda :D )neyse manisa'da yaptırdım sıkıntı kalmadı( bu arada manisa Ege Motor Rıdvan usta 10 numara ustadır fakat sadece japon alman ve büyük motorlara bakıyor)bodruma geldim 1 hafta sonra bir inceliyim dedim motoru daha önce açmışlar contalar kesme yağ damlatıyor fln. patlak motor yani.2 ay sonra barıştık :D keşke almasaydım bak biriktirdiğim para gitti dedim.4-5ay bindim takas yaptım kanuni tiger'la para lazım evlenicem diye.yüzükleri aldık istemeye gidicez ailelerle sözleştik.nişan düğün hazırlikları.geçenlerde yine tartıştık ben yine motora sardım.tiger la olmaz dragstar ya da shadow 750 almayı koydum kafaya motor arıyorken barıştık :D . meğer hatunun modeli böyleymiş tartışınca ayrıldık moduna giriyormuş ne bileyim kullanma kılavuzu yokki tartışınca bir süre beklemek lazımmış zaten o arıyor bir süre sonra :D

kısacası kafan bozukken hiç mi hiç yaklaşma motora bence ne kullan nede alım satım düşün :D sonra benim gibi kapının önünde kanuni tiger'la bakışırsın. :D atsan atılmaz satsan satılmaz :D

insallah daha güzel bir ilişki yaşarsın belkide tekrar barışıp daha kuvvetli şekilde devam edersiniz
    fertan ve saykem bunu beğendiler.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Okuyup uzulmemek elde degil her cümleden hemen hemen herkes kendine pay bulabiliyor.

Bazi cümleler varki insanın kalbini acitiyor.

Kolay değil boyle durumları atlatmak biliyorum kulaga kotu gelecek ama iyi bir psikolog gercekten bu donemi atlatmak icin yararli oluyor.
    tuzsuzdeli, yunusus, kemboo ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    İyi kötü güzel çirkin tüm yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkürler..
    Canım çok yandığı zamanlarda oturup birşeyler yazmak iyi gelmiştir hep.. Bu kez yazdıklarımı paylaşmak istedim sadece.. Durumun farkındayım elbetteki düzelecek böyle kalmayacak, bu kadar acıtmayacak hiçbir zaman hiçbir olay belki ama illaki geçecek..
    Biliyorum herkes benzer olaylar yaşamıştır hayatında ve herkesin yaşadığı aşk kendisine göre en büyük en kutsal olanıdır.

Yaradan kimseye kaldıramayacağı bir yük vermez.. Kaldırabileceğimizi biliyor ki bunu yaşadık..
    Hayırlısı olsun..
    dockerengin, rogget, halilom ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi kötü güzel çirkin tüm yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkürler..
    Canım çok yandığı zamanlarda oturup birşeyler yazmak iyi gelmiştir hep.. Bu kez yazdıklarımı paylaşmak istedim sadece.. Durumun farkındayım elbetteki düzelecek böyle kalmayacak, bu kadar acıtmayacak hiçbir zaman hiçbir olay belki ama illaki geçecek..
    Biliyorum herkes benzer olaylar yaşamıştır hayatında ve herkesin yaşadığı aşk kendisine göre en büyük en kutsal olanıdır.

Yaradan kimseye kaldıramayacağı bir yük vermez.. Kaldırabileceğimizi biliyor ki bunu yaşadık..
    Hayırlısı olsun..
    İşte budur. Helal olsun. (Çok bunaldığım zamanlarda 20-25 yıl sonraki hayatımı hayal ederim, yaşlı halime uzaktan bakmaya çalışırım. İyi geliyor, tavsiye ederim.)

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    yazıp yazıp siliyorum bir türlü cevap yazamadım.
    ben kendimi bu şekilde avutmaya çalışıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=chm8ladwOVM

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

halilom bunu beğendi.

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    dokundu be birader
    halilom bunu beğendi.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Zor dönemden geçiyorsun abi Allah yardımcın olsun. Bu olayların tesellisinin zaman olduğunu düşünüyorum. Bir an önce her şey yoluna girer inşallah.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ah beaa

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    Memleketimize gelip bir acı kahvemizi içmeden gitmişsin, diğer konu hk. zaman her şeyin ilacı, başlarda kolay değil elbet ama unutulmayan hiç bir şey yok şu hayatta...

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    yunus Derdi veren Yaradan dermanını da elbet vermiştir kardeşim

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Çekilecek çilemiz varmış çekmekle meşgulüz yapacak birsey yok abi..
    halilom bunu beğendi.

AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malesef kardeşim neredeyse hepimiz yaşadık bunları hatta kimimiz birden fazla yaşadı. Yapacağın tek şey dostlarınla daha fazla vakit geçir. Daha çok gez daha çok eğlen. Canını en çok geceler yakar, onada çözüm film izle, çık dolaş, geceleride muhabbet edeceğin dostların vardır onlarla takıl bir şekilde geçecek için ezilsede bir süre sonra acın geçecek. Böyle zamanlarda hep aklıma bir söz gelir paylaşmak istedim.
    "Evet belki seni sevdiğim gibi sevilmeyi kimseler hak etmeyecek. Ama şu var ki; Bu yürek; Hak etmese de, elbet seni unutmak için birilerini senden çok sevecek..." ;)

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    hacı naptın gece vakti boşver hakkınızda hayırlısı buymuş demekki. demek kolay biliyorum ama yapacak birşey yok

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Ne yazık ki seni çok iyi anlıyor ve üzüntünü paylaşıyorum... Zira başka bir şey de gelmez elimden. Sabah sabah hüzünlendirdin yaw. Nerden di gördüm yazıyı.
    Bir garip yolcu...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)