Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

iddaa da zengin olan var mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Boş işler bunlar. Risk istiyorsan çek 10bin kredi hepsiyle yılbaşı bileti al.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende eski tiryakilerdenim. Türkiye milli takımının yarı final oynadığı, Avrupa kupası finali son maçım oldu. O gün yemin ettim ve bir daha yazı-tura bile atmadım.
    Vedam da güzel olmuştu. Bilyoner hesabımdaki 3 lira ile bir kupon yaptım. 30 lira civarı bir para tutturdum.
    Son maçta da bütün paranın 20 lirasını "İspanya şampiyon olur"a, 9 lirasını "ispanya maçı kazanır"a, son 1 lirayı da "ilk golü F. Torres atar"a yatırdım.
    Hem ilk golü Torres attı, hem ispanya kazandı, hem de ispanya şampiyon oldu. Her 3 kuponum da tuttu. 80-90 lira civarı bir para tutmuştu.
    Bütün parayı hesabıma yatırıp bankadan çekmiştim. Bıraktığım için çok daha huzurluyum. Çocuğumun rızkını oraya değil, çocuğuma harcıyorum.

Motosikleti
    honda cbr 250
    Tavsiyeleriniz icin tsk ederim.şu aşamada ilk olarak sosyal sitedeki hesabimi kapatacagim.daha sonra eskisi gibi hafta da 3-5 lira ile iddaa bayinden oynayacagim.hem bu sayede buyuk paralar kaybetmem hemde maclari takip etme heyecanini yasarim.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    gecen hafta 60 tl lik süper loto oynadım 2 tane 3 bilmisim 14 küsürt tl yapıyor 45 kusur tl zarardayımhe noldu bu hafta 100 tl lik haftaya 200 tl lik oynımmı dıe dusunmuyor degılım ama bız verıoz elalem zengın oluyor =)

okan kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyraide 200
    merhabalar. size arkadaşımın başından geçen bir olayı anlatmak istiyorum. biraz uzun olabilir.kusura bakmayın

Bursada yaşayan bir evin bir oğlu bir arkadaşım var. annesi ona doğum yaparken rahmetli oldu. annesiz büyüdüğü için akrabaları onun üstüne çok titrerler. neyse özetle geçelim. askerden gelince yine dayılar amcalar yengeler bir araya gelip '' şu çocuğu evlendirelim dediler '' .
    bursanın köyünden ,dünya ahiret bacım olsun,güzel bir kızla evlendirdiler. tanıdık vasıtasıylada bir hastanede işe koydular. doktorun yanında ameliyatlara giriyor, doktorun istediği malzemeleri veriyor. amaliyat yoksa akşama kadar oturup bilgisayar başında vakit geçiriyor.

aradan birbuçuk iki sene geçti. , kız tarafıyla erkek trafı toplanıp '' çocukların oturduğu ev eski, şunlara güzel bir ev bide araba alalım '' diye kararlaştırdılar. neyse bizim arkadaşa babası '' oğlum düğünde takılan altınları getir, üzerini tamamlayıp sana ev ve araba alacağız '' diyor. ( yaklaşık 60 bin tl civarında ). oda, '' altınları bankaya koydum, birara gidip getiririm '' diye cvp veriyor.
    aradan 1 hafta geçti yok, 1 ay geçti yok. hersefeinde bir bahane. bugün banka tadilattaymış, izin alamadım vs.
    arkadaşın dayısı iyice şüpheleniyor,bir sabah arkadaşın evine gidip '' kalk beraber bankaya gidiyoruz '' diyor. arkadaşta baktı olacak gibi değil ağzındaki baklayı çıkarıyor.'' dayı, altının bir kısmını bozdurup, iddiada kaybettim, onu kurtarayım derken azar azar hepsini kaybettim ''

tabi babayla dayının halini düşünüm .adamlar şoka giriyor. bu olay duyulunca kızın babası fena halde sinirleniyor. '' ben böyle bir sorumsuzun yanında kızımı bırakmam'' diyerek gelip kızını alıyor. kızda buarada 2 aylık hamile,çocuğuda aldırıyorlar.
    bizim arkadaş utandığı için hastanedeki işinide geri dönmüyor. şuanda pazrda patates satıyordu.
    insanın bu dünyada neredeyse isteyeceği herşeye sahip olmak üzereyken , bu iddaa denilen illet yüzünden hayatı tepataklak oldu.
    tabiki kimseyi zorla oynatmıyorlar, mesele irade meselesi, karakter meselesi. ama bağlanan birdaha zor bırakıyor.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Sadece yılbaşlarında çeyrek milipiyango bileti alırım. O da ailecek çekiliş seyrederden elimde tutup heyecanlanma numarası yapmak için . Onun dışında hayatımda ne şans oyunu oynadım ne de kumar. Uzak olsun.

