Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Recep İvedik 4 Orjinal Fragman Yayınlandı Buyrun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Bu filmleri izleyipte gülenler var mı hala?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş ya ne adamlarsınız şu forumda belli süredir bulunmamış olsam ve buna bağlı olarakta nasıl bir topluluk olduğunuzu tahmin edemesem. Buraya mesaj yazanların bu mesajlarını gördükten sonra hepinizin ordinaryus profesör olduğunaza kanaat getirirdim. Görende gün boyu bilimsel araştırmslar yapan hiç eğlenmeyen boş vakit geçirmeyen kişilersiniz sanacak. Yaw arkadaş nedir sizin derdiniz adam yapmış film denmeyen kalmamış tamam.küfür var haklısınız ancak bunu o gözle seyrederseniz zaten gülemezsiniz bende gülemem. Küfüre sizden çok hoşnutsuzluğun vardır belki de ama izledimi gülüyorum bu kadar basit yani siz buna gülemiyorsunuz bende Kemal sunal'a doya doya gülemiyorum çocukça geliyor meşhur gülüşüne komik derler ben hoşlanmıyorum ancak gülene birşey demiyorum deme hakkımda yok zaten. Şimdi ben recep ivediğe gülüyorum diye boş insan mıyım ???? Kesinlikle hayır, bunu kabul etmiyorum. Ne zaman boş insan olurum biliyor musunuz? Ben söyleyeyim size şöyle ki; ben o filmi izler ve geri zekalı özentiler gibi hayatıma uyarlamaya çalışırsam hareketlerimi o yöne kaydırırsam işte o zaman boş insan olurum hatta vasıfsızın teki olurum. Ben ki birçok sahnesini tekrar izlediğimde gülen gülmesem bile tebessüm eden fakat küfretmekten utanan topu topu kaskın içinden ettiğim küfürleri saymassak hayatımda maksimum 3-4 kez küfür etmiş biri olarak hiç de aptal değilim veyada o yakıştırdığınız durumlarda değilim. Bu tarz filmler izlenir gülünür edilir ve o film o sinemada kalır hayata taşınmaz. Ve artı olarakta bu filmler erkek arkadaştan başkasıyla seyredilmez. Bu kadar basit bir olay bu herkesi aşağılamayın durduk yere biraz düşünün yazdıklarınızı veyada hitap ettiğiniz kişileri özel olarak belirtin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Anlatım bozuklukları olabilir telefondan yazdım bütün cümlelere hakim olamıyorum bu yüzden. Hepiniz kalın sağlıcakla...
    CxAnKACx ve astorojna bunu beğendiler.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Recep İvedik Türk erkeğinin içten içe beslediği duyguları alenen dışa vuran bi karakterdir.
    Her Türk erkeğinin içinde biraz İvedik'lik vardir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)