Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

World Of Warplanes Oyununu Sakın İndirmeyin

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    E-mailden aktifleştirdim zaten hususi şifreyi yanlış girdiğimde uyarıyor ekran kartı güncel hatta ekran kartım oyunu desteklediğini bizzat kendi sitesinden duyurmuş Nvidia / adamların forumuna bi ton yazı yazdım foruma giren yok siz buraya cevap yazacağınıza önce kendi formunuza bakın bi kim ne yazmış forumlarına sadece ben giriyorum yetkililere mesaj attım tırt ticket yolladım onuda 2 gündür bekliyorum ekran kartımda oyunu görüyor oyuna bağlandı oyundan kareler gösteriyor buraları netleştiriyor fln vs oyuna giriyorum bağlan diyorum hangar gelmiyor psikolojimi bozdu ** :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    bikaç ay önce indirdim sadece bikaçsaat oynadım birgün sonra sildim GÜZEL DEĞİLDİ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Sorun sende diye ısrar eden arkadaşlara gelsin....

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Ben de Win8 im bende hiç bir sıkıntı yok.

Tekrar merhaba Ahmet Abi,

Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Konuyu açmanız halinde bana buradan PM gönderebilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki linkler bana ulaşabilmenizin diğer yolu.

World of Tanks Resmi Fan Sayfası
    https://www.facebook.com/WorldOfTanks

Wargaming Resmi Twitter Hesabı
    https://twitter.com/Wargaming_netTR

World of Tanks Resmi Forumları
    http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum/594-forum/

İyi oyunlar!
    Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Merhaba manners,

Üzgünüm fakat sunucular arası hesap aktarımı mümkün değil. Türkçe paket konusuna gelirsek, bende aynı versiyonu oynuyorum ve oldukça anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum. Bu konuda ilk defa bir şikayet alıyorum, belki kendiniz gördüğünüzde fikriniz değişir. En kısa sürede EU sunucularında aramıza katılmanız dileğiyle.

İyi oyunlar!

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

Merhaba abdullah_03,

Oyunda beğenmediğin nedenler nedir, belki seninde yardımınla bu konuda geliştirmelere gidebiliriz.

İyi oyunlar!

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben IS-3 alana kadar kesinlikle onlara zarar veremıyordum, hep sekiyordu. Ben IS-3 aldım şimdi herkes beni delik deşik ediyor. Lanet olsun bu oyuna

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    @Wargaming_TR

Haberleşiriz hocam.

@yqavuzhyan

At sahibine göre kişner.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bu oyunda paralımı paralıysa hiç indirmeye gerek yok 1 senemi WT le harcadım deli param gitti.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu oyunda paralımı paralıysa hiç indirmeye gerek yok 1 senemi WT le harcadım deli param gitti.
    Premiumsuz 2 tier10 aldım, 5 tane tier9 garajda bekliyor. Para bağlamak şart değil ancak premium ile daha keyifli.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Sonuç..

Motosikleti
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Premiumsuz 2 tier10 aldım, 5 tane tier9 garajda bekliyor. Para bağlamak şart değil ancak premium ile daha keyifli.
    Oyunu indirmedim Tier vs anlamadım oyundaki ucaklar sanırım neyse,Premium dediginiz paralı ücretler ne durumda bunların Süreli-Süresiz nasıl oluyor

Merhaba Ose,

Ben ve diğer takım arkadaşlarım oyuncularımızı mutlu edebilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Umarım teknik ekip konu hakkında geliştirmeleri en kısa gerçekleştirir ve senide kısa süre içerisinde oyunda görebiliriz.

İyi oyunlar!

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Merhaba TATLIHIZ,

Konu hakkında sana özet tadında biraz bilgi vermek isterim. Oyun tamamen ücretisizdir aşağıdaki adresten üye olup oyun istemcisini indirerek direk aramıza katılabilirsin. Tabii dilersen hesabına ekstra premium alabilirsin. Premium hesap sayesinde savaş sonlarında ekstra kredi ve deneyim puanı gibi ek özellikler kazanırsın. Bu arada unutmadan aynı hesap ile hem World of Warplanes hem World of Tanks ve ileride çıkacak olan World of Warpships'i oynayabilirsin.

Wargaming Avrupa
    http://eu.wargaming.net/

İyi oyunlar!
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Wargaming_TR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ose,

Ben ve diğer takım arkadaşlarım oyuncularımızı mutlu edebilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Umarım teknik ekip konu hakkında geliştirmeleri en kısa gerçekleştirir ve senide kısa süre içerisinde oyunda görebiliriz.

İyi oyunlar!

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Merhaba TATLIHIZ,

Konu hakkında sana özet tadında biraz bilgi vermek isterim. Oyun tamamen ücretisizdir aşağıdaki adresten üye olup oyun istemcisini indirerek direk aramıza katılabilirsin. Tabii dilersen hesabına ekstra premium alabilirsin. Premium hesap sayesinde savaş sonlarında ekstra kredi ve deneyim puanı gibi ek özellikler kazanırsın. Bu arada unutmadan aynı hesap ile hem World of Warplanes hem World of Tanks ve ileride çıkacak olan World of Warpships'i oynayabilirsin.

Wargaming Avrupa

İyi oyunlar!
    Teşekkür ederim,Bu işler için masaüstü pc yi kullanıyorum en kısa zmanda indiricem ki,Gene bagımlısı olup para yatırıcaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı Wargaming_TR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ose,

İyi oyunlar!

Merhaba TATLIHIZ,

Wargaming Avrupa

İyi oyunlar!

İnş. Dostum artık yeni gelecek olan Güncelleme (patch-sürüm) yi bekleyeceğiz...
    Diğer Online Oyunlara göre İletişim Çok çok daha güzel Özellikle Knighttan 10 Kat daha iyi iletişim ağı var wargamingin..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)