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Alıntı okan kartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar. size arkadaşımın başından geçen bir olayı anlatmak istiyorum. biraz uzun olabilir.kusura bakmayın

Bursada yaşayan bir evin bir oğlu bir arkadaşım var. annesi ona doğum yaparken rahmetli oldu. annesiz büyüdüğü için akrabaları onun üstüne çok titrerler. neyse özetle geçelim. askerden gelince yine dayılar amcalar yengeler bir araya gelip '' şu çocuğu evlendirelim dediler '' .
    bursanın köyünden ,dünya ahiret bacım olsun,güzel bir kızla evlendirdiler. tanıdık vasıtasıylada bir hastanede işe koydular. doktorun yanında ameliyatlara giriyor, doktorun istediği malzemeleri veriyor. amaliyat yoksa akşama kadar oturup bilgisayar başında vakit geçiriyor.

aradan birbuçuk iki sene geçti. , kız tarafıyla erkek trafı toplanıp '' çocukların oturduğu ev eski, şunlara güzel bir ev bide araba alalım '' diye kararlaştırdılar. neyse bizim arkadaşa babası '' oğlum düğünde takılan altınları getir, üzerini tamamlayıp sana ev ve araba alacağız '' diyor. ( yaklaşık 60 bin tl civarında ). oda, '' altınları bankaya koydum, birara gidip getiririm '' diye cvp veriyor.
    aradan 1 hafta geçti yok, 1 ay geçti yok. hersefeinde bir bahane. bugün banka tadilattaymış, izin alamadım vs.
    arkadaşın dayısı iyice şüpheleniyor,bir sabah arkadaşın evine gidip '' kalk beraber bankaya gidiyoruz '' diyor. arkadaşta baktı olacak gibi değil ağzındaki baklayı çıkarıyor.'' dayı, altının bir kısmını bozdurup, iddiada kaybettim, onu kurtarayım derken azar azar hepsini kaybettim ''

tabi babayla dayının halini düşünüm .adamlar şoka giriyor. bu olay duyulunca kızın babası fena halde sinirleniyor. '' ben böyle bir sorumsuzun yanında kızımı bırakmam'' diyerek gelip kızını alıyor. kızda buarada 2 aylık hamile,çocuğuda aldırıyorlar.
    bizim arkadaş utandığı için hastanedeki işinide geri dönmüyor. şuanda pazrda patates satıyordu.
    insanın bu dünyada neredeyse isteyeceği herşeye sahip olmak üzereyken , bu iddaa denilen illet yüzünden hayatı tepataklak oldu.
    tabiki kimseyi zorla oynatmıyorlar, mesele irade meselesi, karakter meselesi. ama bağlanan birdaha zor bırakıyor.
    Herşey kafada bitiyor hocam. İdda olmasaydı at yarışında kaybedecekti.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    şu hayatta herşeye az çok kafam basar. ama iddaa denen illetten bırakın anlamayı daha kuponda neresini işaretleyeceğimi dahi bilmem. bi arkadaşım 100 tl süpriz kupon yapıp 4500 tl almıştı.

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kumar bağımlılığı hiç küçümsenmemesi gereken bir sorun. İradene hakim olup bundan sonra asla oynama sevgili kardeşim. Yalnızca iddia değil, hiçbir şans oyununu oynama. Baktın olmuyor bir doktor ile görüş, ayıp değil hatta takdir edilesi bir davranıştır. Sorunları ile yüzleşip onları yenebilen insanlar güçlü insanlardır. Gerekiyorsa yardım al ama mutlaka kurtul bundan.

Yahu sen de amma abarttın, hepi topu 300 liralık oyun oynadım deme sakın. Hep böyle başlar. Kimse ilk ele hayatını yatırmaz ama son ele ne kadar çabuk geldiğini anlayamazsın. Anlattığın ruh hali hiç hayra alamet değil.
    otopsici bunu beğendi.

nasıl geldiyse, o şekilde gider. etrafınıza bakın haklı olduğumu göreceksiniz. alınteri gerisi yalan.
    htmetin bunu beğendi.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bir kere askerde ben dahil 3 devrem ile oynamıştık. topu topu 35 tl kazandığımızı ve öbür çarşı gününde çatır çatır yediğimizi hatırlıyorum o parayı. sene 2004 mekan iskenderun

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Valla daha bugune kadar hiç iddia oynamadım oynamamda haram parayla işim olmaz.
    Boş yere para yatırıyorlar.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Dozunda oynadın mı sıkıntı yok kendini kaptırdın mı sıkıntı arada bir oynarım hiç misli yapmam 2 liradan fazla yatırmadım tek kuponda. Geçen perşembe uefa avrupa liginde süprizleri bildiğim 10 maçlık bir kupon vardı tek maçtan yattı 2 liraya 5 bin veriyodu bi tanede garanti yaptım o tuttu 15 lira aldım Ben tek maçtan yattım diye gidip çok para yatırmadım.Yada hafta sonu lig maçlarına oynmadım tek maçtan yattım diye.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    giderim her gece 30 tl verip bi küçük vodka 2 tane de enerji içeceği alırım kafamı yaparım
    en son 2006 de oynadım bi maç tan yattık büyük para gitti gidiş o gidiş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)