Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

World Of Warplanes Oyununu Sakın İndirmeyin

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    S.a hayırlı geceler arkadaşlar World Of Warplanes Oyununu Sakın İndirmeyin ben videolara fln kandım online savaş uçağı fln indirdim toplan 7gb + sürüm fln derken 3 gb ordan 10 gb mal oldu bide oyun açılıyor e-posta şifre giriyorsun bağlan diyorsun bağlanmıyor sorun bendedir diye iki defa yükledim toplam 20gb boşa gitti bide 20gb inerken geçen süresi siz düşünün bu oyunu düşünen yada oynamak isteyen varsa hiç bulaşmasın....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    sorunsuz şekilde oynuyorum siteye üye oldunuzmu ve e-mail aktivasyon kodunu onayladınızmı?

LÜTFEN bir oyun için eleştiri yapmadan hatanın nedenini bulalım sonra eleştirelim.
    TimCage, agrasiwe ve maxi97 bunu beğendiler.

bencede oyuna üye olmamışa benziyorsun. iki yıldır diğer oyunu world of tanks ı oynuyorum. wargamingin oyunları güzeldir. problem sizde.
    maxi97 bunu beğendi.

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende indirdim ama pek umduğum gibi çıkmadı açıkcası

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Simülasyon tadında istiyorsanız eğer War Thunder'ı öneririm. War of planes yanında bebek gibi kalır
    Uway bunu beğendi.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Wargaming oyunları iyidir. World of tanks yükle, e100 - t110e4, Wt auf e100, T57 heavy dene gel o zaman yorum yap.
    maxi97 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Sorun bende değil aktivasyonda yaptım 2-3 defa üyelik açtım siteye konu açtım kendi sitelerine ticketta attım bi çözüm sunan yok blamirin dediği gini çoğu kişide war thunderı öneriyor.... ona yönelecem artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

ŞUAN ARANIZDA WORLD OF WARPLANESİ OYNAYAN YADA OYUNA GİREN VARMI ??

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Okumayı bilmeyen adamlardan hiç hazzetmiyorum arkadaş
    kaanklky ve arca94 bunu beğendiler.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Bende hem World Of Tanks hem World Of Warplanes oynuyorum her hangi bir sıkıntı yok. Sorunun sende olduğunu düşünüyorum. Doğru üyelik aldığından emin ol bence.

Oyuna gelicek olursak kesinlikle joystick ile oynanmalı daha kıvrak oluyorsunuz ama ona da alışmam çooookkkk uzun zaman almıştı
    World Of Tanks ı kesinlikle öneririm indirip oynayın.

Motosikleti
    Subaru Xv
    Foruma World of tanks konusu açmak lazım.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    aşırı tırt bir oyun.War thunder i tavsiye ederim.
    blamir bunu beğendi.

restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    başlıkta sakın indirmeyin falan yazınca tırstım aha dedim yedik virüs mirüs gitti bilgisayar
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

Merhaba Ose,

Öncelikle Wargaming oyunlarını yaklaşık 75 milyon kişinin oynadığını belirtmek isterim. Yani kimsenin kotasını boş yere harcama gibi bir amacımız yok. Fakat dilersen sana sorununu aşabilecek birkaç ipucu verebilirim. Öncelikle kullanıyor isen arka planda çalışan 3. parti programların (Anti virüs, spyware ve güvenlik duvarı gibi) oyuna izin verdiğine ve gereksiz olanların kapatıldığından emin olurdum. Bazı durumlarda DNS ve/veya DNS değiştirici programlarda bağlantı hatası almana sebep olabilir. Sorununun devam etmesi halinde her zaman destek birimimize bilet gönderebilirsin. Aynı zamanda resmi forumlarımızda sana her konuda yardımcı olmaya hazır yöneticilerimiz ve oyuncularımızda bulunmakta. Umarım en kısa sürede sorununu çözer ve aramıza katılırsın.

Nasıl bir bilet oluşturabilirim?
    https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/61/21/how-do-i-submit-a-ticket

World of Warplanes Resmi Forumu
    http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/forum/402-forum/

İyi oyunlar!
    Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz

Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı Wargaming_TR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ose,

Öncelikle Wargaming oyunlarını yaklaşık 75 milyon kişinin oynadığını belirtmek isterim. Yani kimsenin kotasını boş yere harcama gibi bir amacımız yok. Fakat dilersen sana sorununu aşabilecek birkaç ipucu verebilirim. Öncelikle kullanıyor isen arka planda çalışan 3. parti programların (Anti virüs, spyware ve güvenlik duvarı gibi) oyuna izin verdiğine ve gereksiz olanların kapatıldığından emin olurdum. Bazı durumlarda DNS ve/veya DNS değiştirici programlarda bağlantı hatası almana sebep olabilir. Sorununun devam etmesi halinde her zaman destek birimimize bilet gönderebilirsin. Aynı zamanda resmi forumlarımızda sana her konuda yardımcı olmaya hazır yöneticilerimiz ve oyuncularımızda bulunmakta. Umarım en kısa sürede sorununu çözer ve aramıza katılırsın.

