Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ya sabır acayip sinirliyim bi bakın!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Ya abiler ne yapsam birilerine batıyor söyle açıklayayım;
    Motor alıcam Ehliyet sınavlarına girdim anneannem küsüyo, sevgilim trip atıyor her gün binme diyor hatta alma diyor babam, cocukmusun sen araba alalim B ehliyet al koca adam oldun arabaya bin diyor, sevgilim surekli annesiyle tanistirmak istiyor istemiyorum cekinirim diyorum trip atiyo, sabah erken kalkamayip onu okula kadar birakmazsam trip atiyor okul cikisi almazsam trip atiyor sabah ilk gunaydin mesajini atmazsam trip atiyor, gece iyi geceler seni seviyorum diye mesaj atmazsam trip atiyor, eski sevgilim ile yurudugum sokaklara girmemi istemiyor, hatta bugun eski sevgilimin okulunda sinava girdim ona bile bi dunya laf etti, neymis efendim onu cok ihmal ediyomus Her hafta 3 defa hali sahaya gidiyomusum Spor salonuna gidiyomusum Fenerbahceye ondan daha cok deger veriyomusum, cok umursamazmisim bak bak dogum gununde 15 dk gec gelmisim diye yanina laf ediyor, elini tutmayinca laf ediyo , sarilmayinca, sinemada neden filmi izlemisim ona sarilip romantik davranmamisim daha binlerce sayabilirim, biktim en son bugun delimisin lahn ruh hastasi manyak dedim birazda sesimi yukseltip kufrettim, universiteye gidicem ders calisiyorum surekli bos zamanda, gec mesaj atiyomusum diyede laf ediyo sesimi cikartmiyorum artik burnumdan getirtti. bu sabah en son tartistik ne halin varsa gor dedim eve gittim. hic aramadim o da aramadi sinir bozuk bide o AhmetAbi kizdiriyo beni kotu bi laf diycem o olucak, ee sonra bende insanim zaman zaman arkadaslarimlada vakit gecirmek isterim hergun okuluna kadar gidip saph
    Hayal Perest, krd, ilkervirlan ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Profil Resminde'ki Rambo'yu Kendine Örnek Al, Kim Nereden Vurursa Vursun Yıkılma

Bunuda Demeden Geçemeyeceğim; Acı Yok Rockyyyyyy
    Hayal Perest, dental_land ve yqavuzhyan bunu beğendiler.

Hayal Perest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Xcg 150
    Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya abiler ne yapsam birilerine batıyor söyle açıklayayım;
    Motor alıcam Ehliyet sınavlarına girdim anneannem küsüyo, sevgilim trip atıyor her gün binme diyor hatta alma diyor babam, cocukmusun sen araba alalim B ehliyet al koca adam oldun arabaya bin diyor, sevgilim surekli annesiyle tanistirmak istiyor istemiyorum cekinirim diyorum trip atiyo, sabah erken kalkamayip onu okula kadar birakmazsam trip atiyor okul cikisi almazsam trip atiyor sabah ilk gunaydin mesajini atmazsam trip atiyor, gece iyi geceler seni seviyorum diye mesaj atmazsam trip atiyor, eski sevgilim ile yurudugum sokaklara girmemi istemiyor, hatta bugun eski sevgilimin okulunda sinava girdim ona bile bi dunya laf etti, neymis efendim onu cok ihmal ediyomus Her hafta 3 defa hali sahaya gidiyomusum Spor salonuna gidiyomusum Fenerbahceye ondan daha cok deger veriyomusum, cok umursamazmisim bak bak dogum gununde 15 dk gec gelmisim diye yanina laf ediyor, elini tutmayinca laf ediyo , sarilmayinca, sinemada neden filmi izlemisim ona sarilip romantik davranmamisim daha binlerce sayabilirim, biktim en son bugun delimisin lahn ruh hastasi manyak dedim birazda sesimi yukseltip kufrettim, universiteye gidicem ders calisiyorum surekli bos zamanda, gec mesaj atiyomusum diyede laf ediyo sesimi cikartmiyorum artik burnumdan getirtti. bu sabah en son tartistik ne halin varsa gor dedim eve gittim. hic aramadim o da aramadi sinir bozuk bide o AhmetAbi kizdiriyo beni kotu bi laf diycem o olucak, ee sonra bende insanim zaman zaman arkadaslarimlada vakit gecirmek isterim hergun okuluna kadar gidip saph
    Valla kardeşim sevgilin kıskançlık sınırını aşmış gitmiş.bu kadar da sıkmak olmaz,sen al motorunu ehliyetini ne yapıyorsan yap.şimdiden alıcağın motor ve ehliyet hayırlı uğurlu olsun.bu kadar da sıkmak olmaz ki
    Yeni sürücüler gidecekleri yer seçer ve giderler,eski sürücüler yön seçer
    ve giderler.
    İnsanlar motosiklet gibidir,her birinin farklı tarzı ve özelliği vardır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı Hayal Perest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeşim sevgilin kıskançlık sınırını aşmış gitmiş.bu kadar da sıkmak olmaz,sen al motorunu ehliyetini ne yapıyorsan yap.şimdiden alıcağın motor ve ehliyet hayırlı uğurlu olsun.bu kadar da sıkmak olmaz ki
    Elalemin kizi diye sabrediyorum yoksa agzinin ortasina bi tane patlatasim var bayiltana kadar dovesim var, ayni zamanda kick boks yapiyorum elimin ayari yok bi gun biri elimde kalacak
    azizsele, esc, krd ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Acı yok!!!!!! felsefen bu olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Bazen sinirden gozumdrn yaslar geliyor kapi duvar yumrukluyorum , aman be bi gun cok fena olucak. Cidden eski sevgilimi ozledim o bunun yaninda pamuk seker gibiydi anlayisliydi hatasini kabul eder hic kavga cikartmaz olaylari alttan alirdi, bu oyle mi bildigin, gangster kari, neymis gps takip tasicakmisim yanimda nerde oldugumu bilecekmis izin vermedigi sokaga giremicekmisim ruh hastasi hocam normalde spor yaptigimdan cok az sigara icerim bunun yuzunden bugun 4 paket sigara ictim, normalde haftada 3-4 tane, gencligimi bitirdi erkenden yaslandimi hissediyom, cok sinirlendirdi beni

