Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pratik Alarm,alarm taktırmayı düşünenler bir baksın derim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar motosikletimin bağlantısıyla oynamak istemediğim için bu alarmı tercih ettim..

Videoda gördüğünüz gibi oldukça etkili,kutusunda 120desibel ses gücü olduğu yazıyor,videoda ses biraz boğulmuş,canlı olarak gerçekten çok daha yüksek bir ses veriyor..

İçindeki cıva sayesinde titreşimi ve en ufak yer değişimini algılıyor..

Yanlışlıkla dokunulduğunda hareket devam etmezse 15 saniye sonra kendiliğinden susuyor..

Bugün alarmı devreye sokmak için kumanda düğmesine bastığımda dıdıdıdıdıdı tarzı devamlı bir sinyal sesi verdi,alarmın üzerinden kapatmadan susmadı,nekadar kumandadan açmaya çalışsamda aynı sorunla karşılaştım..

''Ulan daha alalı 3 ay oldu hemen bozuldumu nooldu'' derken aklıma pilinin zayıflamış olabileceği geldi ki öyleymiş,kutusundan çıkan pili takmıştım iyi bir pil aldım ve eski haline geldi ve daha uzun süre gideceğini düşünüyorum,1 adet 9V dikdörtgen pil ile çalışıyor,yani pili bittiğinde yada zayıflayıp etkisiz kaldığında siz alarmı açtım sanıp gidemiyorsunuz..

Motosikletimi değiştireceğimdede tek yapmam gereken koltuğumun altından alıp öbürüne geçirmek olacak..
    2 adet motosikletiniz varsa hangisini kullanacaksanız kolayca istediğinize geçirebilirsiniz..

Arkasında mıknatısı var ancak yeterli olabileceğini düşünmediğim için ruhsat saklama gözüne yerleştirdim,giderken hoplayıp zıplamasın diyede sabitledim,görünmeyecek herhangi bir yere ses çıkışını kapatmayacak şekilde bantlayabilirsinizde..

50-75tl civarında bağlantılı alarmlar bulunabiliyor,kendiniz bağlayamazsanız 10-20tl arasıda bağlatmak için bir ücret ödüyorsunuz,satarkende doğal olarak üzerinde kalıyor..

Ben 30tl+6,5tl kargo ücretiyle birlikte 2günde ürüne sahip oldum..

Kısacası ben her yönüyle memnun kaldım,pili değiştirirken de videosunu çekip yükledim,alarm taktırma düşüncesi olan veya bağlatma kısmı yüzünden taktırma düşüncesi olmayan arkadaşlara umarım yardımcı olur
    reverse ve ekspermesut bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    600 rr
    sen bu paylaşımı yaptıktan sonra mantıklı geldi bende ebay dan aldım 22 tl 12 günde geldi sesi oldukça iyi

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ekspermesut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bu paylaşımı yaptıktan sonra mantıklı geldi bende ebay dan aldım 22 tl 12 günde geldi sesi oldukça iyi
    Aslında bu alarmla ilgili bir konu daha önce açılmış,ben konuyu açtıktan sonra farkettim ''ulan boşuna uğraştık'' dedim ama size faydası dokunduysa ne mutlu
    ekspermesut bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    şükrü35 galiba açan arkadaşın ismi bende onun sayesinde almıştım oldukça kullanışlı. ben 2 liraya philips pil aldım 1 ayı geçti alalı gündüzleri kapatıyorum gece üstüne koyup bırakıyorum hala kediler dokununca odadan bana sesini duyuruyor

Motosikleti
    600 rr
    benim için kıpırdayınca ötsün yeter motorla aramda 3 metre var zaten pencereden duruyomu acaba die bakmaktan heder oldum

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Ürünün Linki Var'mı Acaba ?

Motosikleti
    Honda spacy 2001
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünün Linki Var'mı Acaba ?
    Buyur link
    http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Motorbike-Scooter-Security-Alarm-9V-Remote-/200935277603?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item2ec8ad0423&vxp=mtr

Motosikleti
    cf moto 400

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    arkadaşlar tr dede satılıyor ürün. Ben bornovadan direk dükkandan aldım 25 liraya tabi tercih sizin yinede

Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tr dede satılıyor ürün. Ben bornovadan direk dükkandan aldım 25 liraya tabi tercih sizin yinede
    bornovada nerden aldin? tam bi tarif etsene usta sana zahmet
    Rock&Roll

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)