Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kia Rio 1.5 Comfort kullanicilarina ihtiyacim var

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    2004 model kia rio 1.5 benzinli comfort paket arac almayi dusunuyorum 93binde orjinaldegisensiz 15750 yazmisda 1500014750 birakirakir diye tahmin ediyorum sizden ogrenmek istedim arac genel olarak nasil bir arabadir bakim olarak parca olarak kalite ve konfor olarak birde benzinlisi ne yakar lpg lisi ne yakar kullanan arkadaslarin yorumlarina ihtiyacim var simdiden.tesekkurler
    Cadde34 Motosiklet Tutkunlari

Cadde34MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Serdar abicim araç bir arkadaşımda vardı açıkcası kia için çok tecrübem olmasa da benim 2012 yılında arkadaşımda olan araç 2010 modeldi ve kullanım tarzından ötürü biraz dökülüyordu 80.000 km deki araç.

yani bu araç piyasada sayısı çok olan bir araç değil en net yorumu aracı teste soktuğunda söylerler motor durumu için %70 iyi %90 iyi yada direk alma diye bir yorum yapmaları gerek bakan ustaların yerinde olsam b kasa corsa,polo ve getz lere bakardım. piyasası daha aktif olan araçlar olduğu için öneriyorum sana bu modelleri.

Parça olarak 2004 model aracın parçasını bulmak biraz zor yetkili servisler pahalı.
    Konfor kısmına gelince kesinlikle sınıfının vasat araçlarından birtanesi

Hayırlısı olsun yine de araç çok içine sindiyse düşün abi bunlar benim kişisel yorumumdur.
    serdar37100 bunu beğendi.

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    bir cok foruma baktim bu arac icin hic olumsuz bir yorum goremedim yakit konusunda olsun konfor konusunda olsun parca konusu istanbulda sikinti olmaz o konuda endisem yok rover gibi araclarin bile aksarayda parcalari bulunuyor bilmiyorum arac hosuma gitti oturakli ve genis gorunuyor yarin birtanesine bakmaya gidecegim nasipse olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:33 ----------

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=33972258&p=1#33972258

burada baya yakit konusu incelemis kullanicisi tarafindan bugunku benzin fiyatlari ile hesaplarsak arac 30 33 kr falan yakiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler