Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Arabada uyumak iyi bir fikir mi ? Üniversite final haftası

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Niye rölantide bırakıyorsunuz ben onu tam anlayamadım?

2 tane battaniye ile , çok arabada yattım gece. Babamla balığa gidince çadırda yer kalmayınca arabada uyurum.

Ama kapalıyken araç. Rölantide değil yani.
    Ölüborlu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Yok arabanın harareti , yok yaktığı mazotu , yok benzinliğe giren arabaların gürültüsü...
    Yahu kendine işkence yapmanın başka yolları da var...
    Hem sınava gireceğim diyorsun...
    Bir de başarı mı bekliyorsun....
    Adam sınavda bildiklerini bile yazamaz....
    Kafanı toplayamassın kazan gibi olur....
    Git bir sabahçı kahvesi falan bul...
    Kamyoncuların takıldığı tesis de olur...

Ne şehittir ,ne gazi , sınav yoluna gitti niyazi olma....
    Ölüborlu bunu beğendi.

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2 tane battaniye ile , çok arabada yattım gece. Babamla balığa gidince çadırda yer kalmayınca arabada uyurum.

Yanımda battaniye falan yok ondan devamlı çalışıyor araba :D

Valla Artık bilgisayarı kapatıp Derse devam edeyim. Pc açık olunca gözüm faceye işte mt foruma falan kayıyor. Pc açıkken ders çalışmak zor. Herkese Hayırlı Akşamlar Diliyorum. Bide keşke motorla gelseydim. Motorun üzerinde oturup ders çalışsam bu kadar tepki almazdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yanımda battaniye falan yok ondan devamlı çalışıyor araba :D

Valla Artık bilgisayarı kapatıp Derse devam edeyim. Pc açık olunca gözüm faceye işte mt foruma falan kayıyor. Pc açıkken ders çalışmak zor. Herkese Hayırlı Akşamlar Diliyorum. Bide keşke motorla gelseydim. Motorun üzerinde oturup ders çalışsam bu kadar tepki almazdım

O değilde görende beni ders aşkıyla yanan biri sanacak Bakmayın çalıştığıma mecburiyetten yoksa öğrencilikde kitap açmışlığım yok :D Bide sadece bu gece tekrar ediyom yoksa zaten 3-4 gündür akşamları falan çalışıyom Artık yumurta kapıya dayandı millet mezun oldu gitti ondan bu ders çalışma yoksa ohoooo :D: :D Anladınız siz onu :D

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ispartada Üniversiteye giderken sağ tarafta bir cemaat yurdu vardı, oraya git. Kimse sana neden geldin demez. 1-2 gece kalırsın. Yada sanayi polis karakoluna git, orası tenha olur, abi burda sabahlıcam de :D nezarette yastık yorgan ışık falan var.
    Ölüborlu bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar hiç bir sıkıntı yok. Gece 3:30 da yakıt bitti :D bu soğukda pompaya kim itecek dedim. Bastım marşa çalıştı :D Aldım 20 liralık mazot :D Şimdi okulun bahçesindeyim. Çalışmayı bıraktım.
    Şuan acayip dinçcim hiç bir yorgunluk bitginlik yok allaha şükür neşem falan yerimde Uyumaya gelince 4-6 arası uyumuşum 2 saat ondan sonra dersse devam. Hiç üşümedim. Allahı var Kaloriferler içeriyi hamam gibi etti. Ama hiç kapatmaya gelmiyor sabaha doğru 2 dk içeri buz kesiyor.
    Valla kim ne derse desin Sağlıksız arabada uyumak ama Bıradaki arkadaşlarımın abarttığı kadarda değil.
    Arabanın arka koltugu benim yatakdan rahat hele bide kafanı koltuga dayayınca kulak altta kalıyor. Arabanın sesi yeminki ninni gibi geliyor. O uykuyu ben hiç bişeye değişmem süper bişey

Egzoz gazı hiç sıkıntı olmadı.
    Sağ arka cam çok az açıktı.(Hava silkilasyonu için)
    Belli bir saatten sonra rölantiye bakmadım bile Hep ortanın çok az üstünde sabit duruyor. Tam ortaya geliyo yine yükseliyo
    Yaktıgım yakıt 20 tl civarında Sanırım.
    Sınav için son Zamanlar inip sınav salonuna yürüyeyim

Allah herkes den Razı olsun. Sonuçta En önemli şeyinizi zamanınızı ayırdınız bana Saolun
    cece89 bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Hadi bakalım başarılar dileyelim ozaman.
    Allah zihin açıklığı versin.
    Sen yinede alışkanlık haline getirme Bir arkadaşında dediği gibi en yakın karakola gitsen yardımcı oluyorlar genelde.
    Ben gitmiştim , yemeğimi çayımı eksik etmemişlerdi sağolsunlar. Hatta gideceğim yere kadarda bırakmışlardı. Sene 98 Erzurum
    Ölüborlu bunu beğendi.

Motosikleti
    Şaka zannettim ben karakol işini iyimiş :D :D Abi benim şuçum yok bu akşam burda takılayım :D

Sınav Allaha şükür süper geçti. Zaten Fazla zor sormamışlar. Ben biraz fazla abarttım çalışmayı Ders için derece bile yapmış olabilirim. Kesin ilk 3 deyimdir
    Şimdi uyuma zamanı

Motosikleti
    Konuyu görünce Aklıma geldi. Sonuç Olarak İki sınavımdanda Süper Sonuçlarla Geçtimm . Bu Arada Arabada Yatma konusunu insanlar çok abartıyorlar. Bence Ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde kesinlikle olması lazım
    maxi97 bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı Ölüborlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu görünce Aklıma geldi. Sonuç Olarak İki sınavımdanda Süper Sonuçlarla Geçtimm . Bu Arada Arabada Yatma konusunu insanlar çok abartıyorlar. Bence Ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde kesinlikle olması lazım
    Ben 99 depreminde çok uyumuştum emektar brodvayda

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Geceyi arabanın içinde geçireceğiniz zaman cami kenarlarını tercih edin. Neden diyeceksiniz.

Genelde cami kenarlarında bakkal vardır. Ufak-tefek ihtiyaçlar için.
    Camilerin tuvalet ve lavaboları vardır. Sabah uyandığınızda yüzünüzü pet şişedeki suyla yıkamanıza gerek kalmaz. Gidin lavaboya güzelce yıkayın.
    Genelde çok karanlık ve ücra yerler değildir. Bu yüzden az-çok güvende olursunuz.
    Ayrıca sabah namazı için alarm kurmanıza gerek kalmaz, ezan sesi mutlaka uyandırıyor sizi.

Ek olarak söyleyeyim. Arabada 2 kişi yatmak eziyete dönüşebiliyor. Ön koltukları yatırıp yatıyorsunuz fakat koltuk batmaya başlıyorsa, farklı taktikler denemeye başlıyorsunuz. Bulduğum en iyi taktik; şöför koltuğunu tamamen geriye çekip, öne doğru eğiyoruz. Biz arka koltuğa geçiyoruz. Şöför koltuğu ile arka koltuk arasında bir ufak boşluk kalıyor. Eğer orayı çanta vs doldurabiliyorsanız tamamdır. Hafif L pozisyonunda kafayı şöför koltuğunun üstüne koyuyorsunuz. Ayakları arka koltuk boyunca uzatıyorsunuz. On numara uyuyorsunuz.
    kngsze bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)