Nasıl bir bilet oluşturabilirim?
    https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/61/21/how-do-i-submit-a-ticket

World of Warplanes Resmi Forumu
    http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/forum/402-forum/

İyi oyunlar!
    Hocam ben seni başka forumdada görmüştüm. Bu foruma world of tanks paylaşım konusu açarsan iyi olur.İyi çalışmalar.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben seni başka forumdada görmüştüm. Bu foruma world of tanks paylaşım konusu açarsan iyi olur.İyi çalışmalar.
    Aynen güzel olur. Okul zamanı yurtta kaldığım için net yavaş oluyor oyunda çok ping oluyor bu yüzden fazla oyuna yüklenemedim genelde tatil zamanları eve gelince oynuyorum. Şuan IS e kadar geldim bir yandan da M6 dayım T29 istiyorum ama M6 beni çileden çıkarıyor çok sıkıyor yandan da 2-3 TD olsun 1 tane KTM olsun ve hafif 1-2 tank kasıyorum oyundaki nickim ProtoCooL daha oyunda çoookkk noob um diyebilirim vakit buldukça araştırıp kendimi geliştiriyorum oyun bence MÜKEMMEL!

Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen güzel olur. Okul zamanı yurtta kaldığım için net yavaş oluyor oyunda çok ping oluyor bu yüzden fazla oyuna yüklenemedim genelde tatil zamanları eve gelince oynuyorum. Şuan IS e kadar geldim bir yandan da M6 dayım T29 istiyorum ama M6 beni çileden çıkarıyor çok sıkıyor yandan da 2-3 TD olsun 1 tane KTM olsun ve hafif 1-2 tank kasıyorum oyundaki nickim ProtoCooL daha oyunda çoookkk noob um diyebilirim vakit buldukça araştırıp kendimi geliştiriyorum oyun bence MÜKEMMEL!
    Bendede E100 ve t110e5 var hocam. T110e5 ve serisini tavsiye etmem. Amerikan ağacı kasacaksan helcat yolundan t110e4 kas. e100 gibi 800-900 vurur zırhıda iyidir. t110e5 TigerII ile denk yani Tier10 sınıfını doldurmayan bir tank. Topu 350 zor vurur, zırh desen her yerden delerler. Harcanan vakte yazık.

Onun dışında Wt Auf E100 - T57 Heavy ve Maus ve Is4 10 numaradır. Ktmlerin hepsi nerf yedi. İsabet oranı-süresi desen yerlerde, dolum süresi neredeyse yarı yarıya uzadı. Uğraşmaya değmez benim görüşüm.

İyi günler.

Merhaba Ahmet Abi,

Nickinizden dolayı otomatik olarak benim abim sayılırsınız Sorunuza gelirsek forumda dilediğiniz başlığı açabilirsiniz. Bana da bir link göndermeniz halinde seve seve size bu başlık altında yardımcı olmaya çalışırım. World of Tanks ile yeryüzünde, World of Warplanes ile gökyüzünde ve umarım yakında World of Warships ile de sularda görüşmek üzere.

İyi oyunlar!

Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı Wargaming_TR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ahmet Abi,

Nickinizden dolayı otomatik olarak benim abim sayılırsınız Sorunuza gelirsek forumda dilediğiniz başlığı açabilirsiniz. Bana da bir link göndermeniz halinde seve seve size bu başlık altında yardımcı olmaya çalışırım. World of Tanks ile yeryüzünde, World of Warplanes ile gökyüzünde ve umarım yakında World of Warships ile de sularda görüşmek üzere.

İyi oyunlar!
    Konuyu açtığımda sizi haberdar ederim, ilgi ve alakanız için teşekkürler. İyi çalışmalar

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    E mailden üyeliğini aktifleştirdinmi ?

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende wot oynuyorum ama sea serverinda. IS4 IS7 ve E100 var.(diger tier leri saymiyorum) tek dusuncem seneye tr ye donerken hesabi oraya tasiyip tasiyamayacagim. yazik olacak bunca tanka

WOT temsilcisi arkadasimiza bir tavsiyem var, oyunun devleri ile gorusup turkce paketini gelistirsinler. kuzenler oynuyor tr de onlarin soyledigi turkce cevirilmis halleri icler acisi...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)