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    ağzının üstüne bir tane patlat
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

aklına bir şey takılıyorsa sorun var demektir sorunlardan uzaklaş

" icerim bunun yuzunden bugun 4 paket sigara ictim "

Erkek adamın geçirdiği mutasyon dönemlerin'den bir tanesini yaşıyorsun, tüm samimiyetim ile yazıyorum, eldekilerin değerini bil!!

Pek tabii kişilikten taviz verme, ancak "alt'tan almayı" "peki olur" demeyi ihmal etme

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " icerim bunun yuzunden bugun 4 paket sigara ictim "

Erkek adamın geçirdiği mutasyon dönemlerin'den bir tanesini yaşıyorsun, tüm samimiyetim ile yazıyorum, eldekilerin değerini bil!!

Pek tabii kişilikten taviz verme, ancak "alt'tan almayı" "peki olur" demeyi ihmal etme
    eldekilerin degerini bil derken?keske eski sevgili.n degerini bilseydim Ah Ecem ah çok özledim onu ama bu simdi ki manyak cikti, ilk baslarda boyle degildi sonradan bozdu kafayi siyrik kafali

Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eldekilerin degerini bil derken?keske eski sevgili.n degerini bilseydim Ah Ecem ah çok özledim onu ama bu simdi ki manyak cikti, ilk baslarda boyle degildi sonradan bozdu kafayi siyrik kafali
    İyi akşamlar sweet dreams

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar sweet dreams
    Keske aciklama yapsaydin

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Eski sevgilini özlediysen yenisi çoktan eskimiş demektir. Topukların kıçına vura vura kaç ondan.
    Bak ehliyetini de alıyormuşsun. Motoru da alınca sevgiliye falan ihtiyaç kalmıyor. Motor senin sevgilin, sen tüm kızların sevgilisi olacaksın.
    maxi97 bunu beğendi.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Ya Sev Ya Terket...

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ergen olmak olmak çok güzel birşey ya biz unuttuk ne yazık ki, bi halt varmış gibi büyüyoruz boyna değerini bil bu dertlerin.
    dental_land, maxi97 ve esc bunu beğendiler.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Özel hayatını forumlarda paylaştığının hata olduğunu anladığın yaşa geldiğinde , bu sorunlarından kurtulmuş olacaksın . Sabret , büyü .

Alıntı dental_land adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel hayatını forumlarda paylaştığının hata olduğunu anladığın yaşa geldiğinde , bu sorunlarından kurtulmuş olacaksın . Sabret , büyü .

Bak sen bu güzel abiyi örnek al.. Çok güzel konuşmuş...

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Allah sana kolaylık versin kardeşim. Bu yaşadığın gençlik sorunlarının geçici olduğunu unutma, çok bunaldığın zamanlarda gelecekle ilgili hayaller kur. Örneğin 20 yıl sonra nasıl bir adam olacağını, nasıl bir hayat yaşayacağını kafanda canlandırmaya çalış. Ben öyle yaparak rahatlıyordum. Ayrıca canlılara şiddet uygulamayı da aklından çıkarsan iyi edersin. Seni ve sevdiklerini üzecek şeylere sebep olma. İnsanlara içini dökmekten de çekinme.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bir tane hayatin var onu da boyle zehir ettirme kendine ayril gitsin.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    O hatunu salla gitsin bu kadar kapris adamı dertli eder. Anneannenin de git elini öp ona biraz sevimlilik yap yanaklarını sık gönlünü al Al bi motor bak keyfine

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)